bugün

görsel
önceki sınavlarda berbat not alıp, sınıfta kalmamak için ya da takdir/teşekkür belgesi için 100 alması gereken ama alamayan kızdır. başka türlüsünü gördüğünüz yerde dışlayın.
Hard kezodur eğlenilecek değil Evlenilecek kızdır.
bi kere bende ağlamıştım ama sevinçten. bi daha da olmadı zaten.
Alacaksın bunu tutacaksın kafasından cümle aleme ibret olsun diye si.. Seveceksin.
Ağlamıyordur gözüne 1 puan kaçmıştır.
Kafasını klozete sokup serinletmenin iyi geleceği kızdır.
normal kızdır. çalışkan kızdır. 90''ın altında puan alıp, ağlamayanlar varmış...

not: 60 alıyosun, ve ağlamıyosun, hayatına normalce devam ediyorsun. bu daha garip.
69 aldim ama 70 diyorum. Yasasin kötülük.
sorun ağlayan kızda değil, o 1 puanı kesen öğretmendedir.
benim de bir arkadaşım vardı. matematikten 90 almıştı. benden yüksek alan oydu benim 70 idi. diğer derslerim vasattı 45-50 gibi... 90 duyunca başı döndü kafasını arkasındaki askıya vurdu. kaşı yarıldı. hoca telaşlanıdı: hayır hayır yüzmüş... dedi.. dışarıya çıkarıp kaşını pansuman ettiler.. ünv. sınavına girdik. ben bir üniversiteyi kazanmıştım.. ona rasladım, benim yarımı kadar puan almıştı. ben 410 o 210 puan... aşağı yukarı yarı... cevapları kaydırmışım dedi. ertesi sene karşılaştık yine aynı sonuç ama bu sefer dürüsttü. "ben matematik sorularını bile ezberliyordum, ama ezber üniversite sınavında sökmüyor, askere gideceğim dedi.. bir daha da görüşemedik... not: kız değil erkek arkadaştı.
O günlerin üzerinden yıllar geçmesine rağmen yolda görsem tokatlayacağım kızdır.
söz konusu sınav ygs veya lys gibi 500-600 puan üzerinden yapılan bir sınav değilse amına koyayımdır.
lise zamanlarımda vardı böyle bir kız sınıfta. hiç unutmam ağladığı günü. hoca sınıfa gelir ve matematik notlarını açıklar.

hoca- empiree, 06 aldın.

empiree- lan mal ibo, geçtim lan seni asdadf ( ibo 02 almıştı, mal çocuk )

hoca- aysel 99

aysel kezosu- nasıl hocağğm yhaa ( gözler dolar ) yanlışınız olmasın? ( ağlamaya başlar ve inek arkadaşları onu tuvalete götürüp teselli eder bir kezo ağlıyordu gözleri yaşlı).

ve tüm sınıf hep bir ağızdan - ırıspı çıçığı.
O arkasından ağladığı 1 puanı alıp eline verilmesi gereken kızdır ama puanı değil 3 ün 1 ini.
gerizekalı kızdır 100 alamamıştır
(bkz: komik olmayan şakalar)
99 alıp ağlayan erkekle olan çocuklarını yok etmek için gelecekten terminator un geleceği kızdır.
acilen sahin k tarafindan cezalandirilmasi gereken kizdir.
mutluluktan ağlıyor olamaz mi yuklenmeyin kıza..
ben 99 alsam 40 ı çıkana kadar yas tutarim.
kağıdı ters tutuğu için 99 u 66 zannetmiş kızdır.
Bir de bunların sınav önesi "ayyy, hiç çalışamadım, 50 alsam şükrederim" diyip 95 alan formları vardır ki, evlerden Irak...
Mutluluktan aglama olasiligi gayet yuksek kizdir. Birakalim sevinsin.
Tamam antipatiktir, sinir bozucudur falan da son zamanlarda bu modelin bir de aldığı notu twittera yazıp '100 aldım ya 100 üniversitede hem deeeeee!!! * * :):)' yazan modelleri türemiştir bunlar evlerden ırak.

Edit: sen yazıyorsun galiba?
bu kızcağız çirkeftir. Orasına burasına vuramazsınız. O kırılan bir puanı da hocaya; yaptığı psikolojik baskıyla pişman ettirir.
ismini yazmayı unutmuştur. *