bugün

türk kızı dediğimiz seks ve şehvet düşkünü yaratığın sadece yatakta işe yaramasından dolayı ortaya çıkan gerçektir efendim.

şimdi muhayyileyi geniş tutalım. diyelim ki bir türk kızını seviyorsunuz, bir şekilde ondan da pas aldınız.

yaşayacaklarınız şunlardır efendim...

önce bu kız kişi sizi kendisine iyice aşık eder. türlü şeytani cilveler ve histerik manevralarla sizi kendisine bağlar. onsuz yaşayamayacak hallere getirir. aşkım çiçeğim böceğim devresidir bu devre.

siz artık bir sevgilim var, yalnızlığımdan kurtuldum, o da beni seviyor ne güzel ne güzel diye planlar yapmaya başlarsınız. onunla türlü atraksiyon hayal edersiniz. hatta muhayyileniz genişse taa evlendiğinizi ve çocuklarınız lduğunu bile hayal edersiniz. bu size büyük bir heyecan verir ve böyle düşündükçe o'nu daha çok seversiniz.

ancak o, günden güne değişmektedir ve sizi de tedirgin etmektedir. ilk günlerdeki o çocuksu masumiyet ve coşku bitmiş yerine somurtan, bol bol yaa'layan off'layan bir kız gelmiştir. elini tutmak istersiniz çeker, mesajlarınıza iki saat sonra cevap verir belki vermez, konuşmaya kalksanız tersler ve yaa acaba yanlış mı yaptık bik bik bik gibi salak salak cümleler kurmaya başlar. sonrasında ise ya sen çok iyisin şöylesin böylesin ama işte öyleydi böyleydi falan safhası başlar.

dişi, sizden kurtulmak için ayak yapıyordur.

sonra bir gün bir vesile bulur ve gider.

ve siz hayalkırıklıklarının azgın dalgaları arasında bir başınıza bakakalırsınız.

onca sevmelere rağmen gene yapayalnızsınızdır.

o ise şu an kimbilir kimin altında ter içinde zevkten delirmektedir.

türk kızının ipliğini pazara çıkartma derslerime devam edeceğim efendim.

(#12606531)
bir kızdan tekme yenmişse bence itiraf.com'a yazılmalı. Mal gibi sevdim meğerse yalanmış diye. Tüm bi ulusa sataşmak boş *
annesinin de bir ara türk kızı olduğunu unutan zat söylemi.
Sevmek hakedilen bir şey değildir. Kendiliğinden oluştuğu için türk kızı, uruguay kızı farketmez herkes sevilebilir.
(bkz: ya öyle demesiiiiin)
boyu ortalama 1.55 cm olan, pekte güzel olmayan, kendini rus veya italyan hatunlardan güzel sayabilecek kadar uçuk türk kızları hakkındaki gerçektir.
ya neden hep türk hep türk.. çerkez kürt laz bi şey deseniz ya arada..
Adam anlatmis. Aynen öyle.

O yuzden aRtik pek fazla kizla da cikamiyorum amk. Dusunsenize bi su ilk entryde yazilanlari yasadiginizi. Harbi cok sikko.
gerçeklerin yüzüne vurulmasından ve herşeyin farkında olmamızdan dumura uğramış kızlarca hala anlaşılamayan gerçektir efendim.
kazık yemiş belli
doğrudur, türk kızını adam gibi seversen çarpılırsın, kaybedersin, en iyisi acı çektir, sikleme, aldat.
genelleme yapmak yanlıştır bu gibi konularda. içlerinde gerçekten sevilmeyi hakedenleri de vardır, olmalı. (bkz: pire için yorgan yakmak)
(#12606531)
nedenin Türk erkeğinin dölü olması olabilir.
nedeni kıymet bilmemesi olabilir.
sırf kendisini etkilemek için sanatı(gitar) oyuncak edenlerden hoşlanması yeterli bir sebep olabilir.

ayrıca;

durum:bana baktı
teşhis:abaza

durum:merhaba dedi

durum:sevgilisi yok

durum:sevgilisi var
teşhis:sevgilisi çirkin

durum:bana asılıyor ama zengin
teşhis:serseri aşkım

durum:bana asılıyor ama tek kuruşu yok
teşhis:eğlen her şeyi yap evlenme ama evlenmek için parası olanı bul.

durum:bir iş hakkında her türlü bilgisi var
teşhis:inek nerd

durum:felsefeci
teşhis:anlamış gibi yap uzaklaş boşver

durum:felsefeci gibi yapıyor
teşhis:aaa ne kadar havalı

durum:gitar çalıyor "kızların ilgisini çekmek için"
teşhis:ay çok tatlı

durum:beni aldatmıyor
teşhis:çok sıkıcı

kendi tespitlerimdir doğru ya da yanlış olabilir.

(#12594769) entrymden alıntıdır.
kuyruk acısı olan erkeğin düşünceleridir.
sözlük şaşırtma bu başlıkları acma.
evlat olsa sevilmezi osbir olsa çekilmez. *
(bkz: kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş)
(bkz: türk erkeğinin kaale alınmayı haketmediği gerçeği)
mesafe koy.. eşinde olsa mesafe koy gerisi teferruat...
bu başlığı açan için ajda pekkan'dan geliyor:
(bkz: ben senin yerinde olsam ufak ufak uzarım durmam)*
merhaba! ben bir kızım ve bunu birazcık doğru buluyorum. durun saldırmayın! sebebim var!
türk kızları ne yapar: "gösterir ve elletmez" evet! madem elletmeyeceksin, neden gösteriyorsun? eğer böyle yaparsan türk kızı, sevilmeyi hak etmezsin.
yahut
kocanla o gece sevişmek istersin ve bunu söylemezsin, belli etmezsin. işte böyle yaptığın için isteksiz görünüyorsun ve böyle yaparsan sevilmeyi hak etmezsin türk kızı.
yahut
sevişken olduğunu günlük hayatta az da olsa belli etmen gerekirken, bunu sadece yatakta gösterirsen, sevilmezsin türk kızı.

doğru dedim galiba lan!
tabi türk erkeleri mükemmel olup, son derece saygılı, efendi, kadın ruhundan anlayan, kadınların yüzde 99 na( geri kalan yüzde 1 de anneleri ve varsa kız kardeş ablaları) seks objesi olarak bakmak yerine sadece sevgiyle bakan, saçma sapan nedenlerden dolayı kıskançlık etmek yerine sevgilisine güvenen ve ona göre davranan, sevgilisine de kabadayılıkla değil de efendilikle yaklaşan, sadece öpüşüp koklaşırken aşk sözcükleri söyleyip sözler vermek yerine her daim aynı davranan ne bunun gibi şahane, mükemmel, fevkalade oldukları için biz türk kızları onlara layık değiliz ve sevilmeyi de hak etmiyoruz. Allah bizi bildiği gibi yapsın...