bugün

entry'ler (374)

islam yok edilmesi gereken bir virüstür

Yok edilmesi gereken tek şey cahilliktir.

manuş baba

Canım dediğimin hayranı olduğu ve o seviyor diye benim de sevdiğim sanatçıdır.. ama bu başlık bugün o kadar canımı yaktı ki anlatamam... Duysa sesimi dinlese kalbini konuşsa keşke benimle...ulan evlensek düğüne Manuş babayı bile getiririm be..

dünyadaki en yalnız insan

Yalnızlıkla yalnız kalmak diye bişey var yalnızlıkla konuşmak diye de her gün aksama kadar yapıyorum bunu.

ankara

Yüreğimin başkenti. sevdiğim orda diye aşık olduğum şehir. O üşüyor diye niye bu kadar soğuk diye sitem ettiğim şehir.

nickini bir fotoğrafla anlat

görsel

en karizmatik hayvan

bence domuz.

sevgilinin ayaklarını yalamak

ellerınle ısıtmak desen neyse de yalamak ne la.

yaşanılacak en güzel şehir

Şimdilik Ankara çünkü Vatan bildiğim sevdiğim nerdeyse orası yaşanılacak en güzel şehirdir.

çok sıkılıyom

At taklidî yaptım nonoş taklidi yaptım sevgilim hala sıkılıyor. Ya benim arkadaşlar arasında bir ağırlığım var ama anlamıyor işte.

gereksiz bir bilgi ver

Her sabah uyandığımda sıçıyorum.

sözlük kızlarının cesaret yoksunu olması

Lan ben Ankara Mamak'ta adamın biriyle atıştım beni sakinleştirdi sonra kendisi sövmeye başladı. Canım sevgilim biber gazını eline aldı gelsin sıkarız onun ebesini gondikleriz dedi ve bu sözlükte yazar. Neyin kafasını yasiyorsunuz .

kizlara yüklenen yazarlar

Beyler ne yapmaya çalışıyorsunuz ya?

yazarların sakinleşme hobileri

Sevgilimin gözlerine bakıyorum.

1 60 lık boyuyla 1 90 lık erkek isteyen kezo

Basligi acan arkadaşın 2018 de aramızda olmaması dileğiyle.

ne oldu da kızlarımız seks objesi haline geldi

Sorun kızların sex objesi olarak görülmesinde o hale geldikleri yok siz o küçük beyinleriniz de öyle tanımlıyorsunuz.

uludağ sözlük abazaları

Bi bitmediniz amk.

sözlük yazarlarının itirafları

Bu kız bana bakmaz dedim, iki gün sonra çıkmaya başladık, yaklaşık dört aydır birlikteyiz.

bir nesne olsaydın ne olurdun

tuvalet kağıdı.

sözlük yazarlarının itirafları

hanımcıyım.

sözlük yazarlarının ilişki durumu

manuel.