bugün

hala devam eden kampanyadır.

sen nasıl olur da çağrıldığın yere gelmezsin ulan. evet.
hızla yayılan kampanaya, birazdan 150 albümü daha kıracağım, referanduma özel albüm kırma show.

milli irade hülooğ.
Bari korsan almayın da bir işe yarasın.
güçlü bir şekilde devam eden kampanyadır.

referandumda mührü evete basıp sılaya selam istikrara devam yazıyoruz arkadaşlar, gençlik kolları olarak karar aldık.
devam eden kampanyadır, sen kimsin de yenikapıya gelmezsin.

vatan millet sakarya hüloooğ.
haha müzik markette eline al kırda o parayı senden nasıl alıyorlar bi görelim.
bence dükkana girin ve tezgahta duran albümü satın almadan kırın...
aldıktan sonra kırsan nolur demişler aq mal mısınız müzik markette elinize alıp kıracaksınız bu kadar basit.
kredi çekin bi kamyon albüm alın sonra kamyonla beraber uçurumdan atın. hem sıla kazanır hemde o borç batağından artık böyle şeylerle uğraşcak vaktin kalmaz.
evet evet müthiş bi kampanyadır. buna şampanya patlatılır. alın ve kırın. süppeğğğ bi fikiğğ.
kesinlikle satın alıp kırılmalı. denedim çok güzel oluyor.
Gözünüze girsin sılanın albümleri kampanyası başlatmak istediğim albüm,Allahın yobazları,barbarları faşitleri ,medeniyetsizleri!
hdp'ye oy verip askere destek vermek gibidir.
Sıla şahsi fikrini söyledi başkalarına benim gibi yapın demedi. Nesini protesto ediyorsun utanmadan demokrasi diyorsun. Aferin sıla gerçek yüzlerini bir kez daha gösterdin riyakar dinci takiyyecilerin.
Trajikomik olaydır. Bir benzeride israili protesto ederken coca colayı parayla alıp yere dökmelerine benziyor. Olmayan kafanızı sikeyim.
(bkz: nasıl mal oldum)
mitinge katılmayan demokrasi düşmanı karıya oh olsun verin parasını alın kırın la o albümlerini.

tüm yoldaşlarıma teşekkür ediyorum dün numune hastanesi önünde kan bağışlamaya gelen kalabalık bir güruh varmış gerçi çoğunun kanı a rh- değilmiş ama olsun.
devam eden kampanyadır.

1. albümlerini alıp kırıyoruz.
2. konserine gidip arkamızı dönüyoruz.
3. instagram da takip edip fotoğraflarını beğenmiyoruz.
4. sürekli bu konuda konuşup onu gündemde tutuyoruz.
5. sürekli posterlerini asıp asıp silahla, bıçakla zarar veriyoruz.

çok seviyorum lan bu ülkeyi, çok iyiyiz ya cidden. sana olan hayranlığım kat be kat arttı sıla.
coca cola alıp dökenlerle aynı zekaya sahip tiplerin kampanyası.

daha da kötüsü insanlar, insanlarımız..
ülke de şunu yapacak o kadar insan var ki hatta konsere para verip girip sonra sahneye sırtını dönerek protesto etmeye çalışacak insan sayısını hesaplayamazsın.
Sıla'ya büyük para kazandıracak olan kampanyadır.
Şuan buraları okuyorsa; ay nolur kırın çünkü diye zıp zıp zıplayarak ellerini çırpıyordur.
alın alın kadın birazcık daha para kazansın.
50 liralık albümünden 20 tane sipariş ettiğim ve paramparça ederek katıldığım kampanyadır. 1300 lira maaşla çalışıyorum ama ülkem için feda olsun.

not: kola eylemi daha ucuzdu.
sıla virali içeren başlık.
arkadaşlar ekşi'de de sesimizi duyurmaya başladık, gerçi ekşinin geneli bizim tam tersimize düşünüyordur muhtemelen ama olsun, bize küçük bir grup bile yeter, zaten amaç duyulmak.

instelada yazan arkadaşımla hala konuşma içerisindeyiz, oradan daha fazla destek alacağımızı umuyorum.
güncel Önemli Başlıklar