bugün

uludağ modern çetesi

hareketli bir transfer sezonu yaşayan çetenin son bombası icimdeki deniz oldu.

bir süredir yazar izleme komitesi tarafından ülkesi brezilya'da takibe alınan yıldız orta saha oyuncusu, kendisini 3 yıllığına uludağ modern çetesi üyesi yapan kontrata imza attı. havaalanında basın mensuplarının (bkz: uludağ magazin servisi) sorularını yanıtlayan usta sol ayak, büyük bir camiaya geldiğini ve çete için elinden geleni yapacağını söyledi. "modern'i daha önceden takip ediyor muydunuz" şeklinde sorulan bir soru üzerine "evet aslında uzun süredir takip ediyordum ancak şartlar olgunlaşmamıştı, şimdi sadece önümüzdeki sezona konsatre * olmak istiyorum" dedi.

havaalanından kulübe ait bir araçla alınan ve acıbadem hastanesinde sağlık kontrolünden geçirilen deniz ardından kulüp binasında kendisini 3 yıllığına uludağ modern çetesi üyesi yapan imzayı attı. imza töreninin ardından modern çetesi üyelerinden asbaşkan supersumo ve genel sekreter inisiyatif7 ile birlikte basına poz veren deniz, "bu şanlı camianın renklerine bağlanmaktan dolayı gurur duyuyorum. çok çalışıcam." diye konuştu.