bugün

Dolu var. Hatta çaylak bile olmuyorlar bu arkadaşlar.
Frank lucas denen yazarimsi akpli.
Tamamen gerçek bir tespittir.

Akpli gibi gözükenler de ucuz trollük peşinde olanlardır.

Ha var bi tane yaşlı başlı bi tip, bak o akpli olabilir, hatta o herşey olabilir ama yaşının adamı olamıyor maalesef.
Yanlıştır. Onlar hem bölünmeyle, hem de sporla üreyebildikleri için her yerdedirler..
Açlıktan tek tek ölüyorlar şkr.
Çakalların arasında güçlü ve onurlu bir şekilde direnmeyi gerektirir. Şu koca sözlükte kendimi yalnız hissediyorum ama davamizdan vazgeçmek geri dönmek yok.
Saman altından su yürütme mantığının dışavurumu olsagerek. Takiyecilik tabana da sirayet etmiş demek ki.
aman beyim naptın?sözlük akp'nin.
her seye inanirim da buna inanmam.
başbakanınız yoklama mi istedi gencler?
hadi eksileyin de akpli yüzdesini çıkarayım en basitinden.
(bkz: sağ baştan say)
(bkz: sen yenisin galiba)
(bkz: ben okudum o uçti)
(bkz: özet geç piç)

bunların kaçı konuyla ılgılı dığer bir başlığa aktarma bknzıdır.
siliyosanız siliyoruz diyin. zaten bişey diyemiyoruz.
ama her 2 insandan birinin akepe ye oy vermesi diye devam edebilecek hede hüde.
öküzü bilip oynatmazlar yerlerinden. mal yerinde ağırdır zira.
%40 lık kısmının uludağ sözlükte yer aldığının göstergesidir.
ferah yaşam alanı.
başbakan yada akp karşıtı entry gir görürsün var mı yok mu. en çok oylanan entry seçilmezse sözlüğü bırakırım.
(bkz: ben akp ye oy verdim)
(bkz: binde50) hemde hiç saklanmamıştır, gizlenmemiştir.
mümkünatı olmayan durum.
çok merakla takip ettiğim acaba kim bu akp yandaşları diye açıkçası fişlemek istediğim için baktığım ve bakacağım bir başlık * açana teşekkür
sözlükte akp ve yandaşları çok fazladır ancak, çoğu eksi oylanmak istemedikleri için bunu dile getirmez.
(bkz: sağ baştan say)
sözlükte gizli akplilerin olduğunu bilmeyenlerin ifade ettiği durum
Sözlük genel olarak recep tayyip erdoğan'a taş atmakla beraber akp'yi sevmemekte. Bu durum ise sözlüğün görüşünü belirtiyor. Dolayısıyla bu iddia doğrudur efem.
bu durum sadece sözlükte geçerli değildir. arkadaş çevremde kime sorsam ya chp'ye ya da mhp'ye oy vermiş. öyle diyorlar. ulan akp'ye kim oy verdi o zaman? bu oyu nasıl aldı bu adamlar?
(bkz: özet geç piç)