bugün

entry'ler (2867)

yazarların en sevdiği 1 kitap 1 film 1 şarkı

kayıp romanlar
bekas
yuna-mountains.

kızlardan kızlara makyaj tavsiyeleri

gündüz dumanlı göz makyajı yapmayın.

doların 3 39 olduğu çok iyi ekonomi

esnafa palayla insan kovalatmamış, yazar kasa fırlattırmamıştır. iyiyse demek ki.

kafam kel napmalıyım

kendine gelebilirsin.
(bkz: kel kel kendine gel)

sözlük kızlarının saçları

uçları çalı süpürgesinden hallice olan saçları kestirmeyip benim saçlarım uzun yhaa diye neden inatla göze sokulduğunu anlamadığım saçlardır.
belimden aşağı inen saçlarımı kestirdim. bunun sebebi kısa saçın güzel olması filan değildi tabi. bakımsızlıktan içine şeytan girse yavrusunu kaybedecek saçların hiçbir estetik zevke hizmet etmeyeceğini ve dahası berbat göründüğünü farkında olmamdı.
sevgili hemcinslerim de uzun saç=kadınlık algısını yıkıp arada saçlarına insan içine çıkabilecek şekilde bakım yaparlarsa en azından sokakta ya da sözlükte her görülen yerde kusma isteği oluşturmamış olurlar.

geliyorum diye bağırmak

küçükken annemiz balkondan hadi eve gel artık diye seslendiğinde verilen cevaptır.
evet bu kadar da masum düşünüyorum.

erkek evladı severken kullanılan kelimeler

genelde eril söylemler içerir.
halamın 2 yaşındaki torunu bir gün içinde aslan parçam, şehzadem, yiğidim aslanım falan diye seviliyor. çocuk şimdiden kardeşini boğdurmaya hazır şehzade gibi geziyor ortalarda.

dövme

çok güzel, ama bir yara izi değil.

armin van buuren

2016 tomorrowland performansı geçen senelere oranla zirve yapmış herif.
asot performansından sonra bu kadar iyisini o bile beklemiyordur.

basic tişört

Pazarda 5 lira olan arkasına marka etiketi konunca basic koleksiyonu adı altında 30 40 liraya satılan düz dümdüz normal baya bildiğin tişörttür.

twenty one pilots

Bu kadar muhteşem bi grup hakkında bu kadar az entry girilmesine şaşmamak gerek. Siz anca ayla çelik falan.
Car radio kesinlikle dinlenmesi gereken şarkılarıdır bu arada.

kaslı erkek yürüyüşü

Yürüyen protein tozuna benzer.

seni seviyorum cümlesinden daha güzel cümleler

Sen otobüste uyursun şimdi klimalar açıktır yanına hırka al.
Seviyorum demiyor da hissettiriyor.

gecenin şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=suGqkejcohw

tost makinasında tost yapan insan

tost makinesini bir yerlerine sokmadığı için esefle kınadığımız insandır. biz mesela evde hep tost makinesiyle fotoğraf falan çekeriz.

sözlük yazarlarının itirafları

yıllardır yapmadığım bir şey yapmaya karar verip telefon rehberimi temizlemeye başladım. sonra aşık olduğum tek adamın numarasına geldi sıra, daha önce yapamamıştım, bu sefer yapmam gerek diye silmeye karar verdim. silmeden önce belki engellemiştir, belki görür ama cevap vermeye dahi tenezzül etmez diye mesaj attım. çok düz ve net bir mesaj. beni neden sevmedin? cevap bile beklemediğim için rehberi silmeye devam ettim. tam o anda geldi cevabı. "sevdim ama yetmedi"
günlerdir aklımdan bir an olsun çıkmadan, 3 kelimelik bir mesajın içimde bu kadar yer edeceğini tahmin edemeden, leyla bir halde dolaşıyorum ortalıkta. unutmak aylarımı almışken unutamadığımı fark etmenin de yenilgisiyle ölüm ya da düğün haberinin yayılmasını bekliyorum.

wiz khalifa

Sabah 8den beri son ses dinlediğim, seminer ödevlerimde kaynak kitaplardan çok yardımı olan şahane herif. allah amerikalı rapperleri başımızdan eksik etmesin.

makul evlenmeme gerekçeleri

koca bulamamak.

dövmesi olanların cehenneme gidecek olması

Sadece ayda bir kere o da seviştikten sonra duş alanların, ıslak ayağa aynı çorabı 5 kere giyip çıkaranların abdesti bahane ederek müneccimlik yapmaya kalktıkları konu.
Siz kahin misiniz? Kimin cennete gidip kimin gitmeyeceğini nereden bilebiliyorsunuz?

kızların erkeklere sormak istediği sorular

Niye yumurta bile kıramam kadınlarını bu kadar seviyorsunuz bebek bakıcılığı hoşunuza mı gidiyor?