bugün

1.80 boyunda,yeşil gözlü,uzun siyah saçlı bir türk kızının görüşüdür. (bkz: aynısından kaynımda da var)
--spoiler--
1 80 boyunda siyah saçlı yeşil gözlüyüm "iğrenç türk erkekleri"ni bekliyorum.
--spoiler--
72 millete mensup 10 erkekle tek tek 10 gün yaşamış, dişi beyanatı. sanarsın guatemala erkekleri bir numara amk.
http://galeri.uludagsozlu...aman-biz-kalkalım-175865/
(bkz: yazar burada ne anlatmak istemiş)

(bkz: parçanın ana fikri nedir)
türk erkeklerini anal sekse zorlayarak alıştıranların türk kızı olduğunu unutan bir türk kızımızın tespiti. ha bir de ne kadar seks üzerine kitap okuduysam anal seksin en çok zevk veren ilişki türü olduğu yazılıp çizilmiş, belki vardır bir bildikleri.

ayrıca yatakta odunla sevişmekten farkı olmayanlar da maalesef türk kızlarımız.
(bkz: her arz kendi talebini yaratır)
Sen kekosuna denk gelmişsin bacım.
(bkz: Getirin o kadını bana)
bir yanlışlık vardır o işte.
diğer ırkın erkekleri şahaneler zaten. kaç yabancı erkek tanıdınız acaba? kendi ırkını kötüleme çabası çok salakça. türk erkekleri şöyle, türk kızları böyle... e yettiniz ama. yabancı özentileri. merak ediyorum acaba diğer ırklar da kendi ırklarını bizim kadar kötülüyorlar mıdır?
(bkz: esra hanım beni çiftleştirin)
büyük bir gerçektir. genç kızlarımız kendini böyle uruk-hailerden korumalıdırlar.
genital bölgelerini geçtik, bıyıkları doğduğundan bu yana ağda görmemiş kezbanlara göre pür-ü paklardır.

tanım: gerçek değildir, her türk az da olsa metroseksüeldir.
tek başıma ortalamayı tavana vurdurabileceğim hesaplanmadan söylenen önerme.
böyle düşünmek haksızlık olur.

o değil de, elin temiz mi?
Babalar ve oğullar hariç.
(bkz: yarrak yarraktır)
(bkz: sözlükte milliyet ve din düşmanlarına ithaf olunur)
"kendi kendime lan ben acaba Türk erkeği değil miyim?" diye düşündüren başlık.
'De Helaasheid Der Dingen' filminden sonra yanlışladığım önermedir. varoş avrupalı en beteridir.
(bkz: ben bilmem beyim bilir) kismen gerçek tespittir.
%50 si için doğrudur. Çirkin denilmiyor bakınız, iğrenç deniliyor yani sonradan edinilen ve düzeltilebilinecek olan davranışlar.
kim nederse desin türk kızı iyi kalplidir. bu konunun bile sinirle açıldığını düşüdüğüm durum. ee tabiki oda bir türk erkeğine zamanında aşık olmuştur.
ıssız adam misali zamanında yemişin galiba tepkisi verdirten başlık.
türk erkeklerini bu kadar tanıyacak ne yaptın denilesi başlık. hepsinin altından torna tezgahından geçer gibi geçersen sana yapılan mualeme yukarıdaki gibi olur. şikayet etmek nafile.