bugün

(bkz: sözlüğün sıcak denizlere inme emeli)
izmirlileri mübadele dışında tutma şartı getirilirse kanımca bir sakıncası olmayacak mübadeledir.
(bkz: Putin le gorustum haberler iyi)
aldatmalar başlayınca türk kızlarını mumla arama eylemi başlar.
kesinlikle karşı olduğum önermedir, zira bu mübadele sonunda türk erkekleri ile çiftleşerek ortaya türk erkeklerinden olma kırma, annelerinin endamından eser taşımayan kızlar çıkınca, bir nesil sonra dünyada güzel kadın kalmayacağından endişe etmekteyim. * *
rus erkeklerine atılacak tarihi kazık olarak nitelenebilecek olay. insan bunu düşmanına yapmaz kanımca.
boğazları versek bile kabul etmeyecekleri teklif.
nüfus patlamasına yol açacak eylem.
ordular ilk hedefiniz rusyadır! ileri....
şartlı olarak katıldığım ve saadetlerini bir adım öteye götürdüğüm önerme..

güzel rus kızı ile tatil için güneye giden yurdum gençleri evlensin. aynı annelerine benzeyen endamlı rus kızları olsun. yurdum gençleri de mutlu olmaya devam etsin.
haberlerde, vs. de gördüğümüz kadarıyla bu kızlar oldukça kıro diye tabir ettiğimiz erkek tipinden hoşlanıyorlar genellikle.. şimdi bu mübadeleyi sözlükte bu kadar çok isteyen olduğuna bakarsak bir genelleme yapsak mıı.. yapmasak mııı??
(bkz: önemli olan rus güzelliği)
bu konunun, çiçeği burnunda dışişleri bakanı ali babacan'ın acil eylem planında yer alan en önemli madde olduğu hakkında önemli duyumlar alınmıştır. değiş tokuş konusunda, yetkililer daha da ileri giderek mubadele yerine tek taraflı hibeyi gündeme koymuş ve rus yetkilileri ikna turlarına başlanması kararı almışlar. ancak kulis dedikodularına göre ali babacan, "mübadele edip o güzel ırkı bozmanın günahını taşıyamam" diyerek böyle bir yola başvurmuş. halka en kısa zamanda bilgi verileceği söylenmiş.

eee haksız da sayılmaz hani...
sanki bütün türk erkekleri brad pitt ama kızları çok çirkin de mi? sorusunu akla getiren hede... bence herkes aynaya bakıp konuşmalı... o zaman çoook komik durumlar ortaya çıkıyor. güldürmeyin bu kızları. *
izmir dışındakiler gitsin. ruslar gelsin ama orusları değil!
(bkz: tuzlayayımda kokmasın)