bugün

okullarının pc odasından yazan, derslerine bağımlı, geyik mi geyik yazarlarımız.
zeki çocuklardır, önleri açılmalıdır.
(bkz: sözlükteki sendikalılar) *
hadi çocuğum dersinin başına denilesiler.
(bkz: bunlar reklam kokan hareketler mayk)
sözlükteki kolejlilerden daha az karizmatiktirler.
yanlış yere gelmişlerdir.

(bkz: wikipedia)
(bkz: oha bu bendim ulan)

da, niye eziyorsunuz arkadaşım? bütün fen lisesi öğrencileri asosyal andavallar olmuyorlar ki. yani öküz öküz gezeceğine, "aman biraz da inek olayım" ne çıkar diye düşünüyor olabilir bu insanlar. geçiyor bitiyor işte. bu kadar tribe bağlamayın.
(bkz: fen liselim)
ortak özellikleri aynı tip okullarda okumaları olan öğrenci gruplarından biri.

ayrıca; (bkz: buyrun benim)
sözlükteki kemalizm, türban, dtp gibi anahtar kelimeleri kullanarak ne kadar tartışma yaratıcı gereksiz başlık açıldığının istatistiğini tutmalarının beklendiği yazarlardır.
* * *
Bir fen liseli olarak, düz liseliden pek de farkım olmadığını düşünüyorum. Biz de aşık oluyoruz, saatlerce nette dolaşıyoruz, sosyal paylaşım sitelerinde zamanımızı harcıyoruz. Yapılan tek farklı iş; biraz kendini geliştirmek, biraz da ders çalışmak.
Bende dahilim. Bu sene fen liselerine yatılı gidecek ve oradaki ortam hakkında bilgi arayan mini mini birler şunu bilinki:
- Fen lisesinin büyüsü kapıdan girdiğiniz gibi bozulur. ilk okulda fen liselilere vaaaov diye bakarlar lisede Anadolu lisesi öğrencileri yazık lan sana diye bakarlar.
- Orada ilk okuldaki gibi özel muamele beklemeyin herkese eşit muamele. Tabi eğer okul birincisi değilsen.
- Herşeyden önce siz bir yatılı öğrencisisiniz ve gerektiğinde yalan konuşacak dayak yiyecek yeri geldiğinde dersten kaçmak için sağlık ocağından rapor dileneceksiniz.
- Haftada ayda bir eve gidecek ve televizyonsuzluğa bilgisayarsızlığa alışacaksınız.
- Daha neler neler gitmeden inanmayacağım olayların baş kahramanı oldum artık.

tyfl'yi kazananlar beni bulsun.
ben olmaktayım başka var mı bilemiyorum. inek zannedilip alem olan fen liselilere selam olsun.
imla kılavuzu okuması gereken yazarlardır.
(bkz: sözlükteki inekler)
iyi ki sayısalcısın sen hep sayısalcı kal.
fen lisesinden mezun olan biri olarak fen liselerinde eşit ağırlık ya da sözel derecelerinin çıktığınıda unutmamak lazım.
(bkz: liseli detected)
puanları fen lisesine denk geldiği için ve 14 yaşında 'ya doktor, ya mühendis' çelişkisini düşünmeden büyük umutlarla okullarına başlamış olanlar da olabilir aralarında ki bunlar genelde mezun olunca sayısalcılık oynamaktan sıkılıp hukuk fakültesinin yoluna düşerler.
liseyi bitireli çok oldu..
Mezun olalı cok oldu, sayılır mı?