bugün

tüm türkiye vatandaşlarının göstermesi gereken tepkidir.

albümleri satın akıp kırıyoruz, kırarken videosunu çekip internete koyuyoruz.

ona önemsiz olduğunu hissettirmeliyiz, ve tabi sosyal medyanın gücünü de,haydi vatansever kardeşlerim, en azından alıp kırmaya gücünüz yetmese de destek verin.
50 tane sipariş edebildim şimdilik param buna yetti ancak, ama canım vatanıma feda olsun son damlasına kadar.
tüm duyarlı türk vatandaşlarının katılması gereken kampanyadır.

müzik marketlerden albümü alın ve arabanızla üzerinden geçin. sılaya haddini bildirin.
Evet gerekirse konserlerine gidip kulaklarınızı kapatın ve dinlememiş olun, oda boş yere şarkı söyleyip yorulmuş olsun. tam bizim insanımıza yakışır bir intikam şekli.
üstlerden düşmemesi gereken kampanyadır, türk'ün gücünü herkes görmeli.
uludağ sözlük'ün bizzat sponsor olması gereken vatani kampanyadır.
An itibariyle gerçekleştirdim. Vatan sevdası hiç bişeye benzemez devam arkadaşlar.
gerekirse bankadan kredi çekilip yapılması gereken eylemdir.

her vatandaşımızın boynunun borcudur.
Gidip alayım dedim cepte para yok aq.
kampanyamız amacına ulaşıyor sanırım, internette sıla'nın albümlerine satın almak için baktığım 4 siteden 2' sinde stoklarda bulunmamaktadır yazısını gördüm.

helal olsun size arkadaşlar.
Herkes bir ironi delisi olmus. Ayni zirvalari soyleyip duruyor..
bence hepimiz idrarımızı bir şişeye yapıp şişeyi de sıla'nın kapısına atıp kaçalım, bu daha etkili olur kanımca.
o saçma albümlere para veriyorsunuz bu bile bir şeydir sen al kır kimin umrunda kadın parayı kazanıyor.Bır ara Coca Colaya tepki vardı bir tane akıllı vatandaş bir kamyonet Coca Cola alıp hepsini dökmüştü sonuç olarak parayı kazanan kazanıyor tepki mükafat mi siz karar verin ve biraz akıllı olun.
desteklenmesi gereken kampanyadır.

albümler elime ulaştı, kırarken videosunu çekip ibret-i alem için internete koyacağım.

sizden de aynı hassasiyeti bekliyorum.
albümü alıp sıla'ya para kazandıracak eylemdir. sıla'nın işine gelir. evet.
dinlemeyi tercih ediyorum, internetten tabii. la siz malmisiniz bana mı öyle geliyor amk? bir açıklamanın altında yatan nedeni falan bir düşünün la, iyice koyuna bağlandı millet.
hatta meydanlarda toplanalım buluşalım ve hep beraber tüm albümlerini boğazın serin sularına atalım. ben şimdilik yüz civarında alabildim, sağdan soldan borç bulursam daha da alacağım.

(bkz: bu ülkede demokrasi var)
alıp alıp zengin edinde karı yurt dışında rahat yaşasın...
malum yarın aybaşı, 70 tane daha sipariş ettim ona güvenerek.

darısı sizin başınıza.
özrü kabahatinden büyük.

zekice bir paylaşım, plaketini verin...
Hahahahahha
Evet önce besleyin sonra da aklınızca protesto edin.
Zekice(!)
netten indirip, dinlemeden shift delete yaparak desteklemeye şey yaptığım kampanya.
vatansever kardeşlerimin çağrımı desteksiz bırakmayacağına eminim, biraz daha fazla kişiye ulaşırsak sesimizi daha yükseklere duyurabiliriz.
℅50 ye yaraşan kampanya.
bugün aldığım 75 albüm de elime ulaştı, bayağı bi girdi ama olsun, feda olsun bu millete.

videosunu çekip facebook'a koydum yakında fenomen olurum, siz de destek verirseniz belki siz de olursunuz.

haydi bileğinize kuvvet.