bugün

ateist, melek, şeytan , satanist ne ararsanız arayın bulunan bir sözlükte türkiyede yaşayan aşagı yukarı her 3 seçmenden 1'inin oyunu alan akp partisinin taraftarlarının bu sözlükte bulunmaması durumudur.

evet ya varlar ben görmüyorum , ya da yoklar ben hissetmiyorum . belki de varlar lakin sözlükteki baskıcı dayatmacı zihniyetin alay konusu olmaktan korkup ortaya çıkmıyorlar. evet bir sözlük için bence kötü bir olay . eger bir platformda fikirler özgürce tartışılacaksa her fikrin bir savunucusu ve tarafı olmalı . taraflardan birisi olmadıgında platformda tartışan insanlar ancak " biz çalıyoruz biz oynuyoruz türünden takılırlar" .

bakıldıgında ihl sözlüge bu tür bir olaya tam bir örnek teşkil eder. adamlar bütün gün kendileri çalıp kendileri oynuyorlar ne bir tartışma ne bir fikir alışverişi yok(!) . o bir hadis örnegi veriyor , başkası çıkıyor başka bir hadis örnegi veriyor.

belkide bu konuya en büyük örnek yıllar öncesinden atatürk'ün yapmış oldugu meclise yeni bir parti ekleme olayıdır. kanımca en zekice harekette budur çünkü bir yerde muhalefe olmazsa iktidar da olamaz. bir yerde bir konu tartışılıyorsa muhakkak onun karşıt görüşüde bulunmalıdır.

demem o ki bir akp'li olaraktan nerde bu akp'liler gelin şu sanal ortamda tartışalım, fikir paylaşalım canlar. akp'liler hiçbişeyiboşunaiçmeleyenadama'a benziyor denmesin.
(bkz: ben okudum o uçti)
başbakan sözlükte dedim ya.
akp liyim diyeni afişe etmek ve hunharca eksilemek için tuzak kuran birey iddasıdır.
(bkz: özet geç piç)
bu durum sadece sözlükte geçerli değildir. arkadaş çevremde kime sorsam ya chp'ye ya da mhp'ye oy vermiş. öyle diyorlar. ulan akp'ye kim oy verdi o zaman? bu oyu nasıl aldı bu adamlar?
Sözlük genel olarak recep tayyip erdoğan'a taş atmakla beraber akp'yi sevmemekte. Bu durum ise sözlüğün görüşünü belirtiyor. Dolayısıyla bu iddia doğrudur efem.
sözlükte gizli akplilerin olduğunu bilmeyenlerin ifade ettiği durum
(bkz: sağ baştan say)
sözlükte akp ve yandaşları çok fazladır ancak, çoğu eksi oylanmak istemedikleri için bunu dile getirmez.
çok merakla takip ettiğim acaba kim bu akp yandaşları diye açıkçası fişlemek istediğim için baktığım ve bakacağım bir başlık * açana teşekkür
mümkünatı olmayan durum.
(bkz: binde50) hemde hiç saklanmamıştır, gizlenmemiştir.
(bkz: ben akp ye oy verdim)
başbakan yada akp karşıtı entry gir görürsün var mı yok mu. en çok oylanan entry seçilmezse sözlüğü bırakırım.
ferah yaşam alanı.
%40 lık kısmının uludağ sözlükte yer aldığının göstergesidir.
öküzü bilip oynatmazlar yerlerinden. mal yerinde ağırdır zira.
ama her 2 insandan birinin akepe ye oy vermesi diye devam edebilecek hede hüde.
(bkz: sağ baştan say)
(bkz: sen yenisin galiba)
(bkz: ben okudum o uçti)
(bkz: özet geç piç)

bunların kaçı konuyla ılgılı dığer bir başlığa aktarma bknzıdır.
siliyosanız siliyoruz diyin. zaten bişey diyemiyoruz.
her seye inanirim da buna inanmam.
başbakanınız yoklama mi istedi gencler?
hadi eksileyin de akpli yüzdesini çıkarayım en basitinden.
aman beyim naptın?sözlük akp'nin.
Saman altından su yürütme mantığının dışavurumu olsagerek. Takiyecilik tabana da sirayet etmiş demek ki.
Çakalların arasında güçlü ve onurlu bir şekilde direnmeyi gerektirir. Şu koca sözlükte kendimi yalnız hissediyorum ama davamizdan vazgeçmek geri dönmek yok.
Açlıktan tek tek ölüyorlar şkr.