bugün

ağzının ortasına kürekle vurulası kızdır.
hırs denen illetin küçük yaşta belirmesi sonucu manyaklaşmış kızdır.

böyleleri ileride kendileri de kafayı yer, etraflarındakilere de kafayı yedirir.

imha edilesidir.
ağzına verilesi kızdır. * *
Böyle bir insan yeryüzünde barınmamalı.. Açgözlü doyumsuz..
Hırs küpüdür, özellikle sınıfta 100 varsa delirmesi an meselesidir.
Haklıdir. 100 gibi her daim benim dışımda herkesin alamadıgi bu mükemmel notu 1 puanla kaçırmak gururunu kırmıştir.

edit: bunlarin nedeni hep kıskançlik.
bir de hocaya çıkışıp kağıdıma bakabilir miyim der bu utanmazlar.
"Hiç çalışamadım yeaa" dedikten sonra sınavdan 100'ü çakanlar kadar sinir bozucu olmayan kızdır.
belki de geçmesi için 100 alması gereken kızdır. Lan ben bu kızı neden savundum şimdi.
mükemmeliyetçidir. yazık, hayat çok acımasız...
(bkz: sınavdan 40 alıp sevinen erkek) in ağzına kürekle vurması gereken kızdır.
yine bir yanlış anlaşılma daha. 99 alarak çana giren ve çanı yükseltiğinden arkadaşları için ağlayan kızdır. oysa 100 alsa çana girmeyip arkadaşlarına iyilik yapacak olan kız hocanın pisliği yüzünden ağlamışsa suçu ne?! *
yalandan ağlayan kız.
şerefsiz hoca 99 da bırakıyorsa hocanın suçudur 1 puan versene oç.
(bkz: idam cezasının geri gelmesi)

şaka lan şaka o kadar da değil. ama ağzının üstüne okkalı bir küreği hak etmiş kızdır.
arkadaşları tarafından linç edilmeyecek kızdır. şöyle ki eğer çan eğrisi sisteminde notlandırma uygulanıyor ise 100 tam puan olup eğriye alınmaz. 99 sisteme alınır ve çanı arttırır. kendini seven dayak yemekten korkan kızdır.
Kafasina penisle vurulasi kizdir.
Ağzının ortasına vurulasıdır.
Dövülesi kız.
Allah ın belası, dövülesi bir canlıdır.
yüz vermeyeceğim kızdır.
Belkıde gecmesı ıcın tam not alması gerekıyordur. Hemende yuklenmısler kıza.
dayak manyağı yapılası kızdır 99 sopa müstehaktır.
Bi sınavda 99 alıp ağlayan erkek değildir.
Bir yerlerini yırtmış hala başaramamıştır zeki değil aksine salaktır haline ağlar gidip konuşmucan delidir deli.