bugün

sözlüğün unutulmaz anlarının screenshot olarak muhafaza edildiği güzide galerinin çetesidir. bir takım yazarlar sabahtan akşama kadar entry girmek - oylama yapmak yerine uludağ modern kapısında nöbet tutup yeni bir ss eklendiği anda hemen doluşup yorum yarışına girmektedirler. sözlük yazarlarının önemli bir kısmının varlığından bile haberdar olmadığı bu galerinin adeta mafyası konumunda bulunan bu ahlaksız heriflerin işi gücü, özellikle yeni nesil yazarların yaptığı hatalarla maytap geçmek * (bkz: sözlükte devrecilik). rencide etmek istemiyorum buradan isimlerini tek tek yazamıcam ya da yok lan yazarım;

saipsiz

virtue

spectr

tu kaka bana

inisiyatif7

objebi

damdaki deli (seni hiç unutmayacağız)

supersumo

icimdeki deniz

enes

hepinizi kınıyorum ve küfürler hazırladım.

zamanla kadro değişiyor, başlığı açtığım dönemdeki kadronun bir kısmı artık moderni siklemez oldu.

cahil profesor

tsira

hung ray

ozledim lan ben oralari

kulaklara kacar oldum

hakanali

ghetto agent

peakseasonsurcharge

gabriel van

sifrem qwerty (kendisini hiç sevmem)

siddartha

nick the chopper
bunlar terbiyesiz insanlardır.
(bkz: uludağ modernergenekon) *
(bkz: akıllı olsunlar akıllı) ve (bkz: arkadaşım önce o elini bi indir) adamları. şiddetle ıkınıyorum.
önce ortam butonuna, daha sonra, sağ üstte çıkan uludağ modern'e ve sonrasında da, karşınıza çıkacak olan screenshot'lardan herhangi birine tıklamak suretiyle, görebileceğiniz çetedir, işi gücü, müzede çene çalmaktır bu insanların, siz burda yazıp çizersiniz, hiç haberiniz olmadan, onlar orda sizinle kafa bulurlar, siz hala uyuyun.
görülür ki kimi zaman 'lan bu müzenin sözlüğü falan da varmış insanlar bir şeyler yazıyorlarmış' diyen çetedir.
verdiğim ss de gördüğü bu entry numarasını, 'aaa acaba saipsiz hangi entryi aratmış?' diye merak ederek, hiç üşenmeden taaa buralara kadar gelip şu anda bu entryi okuyan çete üyeleridir, bunlar dedektif ruhlu olmakla beraber, terbiyesiz insanlardır, kendilerine burdan selam ediyorum.
giydiği atleti gömlek altından görünen pejmurde insanlardır.
(bkz: enes 1 dk hacım)
bizi aralarına almayan grup. lan iki kere ss alayım dedim ama olmadı olmadı ve yine olmadı ben de vazgectim.

şimdi tek hedefim o moderne girebilmek..

cete üyeleri bunu okuyorsanız naber lan?
temanız güzel değilse aralarında tutunamayacağınz çete. 521 kez tema değiştirdim, halen laf atıyorlar. ühühühü
öncelikli görevi; altıncı nesilin gelişimini hızlandırmak olan, sözlük formatı için gönüllü mücadele veren, çetedir. nasıl ki hastalıklara karşı önlem için, hastalığın zayıflatılmış mikrobu aşı yoluyla verilerek, hastanın bağışıklık sistemi güçlendiriliyorsa; bu çete üyeleri de altıncı nesil yazarların ileride yiyebilecekleri ayarların üstesinden gelebilmeleri için, bağışıklık sistemlerini güçlendirmeye çalışır. bu sözlerime altıncı nesil yazarlar alınmasın. sonuçta onların da içinde iyi yazan yazarlar var. bana da bir arkadaş söyledi bunu. bir tane varmış iyi yazan, ama o da birkaç aydır sözlüğe uğramıyormuş.

neyse, bu çete kurulmadan önce, gammazlama aparatlarıyla pasif direnişe geçen yazarlar, istatislikleri yardırmaktan başka somut bir sonuç alamayınca, kaçınılmaz bir örgütlenmenin içerisine girdiler. yine senaryo aynı fakat, güç dengeleri artık değişti. tabii ki bu güç olumlu yönde kullanılan, kontrollü bir güçtür.

Ayrıca (#5170608) nolu entryde belirtilen isimler bu çetenin kurucu üyeleridir. listede ismi olmayıp da büyük katkıları bulunan, gizli üyeleri vardır. gizlilik ve hijyen temel prensibimiz olduğundan, isimlerini açıklayamıyoruz.

mesela, ben bu siteye üye olduğumda yeni bir nesil gelene kadar hiçbir şey yazmadan bekledim. şimdi formatın ebesinin amına çam kozalağı sokuyorum, kimse sesini çıkarmıyor. altıncı nesil yazarlara bu yöntemi şiddetle tavsiye ederim.

son olarak, maydonez sözlük temasını değiştirsin artık. yeter be! insaların estetik duygularıyla bu kadar alay edilmez. en son olarak da adam gibi msn adresi versin.
sanıyorum zamanında birilerinin canını yakmış ki çatır çatır eksileniyorum. çeteyle tanışmam, seoviyle tanışmamla aynı tarihlere denk gelir. çeteden ayrılmak istiyorum ama "gizli sırlarımızı biliyorsun. ayrılırsan götünde c4 patlatırız" diye ölüm tehditleri alıyorum. ne yapacağımı şaşırdım iyice. birkaç haftaya kalmaz karmam -1000 leri görüp, karma sıfatım da "ibne ama sevişmiyor" gibi bir şey olacak diye çok korkuyorum. lütfen yardım edin. kurtarın beni bu bataktan.
işletme bölümünde okumamdan ötürü yönetim ve organizasyon şemasını çizeceğim çete. ayrıca birkaç haftalık gözlemden sonra swot analizini de yapmayı düşünmüyor değilim.
dışardan destek verdiğimiz çetedir.
supersumo'nun dahil olup üstün hizmet madalyası aldığı legal örgüt.
süper sumo'nun temasını değiştirmesi gereken süper sonik oluşum. *
hareketli bir transfer sezonu yaşayan çetenin son bombası icimdeki deniz oldu.

bir süredir yazar izleme komitesi tarafından ülkesi brezilya'da takibe alınan yıldız orta saha oyuncusu, kendisini 3 yıllığına uludağ modern çetesi üyesi yapan kontrata imza attı. havaalanında basın mensuplarının (bkz: uludağ magazin servisi) sorularını yanıtlayan usta sol ayak, büyük bir camiaya geldiğini ve çete için elinden geleni yapacağını söyledi. "modern'i daha önceden takip ediyor muydunuz" şeklinde sorulan bir soru üzerine "evet aslında uzun süredir takip ediyordum ancak şartlar olgunlaşmamıştı, şimdi sadece önümüzdeki sezona konsatre * olmak istiyorum" dedi.

havaalanından kulübe ait bir araçla alınan ve acıbadem hastanesinde sağlık kontrolünden geçirilen deniz ardından kulüp binasında kendisini 3 yıllığına uludağ modern çetesi üyesi yapan imzayı attı. imza töreninin ardından modern çetesi üyelerinden asbaşkan supersumo ve genel sekreter inisiyatif7 ile birlikte basına poz veren deniz, "bu şanlı camianın renklerine bağlanmaktan dolayı gurur duyuyorum. çok çalışıcam." diye konuştu.
sayelerinde tema değişikliğine gitmiş bulunduğum can insanların oluşturduğu örgüttür.*
sık sık çaylak olma becerisiyle moderni kimsesiz bırakmak dışında bir yamukları yoktur.

akıllı duramamak gibi bir sorunları olduğu için mazur görmekteyiz kendilerini lakin;

19 çaylak vakasını unutmadık unutturmayacağız.
yeni sezon öncesi enes bi dk hacım mottosunun yıldızı enes'i de transfer eden tayfa.
supersumo tarafından uludağ ilanda satılığa çıkarılmış insanlarcıklardır.
yazıklar olsun! * (bkz: tüüü) *
(bkz: one minüt açıklayabilirim)

kendilerini satılığa çıkartıp daha sonra aldığım, lakin gururları incinmesin diyerekten söylemediğim can insanlardır.

ancak son zamanlarda kendini tekrarlayan ssler*nedeniyle sıkıntı yaşamaktadırlar.

burdan yönetime sesleniyoruz
(bkz: zall buna birşey yapsın)
*
bünyesinde olmaktan gurur duyduğum çetemiz. bir de şarkı yazdım. tüm 6. nesillere ve uludağ modern'e çıkmaya hak kazanan yazarlara gitsin. işte arock tarzı şarkım:

içimde bir deniz taşıyor, sözlük dar gelir oldu
sözlüğe ister fake'le gel ister asıl hesabınla
istediğin kadar entry gir, istediğin kadar ayar ver
beni ben yapan entry'leri sildiremezsin.
içine girdiğin küçük kaygan sözlüğü, yeni ve büyük bir forum mu sandın?
istersen bir ss'le yardım edeyim ama umursamazsın.

merak etmeden duramıyorum, format nedir bilir misin?
beni boşver kendine cevap ver, lütfen bir kez formata uyar mısın?

ben ss'imi alırken istersen edit yaparsın
istersen entry'ni silip beni göt gibi ortada bırakırsın
kim bilir belki çaylak olur belki silinirsin
print screen tuşumu susturamazsın!

bir yanım seni hala gammazlıyor
bir yanım sana fena kıl oluyor
yalnız moderasyon ve ben biliyoruz entry'lerini, unutturamazsın
sakın nefret ettiğimi düşünme, bende böyle duygular barındıramazsın
entry'yi editlemeye çalışsan da, toptan silemezsin!
(bkz: darkranger)

ben de varım amma...
(bkz: uludağ modern in sözlükten daha iyi olduğu gerçeği)
*