bugün

oyuncularının şunları uygulamasını istediğim server;

map değişikliği istenirse ve serverda admin yoksa eğer, hemen "uludağ sözlük cs sunucusu muhabbet katedrali"ne bakın. orada kesinlikle bir admin oluyor. onu çağırın, gelsin değiştirsin.

bilmeyenler için, msn'e "group152215@groupsim.com" ekleyince katedrale katılmış oluyorsunuz.
an itibariyle logo oylaması başlamış serverdır;

[1] görsel - *

[2] görsel

[3] görsel - **

[4] görsel

* : oy sayısı.
cs ta ilk defa 100 üzeri adam vurmayı başarabildiğim server. * *
görsel
hali hazırdaki logo oylamasında sabri sarıoğlundan başka bir logoya oy vermeyeceğim sörvır..

bu arada ne sxe ymiş arkadaş.. ne zamandır giremiyoruz.. neyse yükleyelim bakalım..
sürekli fun maplerin açıldığı bu yüzden gram zevki olmayan sunucu. 3 e 3 bile olsa adam gibi mapler olsa daha iyi iş yapacak.
sxe yüklememe rağmen sürekli kulağımdan dışarı tutup fırlatan sörvır..
2-2 iken dust2 yerine iceworld'ün çok daha mantıklı ve eğlenceli olduğunu bilen oyuncuların bulunduğu server.
vistaya kurmayı becerebilirsem ortalığı dağıtacağım sunucu.
evet olm iddialıyım var mı? *
ilk zamanlardsaki ilgisini kaybetmiş server dır . Nerdesiniz millet
bünyelerdeki heyecanı devam etmektedir. ancak bir türlü sxe sorununa çözüm bulamadığımdan ve neden olduğunu da çözemediğimden dolayı öyle uzaktan izlemekteyim. tam takım seçecekken fırlatıyor, sxe yükle diyor.. yükledik update ettik ya daha ne istiyor anlamış değilim..

haliyle oynamak istememe rağmen giremiyorum..

edit: lan bunda kötülenecek ne var? deniz vardı da biz mi içtik?
sxe özelliğini kapatınca wall hackerların girdiği server.

kusura bakmayınız.

not: sxe o sebeple lazım.
vista-64'lerde sorun çıkardığı için artık girmediğim sunucudur.

katedral de size girsin.*
vista-64'lerde cs non-steam patch v19 isimli yamayı yükleyince girilebilen server.

yine giremezseniz katedral bizzat bana girsin. hatta awp'nin namlusunu sokun bana.
sxe olayından dolayı kendinden soğutmuş sunucudur.
halbuki negzel eğleniyorduk.
şu an bomboş olan server ve şifresi yoktur.
şifresi geri konulan server.
deli gibi şifresini aradığım server.
son günlerde ne zaman baksam kimseciklerin olmadığı server. *

edit: headshot mağdurlarından biri mi burdaydı *
son zamanlarda küçük bir tatilde olduğum için giremediğim server.
yıllar sora sizlerle oynamak keyifli olcaga benziyor.. yuklemeye basladim. bekle beni zall *
(bkz: from the headshot)
(bkz: no headshot moderasyon)
An itibariyle boş olan . Oynayacak elemanlar aradığım server'dır . Gelen varsa haber versin
giremediğim hadisedir. birileri yardım etsin ya hu!
(bkz: #4953602)

ilk ayını doldurmuş şirin sunucumuz. cs keyfi devam ediyor.
passwordun kalkmasıyla seviyesi iyice düşmüş, anamıza bacımıza sövüp sayılan klan serverlarından farkı kalmamıştır ulu serverımızın. mızın diyorum çünkü sahiplenmiş, benimsemiştik ama şu sıralar girdiğimizde içeride yabancı olduğumuz serverdır. eskisi gibi sxesi ile passwordu ve oyuncuların katılımı ile renklenmesini bekliyoruz.
ilan sayfasının altına girip üstünden bakmama rağmen halen daha sunucu şifresini görememiş insanım. belkide bende bir sorun var hatalıysam söyle. lütfen birisi bana nasıl şifreye ulaşabileceğimi anlatsın.