bugün

vay arkadaş vur deyince öldürürsünüz. gayette temizdir türk erkeği, bazılarının ayakları kokar... hadi bilemedin bazı durumlarda ter kokarlar ve eminim çok rahatsız olurlar.
türküm erkeğim ve pisim. buraya kadar herşey tamam da... ulen başlığı açan beyinsiz kaç milletten adamla yaşadın da sadece türk diyosun?
ya feminist yada erkek arkadaşından boynuz yediğini anladıktan 3 saniye sonra açılan başlık. aynı zamanda genellemedir de.
yanlış olan gerçek.
türk erkeği veya türk kadını pis değildir. her hangi bir amerikan filmi izlediğinizde koltuk altlarına bakın, kıl torbası halindedir. hiç bir türk erkeğinde bunu göremezsiniz. türk halkının ruhu temizdir, bedeni temizdir. tek farkı yüzünde bir ton krem, teninde bin bir çeşit parfüm yoktur, makyajlanmamış erkektir yani. elleri çatlaktır, alnı kırışık. çünkü türk erkeği gününün on iki saatini çalışarak evine ekmek götürmek için harcar, eve geldiğinde ise kendine zaten yeterince vakti kalmamıştır. kazandığını ise krem yerine oğluna çıkolata almaya, kalem, defter almaya harcar. yemez, yedirir türk erkeği. tamam türk erkeği bakımsızdır ama asla pis değildir. evinin, eşinin, çocuğunun derdinden sadece kendine bakamamaktadır, eli nasırlıdır. emekçidir.
Kesinlikle üzerime alınmıyorum. Tamam odam çöplük yuvası haline gelmiş olabilir ama bu pis olduğum anlamına gelmez. Sabah kalkar kalkmaz elimi yüzümü, her tuvalet çıkışı elimi yıkarım. içkim sigaram yoktur o leş kokan insan kategorisine girmem. Başta belirttiğim gibi yatağımın altından m.ö kalma elma artığı çıkabilir ama her güzelin bir kusuru vardır. O kadar hata kadı kızında bile olur.
hep annelerin yüzünden. aman erkektir o anlamaz ben temizleyeyim, o uğraşmasın ben toplarım dağıttıklarını mantığıyla hiçbir şey öğretmezsen olacağı budur.
Aylık bin lira maaşla 12 saat mesaili çalışan ve 400 lira ev kirası ödeyip okul okuyan çoluk çocuğuyla geçinmeye çalışan adamın götündeki teri yargılamak yersizdir. Çünkü bütün günün yorgunluğuyla götünden kan alınmıştır canından bezmiştir adeta. geri kalan 12 saatinin 10 saatini uyuyarak geçirecek 2 saatte beslenmeye ayırıp tekrar servis beklemeye koyulup işine gidecektir. türkiye gerçeğidir. zira o da Ali ağaoğlu'nun çocuğu olsa kesinlikle temiz ve metroseksüel olacaktır dünyanın en pahalı misine parfümüne bulanacaktır ama kader gülmemiştir.
ne saçmaliyorsunuz lan, turk erkegi pistir, hatta turk kadini da pistir, bi siktirin gidin isinize, yok tirnaklari pismis, yok ter kokarmis, daginikmis, turk milleti temizdir arkadasim, kadini da erkegi de temizdir, fazlasi var diye, turk kadinina da erkegine de haksizlik etmeyin, sanayi de calisan garibime, ki calisma sebebi de ayan beyan ortada olan ustaya kalfaya bakipta ahkam kesmeyin, adam sabahtan aksama kadar yagin pasin icindeyse, emekciyse tirnaklarina saclarinin arasina bakamazsin, ne kadar titiz olursa olsun, pislenecektir, sen hangi universite ogrencisini bu halde gordun, akp yonetimi gencligi oyalamak icin universiteleri liseye cevirdigi icin, bahsi gecen adamlari sokakta gormek daha da zorlasti, ha evini bok goturuyordur, orasi hic kimseyi baglamaz.

not: baslik acayim diye baslik acmayin arkadasim, sacma genellemeler yuzunden insani sogutuyorsunuz, erkegim ve o yazilanlarin hic biriyle alakam yok, biliyorum ki %95 ininde alakasi yok, kizlari topluyumda nasil toplarsam topluyum. babaniza ananiza bakin, baslik acarken bi dusunun, babam bunu yazdigimi gorse ne der diye dusunun bi.
çok doğru kendimden biliyorum.
türk kızlarının da pek hijyenik sevmediği çıkarımına sebep olan gerçek.

edit: dirty girl.
hepsi de bir değil şimdi.
(bkz: Şahin k)
(bkz: Mehmet Akif Alakurt)
yüreğinin temizliğini aklınıza getirdiğinizde sadece dedikodudan ibaret olandır.
Bacak aramı hergün losyonlayan biri olarak katılmadığım genellemedir.
fransız, arap erkeklerinden haberi olmayan kişi söylemi.
kızların uğruna gemileri yaktığı haftada bir/hafta aşırı duş alan italyan erkeğinin pis olmasından daha az şiddetli gerçektir. ayrıca yanlış genellemedir. zaten türk kızları da hijyenden gebermektedir. geçen gün gördüm çıkmıyor o lekeler diye çamaşır suyuyla yıkanan vardı. oha canım bu kadar takıntı da fazla yani sinem'cim.
(bkz: kesin dönüş öncesi entry girmek)
erkeğe rastgelmemiş kişi söylemidir.
genellemeye bak, çay demle.
erkeğe denk gelmemiş hatun beyanatıdır. yoksa külahından dondurma yalatacak hijyende erkekler de var gibi geliyor bana..
tanımadan sallamamak lazım.
(bkz: bana haksızlık ediyorsunuz)
yalandır iftiradır...
Yanlis soylemdir. Benden kat be kat temiz ve duzenli erkekler de vardir. Biliyorum.
Pis demeye dilim varmiyor ama bakimsiz olduklari kesin.
(bkz: siktir ulen)
Temizlerle ilgili konuşun o zaman neden pisliğin içinde dolanıyorsunuz. insanları bu şekilde aşağılamanın ayıp olduğunu düşünemeyen pisliklerle aynı ortamda bulunmaya bayılmıyoruz bir de.