bugün

entry'ler (351)

96 ncı dakikada ofsayttan gol atan takım

beşiktaşans.

çirkin bayanlara iltifat etmek

kankası olan taş hatuna ulaşım için köprü kurma çalışmasıdır.

kadınlardan en çok korkulması gereken anlar

hastayım dedikleri zamandır;bunu diyorsa kesin bir şey istiyordur ver kredi kartını kaç.

kızsız bir yaşam düşleyen erkek modeli

kızların çenesinden ve kızlardan yediği kazıklardan dolayı bıkmıştır.

kızları kıro yapan detaylar

cak cak sakız çiğnemeleri,cadde ağzı,büyük halka küpeler.

katerina

tostumu yedim otağıma bekliyorum diye mesaj yollamış olan katerina hatun,burada baltacıyla özel bir görüşme yapmıştır tarih kitaplarında bu olay osmanlı rus ordusunu yenerken bilinmeyen bir sebepten geri çekilmiştir diyerek üzeri kapatılır ama ruslar bu tarihi yeri müze haline getirmiş yatak özenle saklanmış ve biz, türkleri burada yendik diyerek ibare koymuştur televizyonda geçmiş yıllarda izlemiştim güzel bir müze.şu var baltacı bir rus hatuna kanmasa ve rusyayı alsaydı bizde sebeplenirdik.

cemre parkı

hayat kadınlarının sonradan kadın olanların da müşteri avladığı mekandır.

bu kadın hep konuşsun ben hep dinlerim denilenler

rus hatunlar dinlenir.

halk gogo

halk firmasının, kinder surprise veya ülker toto karşısına rakip olarak çıkarttığı yumurta.espri aynı hatta ambalajı bile ama çikolatası iyi değil aynı tadı vermiyor 3 tane aldım bunlardan üçünün içinden de aynı sarı inek çıktı.tek iyi yanı bu tür çikolataların ibaresi var 3 yaşından küçük çocuklar için oyuncaklar tehlikeli olur diye neyse ki 3 yaşımı geçeli 18 yıl olacak.

atmlerde sosyal mesajlar

para çekmek için kullanılan atmlerde işlem sonucu verilen mesajlardır para çekme işleminizi yaparsınız daha sonra her bankaya göre değişen sloganlar bulunur. örnek;makbuz istiyor musunuz eğer istiyorsanız bunun doğaya zarar vereceğini unutmayın gibi.tamam çevreciyiz almayalım hadi işlemde bir hata oldu ve bunu bankaya bildirmek gerekecek ve banka bizden makbuzunuz nerede? sorusunu soracak ortaya sürdüğümüz ama biz çevreciyiz atmlerdeki mesajı uyguladık bahanesini kabul etmeyecekler bence bu uygulama saçma hem doğaya zarar verirseniz de sonra da makbuz iste. her iki durumda da biz müşteriler mağdur oluyor bir yerde doğaya zarar vermek;bir diğer yerde de cebe zarar vermek.

güzel kızların tipsiz erkeklerden hoşlanması

bu önermeye göre yakışıklıyım.zaten bu ülkede doğal güzel kız yok hep makyaj boya ben güzelliği kuzeyde arıyorum banane bu ülkedeki güzel kız tipsiz erkeklerden hoşlanıyormuş falan filan.

beyaz atlı prens

günümüzde beyaz bmw x5 sahibidir.çünkü artık kızlar at'a bakmıyorlar.o bakan ayşe o da okuma fişlerinde.

batıkent

kızılay'dan başlayan ankara metrosunun son durağı, ankara'nın batısındadır, yenimahalle ilçesine bağlı şehrin kalabalığından ve yoğunluğundan uzak, site ve kooperatiflerden oluşan planlı bir yerleşimin olduğu kent. batıkent projesi murat karayalçin'a aittir. dünyanın en büyük semtlerinden birisidir nüfusu bir milyona yaklaşmıştır sitelerle kaplı, ankaralılar tarafından ankara'nın en avrupai şehri olduğu iddia olunan, avrupa kentleri gibi sıkıcı olmayan bir semttir. ilçe olamamasının sebebi yenimahalle belediyesiyle ostimin paylaşılamaması gösterilmektedir.

olmadik zamanlarda gulme krizine girmek

gerçekten insanı yerin dibine sokan bir durumdur. olayı kurtarayım derken işleri elinize yüzünüze bulaştırırsınız. bu gibi krizler de genelde cenazede, istiklal marşının söylerken ya da toplu taşıma araçlarındayken gelir. ilk ikisinde durum bir şekilde toparlanırken üçüncüsünde araçtaki insanların kızgın bakışlarını üzerine çekersiniz bizzat biliyorum istiklal marşı hariç.

okul müdürü konuşmaları

ne kadar hayvan insanlarsınız bir susun be.

okul mudurlerinin senelerce degismemesi

(bkz: kayabayazıtoğlu lisesi) açıldığından beri istikrarlı bir grafikle yoluna devam etmektedir.

güzel kız

güzelliğin ne önemi var; önemli olan rus güzelliğidir.

gomlek alana sevgili hediye eden magaza

gömlek değiştirir gibi sevgili değiştirmek konusunda kasanlar için düşünülmüş cin fikirli ticarethane. tabi nasıl olur nasıl bu işler halledilir bilinmez ama sevgililer gününde satış patlaması yapabilir.

discovery channel pozisyonu

hayvanlar arasında sevilen bir pozisyondur... (yani, öyle olsa gerek, konuyla ilgili bir bilgim yok aslında, sadece varsayım yapiyorum, mizah yani. ) aslında bütün hayvanların seks hayatlarının acayip renkli oldugu gerçeğinin discovery channel insanlarından saklanması ve onlar geldiğinde hep tek posizyonun kullanilması şakasından çıkmıştır... izleyici için de discovery channel açılır açılmaz televizyon karşısında takındığı pozisyon.. ekseriyetle kanepede ve sağ-sol kol üzerine yatılarak boylu boyunca uzanma hadisesi, kafa altına konulan şişkin yastıkla diğer bir ilginç discovery channel pozisyonu nu rahatlıkla izleyebilme olanağını sağlayan hareketlenmeler.

24 bin tl ye çanta

bacım bunda abs, klima, 4 lastik çelik jant gibi özellikler var mı bir de ne kadar yakıyor acaba sorularını sormak istediğim insanların aktivitesi.