bugün

dolaylı tümleçin dahil olmadığı öğretiler bütünü.
her fakir kızın zengin hayatına özenip yalanlar içinde boğulduğu,zenginlerin birbirine kaydığı,en yakın arkadaşa bile güvenmememiz gerektiği,fettan bir gelinin başımıza neler açabileceği vs.
zengin kız fakir oğlana aşık olur, aileleri karşı çıkar.
şuursuzluk en başta gelir.
Türk aile geleneğinde en büyük aşklar yenge , enişte , baldız, vs arasında yaşanır.
hiç bir iş yapmadan bütün gün karı kız peşinde gezerek holding sahibi olunabilmesi mercedes bmw lerde gezilebilmesi konaklarda oturulabilmesi ama siktiriboktan bir karının aşkı için bütün bu mutluluğun bok gibi paranın içinde intihara meyletmeler depresyonlar.
(bkz: hassiktir diyorum hassiktir)
bireyin bakış açısına göre değişecek çıkarımlardır. herkes kendisinden bir parça bulduğu şeyle ilgilenir.
neymiş efendim gecenin bir yarısı sevgilinin yanına gitmek için dağa bayıra çıkmıycakmışsın. (bkz: fatmagülün suçu ne)
sevişin.
hayatın bir mantık hatasından ibaret olması.

çünkü baktığınız zaman her dizide bir mantık hatası var.

95'li yıllarda futbol oynayan herifin ayağında total 90 falan var mesela düşün yani.
(bkz: hanım ağa)
kısaca:bir bok öğretmez efendim.
eğer sonunuzu düşünmezseniz ne bomba işler ne kurşun.
tutan bir dizinin bitmesini geciktirmek için senaristlerin kıçlarından saçma sapan şeyler uydurabilecekleridir.
amca olursam yeğenime güvenmeyeceğim.
türk dizilerinin bize ögrettiği değilde gösterdiği tek bir gerçek malesef bizim toplumumuz kurtlar vadisindeki bir çete, ezeldeki iki yüzlülük, küçük sırlardaki orospu olmak için ilk şart vs. vs. ... bunlardan ibaret olduğumuzu bize anlatmasıdır. demekki toplumumuz bunlarda çakılı kalmış.
artık mod'ların el atması gereken durum. portekizler çetesi gibi bir çeteleşme var.
seven sikilir siken sevilir. arkadaşlar bir anda sevgiliye dönüşebilir ve mafya birçok kişinin çatıştığı ve sonunda polatın kazandığı bir oyundur.
kız ölürse dizi biter.
eyvah babam!!!
dizi bolluğuna bakınca öğrendiğim ilk şey bizden adam olmaz.
yalan nasıl söylenir, babanın arkasından nasıl iş çevrilir
(bkz: adını feriha koydum)

bir arkadaş grubundaki kızların erkeklerin kaç farklı şekilde çıkabileceği
(bkz: kavak yelleri)

çiçek taksinin kopyası olan dizi nasıl olur
(bkz: akasya durağı)

nip tuck' ın türk versiyonu nedir, hayat nasıl kurtarılır
(bkz: doktorlar)

nasıl tecavüz edilir
(bkz: fatmagül ün suçu ne)+ (bkz: öyle bir geçer zaman ki)+ (bkz: küçük kadınlar)
paran varsa tecavüz edebilirsin.
(bkz: fatmagül ün suçu ne)
sana kötülük yapanlardan intikam almak için yemin ettiysen bunu tutmak zorunda değilsin
(bkz: ezel) * * * *
bir kadini 3 kisi sever, 3'u de syker, cok afedersiniz.
(bkz: ezel)
batak, okey, 66, binumum tavla oyunları , kız erkek ve mapus şeklinde,
ve sayamadğımız bir çok kahve sporlarını.