bugün

şu ana dek yapılmamış bundan sonrada muhtemelen yapılmıcak zirve...olaki yaparsam tek başıma 222parka gidermiyim acaba?
istanbul'da olması halinde katılmaktan kıvanç duyacağım zirve.
robben varsa bende varım dediğim terane.
eqin gelirse benim de geleceğim zirvedir..
atan alır spor varsa ben de varım dediğim terane.
redwinemania varsa ben hayli hayli varım , deyip ortamdaki geyiğe kayıldığım zirve. *
witch varsa ben de geliyorum dediğim zirve. savulun *
omayra var ise kaçırmayacak zirvedir.*
tinker bell in "tutunamayanlardan varsa ben de varım" demeyerekten nizam ve intizamı bozduğu zirve. * yazık olmuş..
eskişehirde yaşayan birisi olarak (bkz: maalesef) gelişmeleri takip edeceğim zirvedir...
shalamar gelmiyosa bende yokum dediğim zirvedir.
kutahya dan katilmayi dusundugum ve su 25 mayis 28 mayis gunlerinde konserler var hani o gunler yapilsa gibi bir dilegim olan zirvedir
olsun artık dedirten zirve ...
olsunda geyik yapalım yaz okulundan önce dedirten zirvedir.
cok guzel olabilecek zirvedir , tavsiyem anadolu universitesi bahar senlikleri sırasında yapılmasıdır.
havalar güzelleşti yapsak mı ya bu hafta sonu diyerek dikkatleri çekmek istediğim zirve. yavaş yavaş katılacaklar damlasın, yeride belirleriz evelallah.
şartlarımı kabul ederlerse neden olmasın deyip gidebileceğim zirve. *
yapilsinda gidelim zirvesidir.
acaba gitsem aralarına karışıp sosyalleşebilirmiyim acaba dediğim zirve.
(bkz: evden işe işten eve)
gemileri yaktım bu cumartesi adalarda buluşmak temalı bir toplanma ne hoş olur. adalarda buluşur sonra hep beraber karar veririz sonrasını. isteyen özel mesaj atsın başlayalım yavaş yavaş..
19 ekim 2008 tarihinde varuna cafe'de saat 17.00'de yapılacak olan zirvedir.
(bkz: eskişehir artık bir zirve yapıverelim zirvesi)
olsa da gitsek düşüncesi uyandıran zirvedir.
hangi mekanı kapatıyoruz para sorun değil köpeğiniz olsun dedirten düşlerde kalmaması gerekli mevzu.
yapalım da gelen olur mu? zirvesi.
yapılırsa pek hoş olacak zirve.