bugün

entry'ler (1898)

kumarda kazanan yoktur daima oynatan kazanır

Kumarda daima kasa kazanır.

kerimcan durmaz

Uçağın tuvaletinde çavuşu tokatlarken hikaye atmış.

kuzey güney

Ezelden sonra ki en iyi türk dizisidir aksini idda eden de bir şeyden haberi yoktur.

1000kitap

Yeni keşfettim düzenli kitap okuyan veya düzene sokmak isteyenler kendine uygun sıkılmadan okuyacağı kitapları bulmak artık daha kolay. Ayda 2 kitap hedefiyle yılda 24 kitap bakalım olacak mı seneye editlerim.

üniversiteyi yaşadığın yerde okumak

Aileniz baskıcı ise kesinlikle okumayın. Parafan yana sıkıntı olsun olmasın baskıcı bir aile ile yaşıyorsanız dışarıda okuyun. Günde 4 öğün yerine 3 öğün yersiniz ama özgürlük çok farklı bir şey.

Not: ailemle okuyorum sıkıntı yaşamıyorum şükür fakat yaşayan arkadaşlarım diğer sene uzaklara gidiyor.

2500 kadın polis alımı

Eskiden 2 arkadaşım torbacılık yapar 200 tl günlük alırlardı (4saat çalışıyorlardı gece). Şimdi 10 arkadaşım torbacılık yapıyorlar gün boyunca motor ile günlük 600 - 1000 arası kazançları var. Bu ülke Kolombiya pablo escobar devri gibi üst yönetimden polisler çatur çutur rüşvet yiyor. Polis alımı yapmadan önce rüşveti çözmek gerek.

berat albayrak konuştukça doların yükselmesi

Albayraktan oluyordu hep fakat şimdi golan tepeleri olayından etkilendi diye düşünüyorum.

dolar

5.80 i geçti hayırlı olsun. Dış güçlerciler gelmeden.

you

görsel

Hele şu gözlere bile izlenir . Dizi aşırı gerilim psikopat bir aşığın neler yapabileceğini anlatıyor finali hele felaket izlemeyenler 2. Sezonu çıkmadan izlemesin delirir beklemekten . Klasik netflix dizisi cinsellik alkol oldukça fazla .

fatih portakal

Fox tv ile akşam ana haberlerini yapan gazeteci sunucu . Bu hafta rekor kırarak diğer ana haber bültenlerinin 3 katı izlenerek bağımsız haberciliğin ne kadar önemli olduğunu kanıtlamış oldu.

görsel

hangi filozofla aynı düşünceleri paylaşıyorsun

Kant çıktı paşamın fikirlerine çoğunlukla katılıyordum .

gecenin sözü

Diyarbakırlıymış adı bahtiyar , suçu saz çalmakmış öğrendiğim kadar...

donanımhaber

Giriş yapamıyorum çöktü sanırım.

asgari ücretin fazlasıyla yettiği gerçeği

Ezi ciya bave gora kelle tennim derler insana.

gezi parkı eylemleri

Sonlarına doğru hükümet kendi adamlarını direnişçi gösterip sağı solu yakınca asıl halk geri çekildi provaktörlere kalınca ortam hükümet direnişçilere suçu attı şimdi o sağı solu yakanlar nerede hapiste mi güldürmeyin kerizler sizi bunu anlamıcak kadar ahmak olmayın gezi olaylarında dolar 2 olunca direnişçilere ana avrat sövenler dolar 7 olunca avucunu niye yalıyor ?

geceye bir söz bırak

Tatlı söze gerek yok , yılanlar deliğinde kalsın.

gecenin sözü

Lades bitti , aklımda değilsin.

dolar yükseliyor diye ak partiye yüklenmek

Nickten belli trollüğüne girmiş sözlüğe böyle üyelikler nasıl kabul görüyor neden kabul ediliyor anlamış değilim .

en kaliteli türk dj

Aklıma tek o geliyo (bkz: ferdi özkan)

abd nin elektronik ürünlerine boykot uygulayacağız

Yalan dolan boykot başarılı olur olmasına nasıl üreticez sayın başkanım adamlar 20 yıldır 0retiyor biz de tık yok.