bugün

entry'ler (1239)

anın görüntüsü

Ulan insallah üzülmezsiniz..............
görsel

çirkin bir kıza aşık olmak

Güzelliğin beş para etmez
Bendeki aşk olmasa.

güzel kızların kapılmış olması

Çevremdeki tüm kızlar icin geçerli olan önermedir. Hepside tipsiz insanlarla çıkıyor.

dolar icin tahminler

1 yıl içinde 7-8 lirayı göreceği gercegi artık kesindir.

karın kası yapmak için uğraşmak

aslında beslenme ile gayette rahat halledilebilecek bir olaydır.

sabah uyanınca yapılan ilk şey

Gözleri açmaktır.

karadeniz kızı çeker vurur ege kızı vurdurur

Betimlemenizi, anlayışınızı, sınıflandırmanızı. S...yim.

akp iktidarında çocuğa karşı cinsel istismar

Bir cok istismarın sorumlusu bu adamlardır.

atatürk ile erdoğan arasındaki bariz fark

Biri üretir, biri satar.

kaybedenler kulübü triplerine girmek

aslında yaşanılanı yansıtandır. ergenler dışında tabi.

et 100 tl ekmek 10 tl olsun

arttırıyorum dolarda 10 tl olsun. sonuç olarak birer 0 atıp, avrupanın kıskandıgı bir ülke olabiliriz.

işte fikir işte mantık..

yengeye yan gözle bakmak

(bkz: gavat nedir nasil olunur).

Ne denir ki.

internetten tanışılan biriyle buluşmak

Sıkça yaptıgım eylemdir.. kafa dengi ve içmeyi bilen biriyse oooo değmeyin keyfime.. yalnız bayanlar icin sakıncalı olabiliyor zira sapığı var hirlisi hırsızı var... dikkat edilmesi gerekir. Buluşmadan önce buluşulan kişininde anlayacağı şekilde bir arkadaşına Eşine dostuna mutlaka haber verilmelidir..

Ve mümkünse ilk buluşmada sevismeye çalışmayın.

gece yarısı 26 yaşındaki kızın ağlama sebebi

iki gun once bozdurdugu dolar aklına gelmiştir. Ben de 29 yasında erkek olarak ağlıyorum simdi en az 8 bin kâr da idim.

sarhoş olmak

Abartilmadigi surece iyi giden bir eylemdir.. tabi sarhos olup verilen tepkilerde cok onemli. Ben sarhos olunca vurup kafayı yatanlardanim mesela. Bazıları saldırganlaşır bazıları sapitabiliyor.

Bir not: tavsiyedir asla bir bayan ile içip sarhos olunmamalıdır. Zira daha içmeyi bilenine rastlamadım .

sözlüğün en tatliş ve şapşik yazarı

Ajdar'dan hallice olan yazardır.

başkanlık sistemi

Modern, eğitimsel ve kültürel sürecini tamamlamış. Kuvvetler ayrılığının önemini kavramış milletler icin bence bulunmaz sistemdir... fakat Türkiye icin böyle birşey asla ve asla soz konusu değildir.. bir dediği bir dediğini tutmayan, 15 yılda 355 kere politika değiştiren birinin eline verilmemelidir. Aslında o degil herhangi x birininde eline verilmemeli..

kadın ve erkek eşit değildir diyen insan

Kesinlikle katıldığım insandır. Kim
Ne derse desin yaradılıştan bir ayırım zaten vardır. He kanun karşısında mirasçılık vs de bencede ayni olmalı. Ama bizim gibi ataerkil toplumlarda eşitlik soz konusu degil. Malum burası da isviçre degil.

ocak 2017 anayasa değişikliği teklifi görüşmeleri

Ülke icin rezillikler ile dolu görüşmektedir. Kadin milletvekilleri taciz edilir.. 3 kafadar ayni kabinde oy verir... sonra bunlara cok guzel laf giydirilir. Ve en önemlisi demokrasi elden gider.

kitap ödünç vermeye korkan insan

Hakli insandır. Verdiği kitabı geri alamaZsin alsan da verdiğin gibi olmaz.. herkesin değerlileri vardır. Saygi duyulası insandır.