bugün

ea games'in yapımcısı olduğu lord of the rings - the battle for middle earth 2 isimli oyunun the rise of the witch king isimli expansion pack'inde yer alan angmar ırkının okçu birimi.*

bu da karmamın tarihsel dağılımıdır:

edit: karma -41.
edit: karma -44.
edit: karma -52. peşimi bırak lan seovi!!!
edit: karma -60. hayat ne güzel dimi bulutlar filan.
edit: karma -72. ben bir mülteciyiiim.
edit: karma -82. mühendislikten minübüs şöfürlüğüne.
edit: karma -101. galiba ben de seçim yatırımı yapıyorum.
edit: karma -172. kıllı lopez için yardırıyorum. doğru söyleyen şimdiye kadar 172 köyden kovuldu.
edit: karma -190. hissediyorum, ışığı görüyorum!!!
edit: karma -250. şifre yazıyorum. leave me alone seovi.
edit: karma -300. filiz sevişelimmi.
edit: karma -370. sözün bittiği yer.
edit: karma -400. insanlıktan da çıktık artık, android olduk.
edit: karma -500. öööeeehh.
Veysel Karani Demir'in Uludağ Sözlük şubesi. *
(bkz: veysel karani demir/#4474072)
her türlü muhabbete ayak uydurabilen, bitmeyen msn zirvelerinde bitmeyen zırvalıklarımı çekebilen yegane insanlardan. *
burada yazilanlarin kisisel dusunce ve gorusler oldugunu bir turlu sindiremedigini dusundugum yazar. dusuncelerine saygi duyuyorum , onun aksine .
über muhteşem sözlük yazarıdır.

mesela mehmet ali şahin'in siyasi ahlaktan yoksun açıklamalarını; "acaba chp başa geçse akpli belediyelere tek kuruş yardım eder mi diye burdaki siyaset fakiri at gözlüklü akp düşmanlarına soru sormak istememe sebep olan kişi." şeklinde yorumluyor aynı zamanda über demokrat olan tarafsız, objektif akp dostu abimiz. biz ise onca kanıta rağmen klasik akp düşmanıyız onun gözünde.

biz siyaset fakiriyiz onun muhteşem, über siyaset bilimi uzmanı gözünde, allahım yarabbim bu ne menem bir siyaset bilimi uzmanlığıdır, bu über demokrat kardeşimizin gözünde akp'li olmayan belediyelerin tek kuruş yardım almaya hakkı yok. bu nasıl faşizmle zıt, über bir demokrasi anlayışıdır? allahım bu ne menem bir ray-ban güneş gözlüklü yaklaşımdır.

öpüyoruz o uykudan uyanmış mahmur gözlerinden. hayır bu gibi güzel kalpli kardeşlerimize siyaset nedir, nasıl yapılır, gelin öğretelim dediğimde sevgili dostum karamanlis yok pardon o başkaydı, sevgili dostum arjen gelip bana çemkiriyor, arjen bak sana da buradan sesleniyorum, ilk çarşı izninde gör * ahanda ben bu kardeşimiz gibileri kast ediyorum.
kadir has üniversitesi öğrencisi olma ihtimali yüksetir.
(#480899)
ayrıca kendisi tam bir kılıçdaroğlu düşmanıdır. soyulmak hoşuna gidiyor sanırım.
kadir has üniversitesi değil balıkesir balıkesir üniversitesi öğrencisidir. ama yakından kadir has bağları vardır. ayrıca at gözlüklü değildir, kimin soyup kimin soymadığını iyi bilmektedir, hizmetleri görmekte ve anlamaktadır, sadece nefretle düşünmemektedir.
edit: neymişim lan ben...
edit nuber two: dünün en kötü 14. entrysi oldu. demekki doğru.
Yazarlara ayar verdiğini sanan şizofren belirtileri gösteren yazar.Aynı zamanda bunu onur meselesi yapıyor gibi.Yazık,onur bir iletiyle ölçülecek birşeymiş demek ki birilerinin bünyesinde. vah ki ne vah.Ama üzme kendini ayar veriyorum dediğin an ayarı veririz,gerek kalmaz sabaha akşama...
9 mart tarihinde günün en kötü entrylerine 1., 8. ve 15. olarak giriş yapmıştır. kıskananlar çatlasın. eksilemeniz gerçekleri değiştirmiyor kuzucuklarım.
neticesi eksi almakla sonuçlanan bu kadar entry den sonra, iktidar yanlısı yakıştırmasına kızacağından şöyle dönüp mazisindeki entryleri bir daha okuyup, kendisine bir tanım bulup öyle boy göstermesi gereken yazar.
iktidar yanlısı yazar. yakıştırma değil, nasıl bazıları chp bazıları ateizm, bazıları vatan hainiği, bazıları fetoşçuluk yanlısıysa o şekilde akp yanlısı olan yazar.
(bkz: #4911806)

başlık: adolf hitler

--spoiler--
atatürkten sonra zamanının en büyük adam. hakkında, yaptıklarının hakkında ve 2. dünya savaşı hakkında hiçbir şey bilmeyen tipler de ancak ona hakaret edebilirler.
(bkz: bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak)
--spoiler--

yahudi olan bütün insanları, yahudi olmayan yaşlıları ve hasta çocukları yakan birine saygı duyuyormuş adam. kimden duymuş acaba hitler'i. ilginç.

(bkz: bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak)
kendisini erman toroğlu yapan entry'leri özellikle girip bir yerlerden kıs kıs güldüğünü tahmin ettiğim yazar. yoksa bir siteye kayıt olabilen, entry girebilen, bilgisayarı açıp kapatabilen zeka kabul etmez gibi geliyor lan...
#4931846 no'lu entry'yi zekasına hakaret şeklinde algılayan zeka timsali zat-ı muhteşem, yeşil rencır.*
sen sözlükleri karıştırmışın hepimizkoyunuz sözlük 2 sokak aşağıda dedirtmeyi şu sözlükteki cicim aylarında başaran yazar.Dikkat ve itinayla takip ediyoruz severek ailecek izliyoruz
(bkz: yaftalamadan düşün)*
#5089361 entrysi ile algısına , zekasına ve tespitlerine hayran kaldığım bünye.
--spoiler--

kızlı erkekli ilişkilerde uygulanan sansür

(bkz: kovun şu trolü)
--spoiler--

silinen mesaj bu. ezergecerusun hakıkında konuştuğu. genç liselimiz beni biriyle karıştırmış olmalı. liseli heyecanını da alıp 3. sınıf sözlüklerden birine gitmesini rica ediyorum.
doğru düşüncelere sahip bir insan.
evet, çünkü akıl 15 den sonra yerine oturmaya başlar.
yeterince fikir sahibi olmayan beyinlere gereksiz masalları, ancak 15 yaşına gelene yutturabilirsiniz.
ve sizler, 15 yaşından sonra büyüyemezsiniz.

ilgi: (bkz: #5253171)
saçmalama potansiyeline sahip 5. nesil yazarlarımızdandır. ayrıca gothicin önde gidenidir burda müslüman takılır kendisi.
power ranger serisini fazla seyretmiş bana sözlüğü tanıtan bir ameledir.
(bkz: #5379980) fetoş ceemaatiyle hüseyin hilmi ışık efendisi arasında bir bağlantı olmadığını söyleyen ve bu gerçeği görmediği için beni üzen yazardır. yazarımızın hüseyin hilmi ışık efendisi, süleymaniye müderrislerinden abdülhakim arvasi'nin kurduğu arvasi tarikatında 14 sene eğitim görmüştür. gülen cemaatinin, hatta nur cemaatinin kurucusu olan said nursi'de ne tesadüftür ki aynı medreseden ders almıştır... evet kendisi bana cahil demiştir, doğrudur. cahilimdir. ama gerçekleri kabul etmeyecek kadar bağnaz değilimdir. beni öyle kuru kuru eleştirmek yerine daha mantıklı ve daha belgeli eleştirirse saygı duyacağım hatta ellerinden öpeceğim yazardır. ama yok, etrafından, efendilerinden, şakirdlerinden, abilerinden veya başkalarından öğrendikleri dogmatik bilgilerle beni eleştirmeye devam ederse bende ona ellerimi öptürmeyi iyi bilirim. kendisi artık gerçekleri görsün. yoksa artık örümcekleşmeye başlayan beyni kendisini daha da fazla zor durumda bırakabilir.*
akp'ye laf atanlara troll yakıştırması yapan 5. nesil yazar*.
necip fazıl kısakürek'in 'son devrin din mazlumları' adlı kitabında hem said nursiye yaptığı methiyelerinden, hemde arvasi şeyhi abdulhakim arvasi'ye ithaf ettiği şiirlerinden bile bu kişilerin bağlantılarını artık çözememiş yazar. * bunları görmüyorsun. veya görmemezlikten geliyosun. abdulhakim arvasi'de said nursi'de ne babamın oğlu nede düşmanlarım. haaa sen birilerini savunuyorsan, demek ki senin bir şekilde bu olgulardan bir çıkarın var ve bu yüzden efendilerine toz kondurmuyorsun. bunun için bazı gerçekleride görmüyosun. artık şu at gözlüklerini çıkarda gerçekleri biraz daha iyi gör. çünkü arvasi'de hilmi ışık'ta senin babanın oğlu değil diyeceğim yazardır.
Okumadan sallayan, girdiği her entrysi araştırıldığı taktirde yalan olduğu anlaşılan, sürekli kendisinin farklı olduğunu gözümüze sokan bir adamcık. Kadir has ile bağlantım var babaaa. he birde kendi ismine ukte vermesiyle kendi kendini sikleyen yazardır.