bugün

teletabiler ve olgun milffler olmasa burası huzura erer.
(bkz: boşalt butonu)

en azından erkek erkeğe konuşurken görünmesin.
Troll olucam diye iyice ipin ucunu kaçıranlar.
Trabzonlular ve sivaslılar.
bilisiz isimli yazar olmazsa gayet iyi olur.
canı sıkıldıkça sol framede kürt, türk, ermeni, atatürk, kemalist, müslüman, ateist vs. kullanarak saçma sapan konu başlıkları açan 0-3 yaş grubu yazar tayfası. bunların gerçekten elenmesi lazım artık sözlükten.
sevgili arıyorum başlıkları. gidin sevgilinizi başka yerde arayın.
Barzolar şakirtler ilgi çekmeye çalışan gerizekalı kezbanlar.
Bazı şeyler mesela sadece entry girmiş olmak için entry girenler. Hain zihniyetler. Farklıyım ben havasında yazan ama tamamen düz yazarlar vs.
Voleybol topu baya anlamsız olur zira saha da yok, file de.. He bi de tuvalet yok, nereye sıçacaklar!?
alet boyları.
Forum chat tarzi entryler.
Eksilenerek orgazm olan yazarların Düşündürücü, üzücü, siyasi, dini, yerine göre azdırıcı entryleri, başlıklarıdır. Ha! sadece bu amacla yazılmış olanlar.
cinsel fantezilerin yer aldığı iğrenç başlıklar.
imla hatası.*
televizyon sehpası?
yobaz, şakirt, laikçi, kemalist vb. terimler.
troller olmamalı , sözlüğün içine ediyorlar .
Aranizda zall online olunca ayaga kalkanlariniz var, kalkmayin.
kadınların bekaretiyle, memesiyle, orasıyla burasıyla kafayı bozmuş, işi gücü, tek derdi bu am göt meme haline gelmiş konuşacak başka konuları olmayan zavallı insan kesimi.
insanların kalpleriyle bağlandıkları değerlere saygı gösterilmeli, eleştiri yapılacaksa bile sözler dikkatle seçilmelidir.
erkek başına düşen dişi sayısının % 0.232 olmaması lazım. artık erkek alımının durdurulması lazım.

Sözlük buram buram erkek kokuyor.
sakirt familyasinin hepsi.
(bkz: ben)

oyle simdi..
Saçma sapan başlıklar açan garip insanlar.