bugün

gercek anlamda yakısıklı sayılabilecek bir sahsiyettir.
Gerçek anlamda rol yapamayan şahsiyettir, kişiliğini bilmeyiz ama hep aynı yüz ifadesine sahiptir kendisi.
yakışıklı kavramını anlatan şahsiyet
bir deri bir kemik insan evladıdır. evet boylu posludur ancak yüzüne bakıldığında insanın yüreği sızlar bilimum yiyeceği eline alıp set arasında ağzına sıkıştırası gelir. acilen azıcık kilo almalıdır.
tavla da rakip tanımadığım, meslektaşlarının akisine bir tarafları kalkık olmayan,cana yakın sıcacık insan.
an itibariyle (bugün) uludağda kayak yapan şahsiyet.
Ordu'nun Fatsa ilçesinden olan yakışıklı abimiz.
adamda tip desen yok, oyunculuk desen sıfır, ulan bu adam nasıl ünlü oldu. vallahi anlamıyorum. (bkz: adanalı)
77 yaşındaki babaannesi boğazı kesilerek öldürülen manken oyuncu.
şu aralar türk televizyon tarihinin en saçma dizilerinden biri olan adanalı'da maraz ali karakteriyle cüneyt arkın'ın gençliğine taş çıkartan manken-oyuncu. mütevaziliği ve samimiyetiyle diğer burnu havada egosu tavan yapan manken-oyuncu hemcins türlerinin yanında "insan" kalır. acı hayat'ın hüzün sarmalı selin demiratar ile saadet içerisinde bir birliktelik sürdürmektedir. devam ediniz....
adanalı dizisinin tipsiz ama güzel vucutlu maraz alisidir.dizide sinirlendiğinde dudaklarını ısırmaktadır.
vücut geliştiren oyuncumuz.
23 temmuz 1979 doğumlu yakışıklı aktör. aynı zamanda eski mankendir.
sanayide tonlarcası vardır.
yakışıklı yada karizmatik olarak nitelemdirildiği vakit ses çıkartılamaz ama rol yapma yeteneğine gelince verilen senaryoyu okuyup geçtiği kesin.
rol yapamadığını düşündüğüm, yakışıklılığından kazanan oyuncu.
reis dizisiyle tipine küfür ettiren oyuncumsu kişilik.
http://www.google.com/url...tnn1p_moug1mnlttzv611mxhg
rol yapma yeteneği bulunmayan, ruhsuz oyunculuk sergileyen iri yarı bir adam.
yüzüne bakınca karşısındakine iyi bir insan izlenimi veren şahsiyet.

edit: sözlük ermeye başladım *
bu eleman ilk ciktiginda daha bi yakisikliydi sanki, gittikce killlaniyor mu bana mi oyle geldi?
Kasıntının eş anlamlısı.
Yeteneksizlik abidesi olan oyuncu(!).
fetih 1453 dizisinde fatih sultan mehmet i oynayacak olan kişidir. sakal falanda bırakmış. (bkz: kenan imirzalıoğlu) gibi tam türk erkeği tipindeki yakışıklı oyuncudur kanımca.

edit: dizinin ismi Fetih 1453 değil Fatih imiş. sakllı fotoğrafı için görsel
Bırak dünyayı nasıl Türkiye'nin en yakışıklı erkegi seçildigini anladıgım manken, manken diyorum çünkü benim için oyuncu değildir dublajını yapan kişi sayesinde gelmiştir buralara.