bugün

(bkz: tarihin en büyük yalanı)
Kardeş katli vaciptir.
K*rtler leştir. Onları kardeş gören kalleştir.
Çakal ile kürt aynı sürü de olmaz.
Yalan vallahi de billahi de yalan, ulan insan hiç kardeşini yok sayıp öz yurdundan sürmek ister mi? Aşağılayıp yok sayar mı? Neyse siktir edin kime anlatıyorum ben, bir Kürt olarak kürtten başka kardeşim yok benim, fuckturup gidin.
türkler ile aborjinler kardeştir önermesi daha mantıklı kardeş.
benim için öyle, benim türk kardeşlerim de var kürt kardeşlerim de var. hatta bide afgan bile var, arap arkadaşım da var. hepsini de insan olduğu için seviyorum. özellikle araba biraz kılım ama müslüman olmadığı için sempatimi kazandı kerata.

bana göre kardeşlik ırki temelle ölçülmez, insanı seversin veya sevmezsin ama ırkına bakıp sevmezsin. benim türk arkadaşlarım da var, onları da seviyorum. hiç ekmek uzatıp onlara şunu bir bölsene şakası yapmıyorum.
pkk terör örgütüne destek vermeyen her kürt benim kardeşimdir, pkk terör örgütüne destek veren her kürt orospu çocuğudur.
çomar söylemidir.

din birleştirici olsaydı, mezhepler birbirini aynı allah adına kesmezdi !

evet, kardeş olabilirler,

dedeleri gibi K. atatürk ile bu vatanı 7 milletin işgalinden omuz omuza korudukları zamanki ruh ve cesaretlerini yeniden toplarlar ise !

yani, vatandaş olduklarını tekrar hatırlarlarsa..
evet din birleştirici bir olgudur. değil bir müslüman bir müslümanı masum bir insanı öldürmek tüm insanlığı öldürmek gibidir der kuranda. bu onların dindar değil yobaz, cahil, gerici olduğunu gösterir. bu yanlış bir din anlayışıdır ve belli ki çoğu insan için geçerliliği vardır.
Kürt nüfusla, elektrik kaçak Kullanım oranı birebir doğru orantılı kolerasyonda iken; hangi kısmı KARDEŞ oluyor bunların ?
http://25.media.tumblr.co...1fp16dFV1rqiy78o1_400.gif

hanefi ile şafi nasıl kardeş oluyomuş şu müslüman kürt - müslüman türk goygoyu yapan atanamamış aynştaynlar bi dese de aydınlansak.

şafinin islamı müslümanlıksa hanefiler müslüman değil, hanefiler müslümansa şafiler değil...

milletin dininden çekin bari elinizi...
Olaya o yönden değilde daha geniş bir açıdan bakmak lazım. Dar görüşlü olmayalım. Büyük çerçeveyi görün.
kürtlerle kardeş falan olamam kimse kusura bakmasın ben soysuz değilim.
işin içine kişisel menfaat girince kardeş veya kalleşlik sloganda kalıyor.
görsel
bu dünya üzerinde yaşayan herkes gibi. devletler ya da terör örgütleri savaşır, nefret tohumları saçar. önemli olan kalpte onları yeşertmemek.
görsel
isl*mcı çöl sevdalısı akepeliler ve kürtler benim kardeşim değil, ayrılıkçıyım.
Seni kardeşim dediklerin öldürdü.
Unutma türk.
20 yıl önce cartelin bir parçası vardı ''yetmedi mi'' sözleri gerçekten çok güzeldir bilmeyenler bir dinlesin.
Kardeştir tabi. Biz bu topraklar üzerinde asırlardır yanyana iki milletiz. Aynı ekmeği paylaşıyor, aynı duyguları yaşıyoruz. Üç beş soyu kırık vatana ihanet etti diye geçmişin izlerini silip atacak değiliz. Mesele Türk veya Kürt olmak değil insan olmak, onurlu olmak.
aynen kaerdeştir tabi adem ve havvadan gelmedik mi tabiki kardeşiz, ne zaman ki karşındakinin ırkını görmezden gelirsin işte o zaman kardeş olursun
aynı yerden çıkmayan iki kişi kardeş olamaz. aynı nehirde iki kere diye uzar gider.
Öype birsey yoktur. Türkler boluculerle kardes olamaz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar