bugün

5.nesil yazar. *
son derece şekilli ve bir o kadar da etkileyici bakışlara sahip karizmatik yazardır.
hayata karşı sorgulayıcı yaklaşımı, öğrenmeye yönelik istekli tutumu gözlerden kaçmaz bu yeni yazarın. gözlüklerini ödünç isteyebilirim değil mi bu hoşgeldin yazısından sonra yiğdim...selamlar sabahlar
akıllı ve de gözlem yeteneği kuvvetli sayılabilecek yazar. * hoşgelmiş.
bir insanın ölümünü isteyen ölmediği için üzülen yazar. bu insan kanun tarafından suclu mu bulunmuş? hayır. hain oldugu mu kanıtlanmıs? hayır. bu durumda bu psikolojik bir sorundur nazarımda.
öyle bir entrylerini inceliyim dedim - lerde karmayı görünce baya bi şaşırdım da. kendisi işi gücü yokmuş gibi galatasarayla kafayı bozmuş sanırım. burdan arkadaşımıza sesleniyorum. galatasaraya cincon diye, hakan şüküre şaban diyerek sözlükde ilgi toplayamazsın. belki yasasınfenerbahçe.com forumunda bir numara olursun ama sözlük burası unutmayalım.

edit: güzelim gerek yok seri eksi oya falan sen dikkat çek diye yapıyorum.
her feminist entryide karşıma cıkan yazar.
ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alınmasını beklediğim yazar. *
az bile olsa tanıdığım ve paylaşamadıklarımı kendisiyle paylaştığım için çok mutlu olmamı sağlamış insan. özel yanı; beni anlayacak çok az insandan biri... aynı şekilde bende, onu anladığımı düşünüyorum. *
ayar versen verdiğin ayarı bile haketmeyecek nitelikte 5.nesil islama saldırı bebesi.

kimden ötürü mü? bundan ötürü...

(bkz: allah in ganimet almasi/#4690395)
atsızcılar.com'un "yanar döner olduğu için üyeliği iptal edilmiştir" insanı.
#5084781 olanları araştırması güzel olsa da farkına varmadan "minareye kılıf" sendromuna yakalanan yazar..
attila ilhan hayranı yazardır.
(bkz: #6307697)

bir milliyetçi olarak bana ırkçılık nedir deseler yukarıdaki entrysini örnek gösteririm. kendisi ya faşisttir ya da türk milliyetçiliği'nin ne demek olduğunu kavrayamamıştır. türk milliyetçiliği hitler gibi kendinden olmayanı yakmak anlamına gelmemektedir.
(#6307697) nolu entrysi yüzünden sevgi pıtırcıklarının saldırısına uğramış yazardır.
not:edit yaptım entryime.maksat gönlünüz olsun.
hayatın anlamını anlayamamış, olgunluk çeşmesinen su içmemiş, çala klavye iftira atabilen, konu islamsa evrensel bir ahlak degeri tanımaksızın saldıran yazar.
"nick altıma neden kimse yazmıyor böhüüüü" diyerek bir yola girmiş ve kısmen başarılı olan yazar. tanırım önceden böyle değildi bu, naaptılar olm sana? ne bu popüler olma çabası?

(bkz: kendisi iyi ama çevresi kötü)
(#6911517) denilecek bir şey yoktur. yerim lan senin özgürlüğünü.
(#7083409) nolu entrysinde hem anlatım bozukluğı olan hem de imla hatası olan yazar. 'boğazından 1 lira haram lokma geçmemiş bir kaç zibidinin yaptıklarını anlıyamayacağı adam' mış enver paşa. sen bu cümleyle çok güzel anlattın ama azizim inan.

bi de sarıkamış hareketinin komutanıymış enver paşa. söylemene gerek yoktu bunu sarıkamış faciasını herkes bilir bu memlekette. ve de sırf turancı diye bunca başarısızlığına rağmen fanatiği olmak ayrı bir zevk meselesi. ölen onbinlerce asker de türk askeriydi bunu hiç düşünmezsiniz dimi?
başlık : (bkz: cotton candy)
--spoiler--
kemalistlere, kemalizme her türlü hakareti etmiş yazar duydum ki allahına kavuşmuş sonunda. ne diyelim toprağı bol olsun rahmetlinin.
--spoiler--
masum bir entry olduğunu düşünenler için; önemli kelimeleri bakınızladım.

böyle bir üslubun nasıl bir ruh hali ile yazıldığını tahmin edebilirisiniz.ne mal olduğu ortada.
hani başlık altı savaşları geyiğini sevmem ama dikkatimi çekti bu pokemon.

mesela bu ortaya attığı iddaayı kanıtlamasını merakla bekliyorum. 25 sayfanın içerisinde kendi götünden bir şeyler uydurup, yazanlara neler söylendiğini ayrıca özetleyebiliriz.
yahudi yalakası, müslüman düşmanı 5. nesil yazar.

(bkz: bizim memlekette göte göt derler)
sözlüğü daha fazla kirletmemesi gereken yazar.
delikanli iyi bir yazardir. baris yanlisi oldugundan bir arti puan kazanmistir.

(bkz: yazdiklarinin takipcisiyim)
nasıl yazardır bilmem. tek bir entrysine göre değerlendirme yapacak olursak, (#8804650) peygamberimizin ne amaçla evlendiğini bilmeyen yazar.

yazdığının başlıkla alakasını göremedim. o dönemde kimsesizlere sahip çıkmak adına evlenme hadisesini unutmuş sanırım. peygamberimizin altı eşi vardır nihayetinde. olayı farklı yerlere çekmemek lazım. konuyu saptırmayalım.
derslerine çalışmak yerine sözlükte saçmaladığı için ömür boyu liseli kalacak şahıs.