bugün

entry'ler (573)

kuzey kore nin abd yi işgal etmekle tehdit etmesi

Kuzey kore amerikanın güney koreyi destekliyorum bahanesiyle çin'e yakın nükleer silah barındırması için bir oyuncaktır dostlar bunlar da amerikanın oyunu, oyuna gelmeyin.

savaş uçağı dövmesi

evet arkadaşlar, bir süredir düşündüğüm dövme çeşididir sol göğsüme yaptırmayı düşünüyorum. Yazarların fikirlerini merak ettiğim dövmedir.

ukrayna ziyaret sebebi sorusuna verilecek cevap

"i am anatoilan zagar" diyin dümdüz.

kürdistan kurulacak

bu gidişle anca yeni zelanda dolaylarında kurulabilecektir.

adolf hitler

sovyetler birliğine saldırarak bütün dünyanın kaderini değiştirmiş ve amerika gibi tarihi belli olmayan bir devletin önünü açmıştır.

ankara

20 yıl başka bir şehire 15 günden fazla için gitmediğim evim, şu anda yurtdışındayım ve buram buram tüten evim.

isteyen örtünsün isteyen bikini giysin diyen tip

kime nesi battığını merak ettiğim kişidir, adam her başörtülü yobaz her bikinili kevaşe mi desin ülkenin yüzde 60-70i gibi.

mit vs kgb vs mossad vs cia vs mi6

KGB yeni adıyla fsb varken diğerlerine sıra bile gelmez. zira senin Akdenizde yüzerken denize kaç kez, ne kadar miktar işediğini bile bilir ruslar.

kürt halkının temel sorunları

tamamen yedikleri kaba sıçmaları (örgüt sempatizanları için yalnızca).

asus

kendisin şu an piyasadaki en iyi 3-4 laptop modelinden birini yaklaşık bir ay önce almış bir birey olarak yazıyorum. cihazı ilk aldığımda 2-3 gün farketmedim, cihaz düşük devirde çalışırken yani bir oyunda veya ağır bir program çalışmazken bilgisayardan çok ince bir cızırtı sesi geliyor ve bunlar klavye ışıkları kapalıyken geliyor açınca kesiliyor. Bu ses beni çok gıcık etti diş kamaştıran bir ses, gittim anlattım durumu servis elemanlarına incelenmiş ve 15gün sonra geldi normal çalışma sesi dışında bir ses saptanmadı denerek geri aldım cihazı ama ses beni hala sinir etmekte. Diğer cihazlarına da baktım ve benzer sesler var. Benden size tavsiyedir N551-VW cihazını almayın kesinlikle.

istanbul ve ankara ya kürtçe tabela istiyoruz

eğer totişi yiyen varsa gelsin tabiki denemesi bedava, kimse unutmasın ki bu devletin adı Türkiye Cumhuriyeti'dir resmi dili Türkçe'dir. ve bu coğrafyada da en büyük söz sahibi devlet türkiyedir.

2016 rio de janeiro olimpiyatları

78 milyonluk bir ülkeden "nasıl sporcu yetişmez" adlı örneği görmemizi sağlayan spor organizasyonu.

medipol başakşehir

ligin ilk maçlarında eğer büyüklerden birine karşı oynuyorsa kesinlikle kazanacak olan takım.

erkekte saçın önemi

20li yaşların başında dökülmeye başlayınca insanın anladığı önemdir.

fenerbahçe nin final four şansı

CSKA'nın kadro derinliği göz önünde bulundurulunca en büyük 2. şansa sahip olmasıdır. Ama bu oyunun adı basketbol son şampiyonlara baktığımızda hep favori olmayanın şampiyon olduğunu görüyoruz, neden olmasın? gönlümüz temsilcimizle.

4 şubat

benim de doğum günüm, teşekkürler sözlük.

bir erkekten duyulan en iyi iltifat

tabi ki "kanka kız olsam iki saniye düşünmem sana veririm"dir.

1 70 boyunda kalabalığa karışan erkek

türkiye ortalamasına göre orta boylu erkektir, ancak bir iskandinav ülkelerinin erkeklerine göre devede kulak kalabilir.

hangi hukuk fakültesini yazmalıyım öneri lazım

(bkz: odtü iktisat)

oruçluyken gelen vesveselerden korunma yöntemleri

bulunduğunuz odanın ampülünü "lanet simge" nidalarıyla yanıkken parçalamak.