bugün

entry'ler (102)

atatürk ün sevilmediği şehirler

o piç felan görüyoruzya entrylerde işte sebeb sizsiniz.sonrada başlık açılıyor sevilmeyen şehirler diyede bi tespit sıçıyor ortaya dangoz.

chp li belediyenin 160 milyon liraya sattığı arazi

bu ülkede hep bu tür sorunlar görmek gerçekten mide bulandırıcı. yani arkadaşlar bizi bir arada tutacak bir ortak payda yok mu hiç? ömrümüz bunlarla geçti yeter artık be.

berkin elvan

birincisi devrimciyiz diyorsunuz ve devlete kafa tutuyorsunuz ekmek mekmek geç bunları ve devlette senin götüne sokunca copu niye ağlıyorsun?askeri polisi öldürürken sesin çıkmıyor ama kendinize bi bok olunca ver yansın zırlıyorsunuz.git başka ülkelerde yap bakalim bunları ne oluyor sana gibi klişe şeylere girmiyorum daha.o başı kaldırıyorsan ezilincede zırlamayacaksınız nokta.

cem küçük ün bir kadına attığı iğrenç iftira

cem küçük birilerine ne yaptı bilemem ama adamı ciddi bir karalama politikası var.Madem hesap feyk bu başlık niye? Oraya cem küçük resmi koymakla gerçek olmuyor malesef aynı şey sizinde başınıza gelebilir hakkaniyetli olmak gerek.

yıllar geçse de akıldan çıkmayan ders terimleri

geriye ket vurma, golgi aygıtı, amip, oglena, terliksi hayvan.

akp ye kim oy verdi

asgari ücretle çalışan insanlarin verdiği oylardır. sebeb? cok basit abi adamlar zam yapıyor bize olmazlarsa bitmiştik tayyip giderse bize kimse yüzümüze bakmaz aç kalırız tanıdığım tum asgari ucretli çalışan tayyipe laf kondurmazlar aksine agziniza yumruk konduracak tipler vardır hararetli tartışırlar her lafa cevapları vardır böyle sürer gider anlayın işte.

herhangi bir hayali olmayan insan

gerçekçi ol imkansızi iste felsefesindeki insandır.

seks hayatını film isimleriyle tanımlamak

(bkz: elim belim bagli)

atatürk olmasaydı hepimiz piç olurduk iddiası

atatürk olmasaydi şimdi bir suriye bir ırak ve mısır libyada türkiye olacagindan piç ihtimalide kuvvetle muhtemel olabilirdi. Peki neden olabilirdi dedim? Iraktaki ebu garipteki nur bacı nediyordu mektubunda elinizdeki silah olarak nevarsa saldırın buraya karnimizda amerikan piçleriyle askerleride bizide öldürün Allah rızası için. Bunlari sıcak türkiyedeki yatağımdan değil bizzat iş amaçlı geldigim ıraktan yazıyorum. Hemen hoplayıp sıçramayın deneyimlerimle sabittir. Daha bugün bağdatta bomba patladi şimdi 25 ölü var. Yarin medyada çıkar merak etmeyin. Elhamdülillah müslümansanız buda malesef acı bir gerçektir.

kazak ısırmak

kazak parlak simli vede yünlüyse daha bi tuhafimsi anlatilmaz yaşanır kelimelere dökülemeyecek iç gıcıklayıcı garip his ,bunun birde kaşığa dişini sürterek çekme şekli vardır akla zarardır.

ea sports tını geym

bir zamanlar em idi 2000 li yıllarda ea olmuştur.

görsel

panpiş sayısı

hilal bayan artık suyunu çıkarmıştır olayın saçmalıklar fasilitesi.

pro evolution soccer 2012

pes 2011 in izinden gitmiş oyundur.videoyu izlemeniz şiddetle önerilir sea amcam konamiden bildiriyor.

http://www.timsah.com/PES...urkce-Tanitim/n0V0TtTTsH5

dirt 3

grafiklerine aldanıp gaza gelip binbir hevesle kurduğum ama oyun başlayınca beni şoke eden oyun.bilmem belkide gran turismo ve need for speed benim götümü fena halde kaldırmış olabilir ama oyunda yol tutuş hissi arabaların dönüş hissi falan bu tür şeyler bulamadım. sadece bi grafik motoru çalışıyor fizik kurallarıymış arabanın gerçekten yolda gidiyormuş hissini falan unutun. bi kere bu ralli oyunu olması lazım ama ne hikmetse sanki otobanda gidiyosun mübarek.
cıkk olmamış bilader. grafiklerle kendinizi avutacaksanız buyrun derim ama kaldıki öyle ahım şahım bi grafikte yok.ben niye indirdiysem bu oyunu.

kız tavlamak için ateist olmak

gerçek bir ateistle muhabbet etsen görüşlerine katılmasanda muhabbete doyamazsın o kadar bilgi doludur zekidir ama bu modelle muhabbet etsen susar kalır özentidir ortamlarda konu açıldığında göt olmaya elverişlidir cahildir. zaten ayarlayacağı kızda bırak onuda o ayarlasın o ayara kanacak kızı napalım.

uludağ sözlük olarak şike olaylarına bakışımız

tek artı yanı artık kimsenin bu ülkede dokunulmaz olmamasıdır.
öte yandan galatasarayda olsa farketmez. bir fenerbahçe değil her takımın ne olduğu ortaya çıkacak bence. sanki her kulüp sütten çıkmış ak kaşık bellemesin kendini. ama fenerlilerde haketti sen sağda solda paramla satın aldım dersen olacak budur kabak senin başına patlar.

metal müzik dinleyen kafasızdır

bazı insanlar koyun gibi yaşamaya alıştığından ezik hayatlarına bi anlam yükleyemedikleri için hayatla hiç mücadele kavramına giremedikleri için ve dolayısıyla içindeki protestliği ortaya çıkarma gibi bi fırsatı bulamadıkları için sarfedilmiş sözdür. metal müzik olmasaydı insanlar nasıl deşarj olacaktı senin o beynini uyuşturduğun her boku sineye çektiğin polyanamsı müziklerinde mi ferahlayacaktı. belki pısırık olmayıp hayatlarında risk alıp hayata atılmayı seçip ezik düzenin haksızlığına dur diyen içindeki protestliği ortaya çıkarmak için arayış içinde girdiğin buhranda metal müzikle tanışabilseydi sonuç ne olurdu merak ediyorum. senin bi ömür içinden çıkamadığın hayat kavramını metallica unforgivende iki nakaratta siker atar.

google ın türk halkına verdiği zarar

önemli olan ulaştığın bilgidir googlenin ne suçu var sana sadece seçenek sunuyor karşımıza çıkardıklarının gerekli analizini yapıp doğru bilgiyi seçmek senin elinde. ayrıca çıkan sonuçlarda googlenin veri tabanından değil çeşitli kendine özgü internet sitelerindendir.

hoşlanılan kıza takılabilecek lakaplar

börtü böceğem.

kız isterken powerpoint sunumuyla damadı anlatmak

aynı şekilde kız arayanlar içinde geçerli olabilir facebookta twittlerde falan faylaşabilirler;
nişan parası hazır, askerliğini yapmış, evi var , arabası var, bilgisayarı var , bir adet traş makinası var falan filan işte.