bugün

entry'ler (229)

aşk mı yoksa anılar mı acıtır sorunsalı

anılar acıtır tartışmasız. benimle yaşadıklarını başkasıyla yaşıyor bana dediklerini şimdi ona söylüyor benim için hissettiklerini onun için hissediyor düşüncesi yer bitirir seni.

yaşanılan şehri değiştirmek

taşınılan şehre yıllarca büyüttüğün bir aşk varsa hiç yaşanmamış mutluluk yaşanır o an... sonrası bilinmez.

sadece suçlulardan oluşan bir dünya

sevgilisini aldatanlar, cinayet işleyenler vs vs bulunduğumuz ortamdır. 3 hafta boyunca iki kızı idare eden pezevenkler falan...

sevilmeyen insan tipleri

çömezler, yavşaklar, hırslı insanlar.

hatunların yaşıt erkek yerine büyük erkek tercihi

kendinden küçük erkeği tercih edenlerden iyilerdir.

mango bershka zara üçlüsü

bershka her zaman 287636783 adım öndedir.

kasım da bile hala yaşayan kahraman sinekler

başlıkta anlatım bozukluğu var. bile ve hala bir arada pek doğru bir kullanıma benzemiyor. (bkz: kasımda bile yaşayan kahraman sinekler)

dünya kadar malı olmayan yazar

dünya kadar malın olacağına fındık kadar renkli gözün olsun.

iğrenç espriler

üşürsem üstüme google earth.

türk erkeğinin iğrenç olması

diğer ırkın erkekleri şahaneler zaten. kaç yabancı erkek tanıdınız acaba? kendi ırkını kötüleme çabası çok salakça. türk erkekleri şöyle, türk kızları böyle... e yettiniz ama. yabancı özentileri. merak ediyorum acaba diğer ırklar da kendi ırklarını bizim kadar kötülüyorlar mıdır?

kurban kesip etini buzluğa dolduran müslüman

kurbanı kan akıtmak sanan insandır. oysa o et muhtaçlara verilmek için, yardım yapılması için kesilir. kendine ayırabilir ama hepsini buzluğa atması saçmalıktır. sanki sene içinde et alamıyor.

başlıkları alt alta okumak

(bkz: başlıkları alt alta okumak)
(bkz: okudundaneoldu)

sanat ayağıyla karı kızla yiyişen sanatçı

onlara sanatçı demeyin... gerçek sanatçılara ayıp oluyor.

susar mısınız dersi dinliyorum diyen öğrenci

(bkz: %100 katkısız inek)

harika yemekler yapabilen çeşitli erkekler

erkek dediğin yemek yapabilmeli. kadınlar bundan etkilenir. "çok iyi yemek yaparım" "futbolla pek ilgilenmiyorum" bu iki cümleyi kuran her erkek sevilmeyi hak ediyor. tabi ikisini bir arada kuranı bulmak zor. 2. cümleyi kurana nadir rastlanır. koruma altına alın onları.

cumartesi gecesi

(bkz: film gecesi)

yazarların evde beslemek istedikleri hayvanlar

fok balığı.

yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

ulanseviyorumsenibe : çöpçatan

harem

çok başarısız. gani müjdenin en başarısız dizisi bile diyebiliriz. espri yaptıklarını sanıp sık sık gülme efekti veriyorlar bi de... "acaba espri yapıldı da ben mi kaçırdım" diye sıkça düşündürdü beni. saçmalık. uzun ömürlü olmaz, sanmıyorum.

intihara sürükleyen şarkılar

serdar ortaç'ın tüm şarkıları.