bugün

entry'ler (2405)

mustafa kamal müslümansa neden hilafeti kaldırdı

Hilafet makamının ingilizlerin eline geçmesini engellemiştir. Şimdi bile arap devletleri kucakta.

30 yaşındaki kadını almam memesi sarkmış olur

Beyni sarkmış insan beyanı.

beşiktaş

2, 3 sene öncesine değin mütevazi görüntüsüyle çoğu zümrece sevilen bir kulüpken galatasarayın kötü olduğu ve yönetildiği dönemde hakem ve federasyon yardımlarıyla 2 şampiyonluk yaşayarak palazlanmış ve hadsiz söylemlere girme cürretinde bulunur olmuşlardır. Türkiyenin en büyüğüymüş miş muş.. Haddinizi bilin amq. Şeref, haysiyet ve onur haddi bilmekten geçer.

beşiktaş

2, 3 sene öncesine değin mütevazi görüntüsüyle çoğu zümrece sevilen bir kulüpken galatasarayın kötü olduğu ve yönetildiği dönemde hakem ve federasyon yardımlarıyla 2 şampiyonluk yaşayarak palazlanmış ve hadsiz söylemlere girme cürretinde bulunur olmuşlardır. Türkiyenin en büyüğüymüş miş muş.. Haddinizi bilin amq. Şeref, haysiyet ve onur haddi bilmekten geçer.

galatasaray

Birkaç güncel yorum okudum ve gördüm ki baya bir göt korkusu salmış bazı güvercinleri. Şikeci pezevenkler ve onun göt yalayıcısı 8taşlılar. Türkiyenin tek şerefli takımı galatasaraydır bu da böyle biline.

çay içerek sohbet etmek istenen yazarlar

Adım geçmiş mi diye girdim baktım, şimdi gidiyorum.

kavgadan korkan ılık iyi aile çocuğu

Annesinin telefonun da "oğluşum" diye kayıtlıdır.

annenin yakışıklı oğlum gazıyla kıza açılmak

Ah anne!

Verdin gazı verdin gazı kızlar hep sıçtı ağzıma.

ali palabıyık

iki senedir federasyon kollamasıyla ligde sırtı yere gelmeyen beşiktaş camiasının bir maçla ne kadar da canı acımış öyle. Tiksindirici.

Edit: galatasaraylıyım.

galatasaray kaçıncı hafta patlar

Göt korkusunun sonuçlarını gösteren başlık. Sizi sahada kusturana kadar sikeceğiz kuşlar.

galatasaray kaçıncı hafta patlar

Göt korkusunun sonuçlarını gösteren başlık. Sizi sahada kusturana kadar sikeceğiz kuşlar.

küçükken olunmak istenen meslek hayalleri

Atari salonu sahibi olmak.

nefret edilen insanlara yapılmak istenenler

Üzerlerine bol bol alişan atmak.

ayakları açık olan türbanlı

Ayak parmağından nasıl bir davet algılanıyor merak konusu.

garsonun masayı toplamasına yardımcı olmak

Garsona bahşiş çıkmayacağının sinyalini vermektir.

ilber ortaylı nın çekeceği filme isim önerileri

Cahil avcısı.

17 günde 25 lira harcanan sevgilinin terk etmesi

Benim muhabbet kuşum kadar hürmet görmemiş sevgilidir.

mangal yakamayan erkek

Çalı çırpı toplamaya mahküm erkektir.

kendimi çok önemli hissediyorum ne yapmalıyım

Verdiğin örneklerin başına "sanki" gelmiyorsa sorun yok, ama geliyorsa sorun büyük.

en iyi antidepresan

Tekirdağ altın serisi.