bugün

tembelliğim, çok tembelim. tanrim beni neden tembel yarattin ?
(bkz: 12 mayıs 2013 ales)
parasızım.
bi hatadan dolayi, kapiyi kapatmama ragmen, arkamdan bagira bagira atilip tutulmasi. yeter.
hatay - reyhanlı'daki patlama.
arka bahçemizde 3 tane yavru kedi vardı, annem alıp sevdiği için sanırım yavruları bırakıp gitti annesi.
dün köpeğim birini hırpalamış, hareketsiz öylece yerde yatıyordu ve alıp veterinere götürdüm hemen.
sabah köpeğimi kulübeye kapatıp yavruları saldım güneşlensinler, oynasınlar diye.
daha sonra bakmak için gittiğimde yavrulardan bir diğerini ağzında burnunda sineklerle cansız yatarken buldum.

anneler gününde arayıp anneme kızdım, sen ellediğin için anneleri bırakıp gitti yavrularını dedim. yavruyu gömdüm. küçükken de beslediğim hayvanlar hep ölürdü, gömerdim onları.
hatayın ölümüne inkarı...
derdim coktur hangisine yanayim modundaki yazarlarin nerden/hangisinden baslayacaklarini bilmedikleri ama sayfalar dolusu yazabilcekleri listedir.
yağmur yağıyor ve sevdiğim çoooook uzaklarda.
onlarca masum ölürken halkın gıkını çıkarmamasıdır. vay amına koyayım böyle ülkenin ben.****
su an benim sesini duymak,yuzunu gorebilmek icin herseyimden vazgecebilecegim adamin kollarina hicbir bedel odememis bir kadini alması onun dudaklarini opuyor olma ihtimali.
(bkz: recep tayyip erdoğan)
(bkz: belirsizlik)
alınan ölüm haberi
Onlar hep birlikte eglenirken yanlarına gidememek, belki de hayatımın adamı diyebileceğim adamın yanında olamamak.
daha kalabalık yerlerde patlamanın olma ihtimali. düşündükçe moralimi bozuyor ..
havanın bozuk olması.

dün aldığım ayakkabının topuğunun çatlaması.
bir hafta öncesine kadar hiçbir şey hissetmediği bir kızla bir hafta önce bir şeyler yaşayıp sevmeye başlaması ama kızın önceden onu umursadığı halde artık umursamayıp başkalarıyla takılması.
çalışmak zorunda olmak.
dış kuvvetlerin zoruyla bir hastaneye iş başvurusunda bulunmak.

+ yemekleri de güzeldir vivaldi, başvur başvur.
lys'nin gittikce yaklasiyor olmasi.
sevgilimin sözlükte aşik olmadigi zamanlarda guzel seyler yapip sevgilisi olunca bundan yoksun olmasindan yakindigini yazdigi yazisi okumak.
Filmin en güzel yerinde internetin gitmesi moralimi bozmadı değil.
abd ye kopeklık yapan muslumanların olması.
karakterim.her konuştuğum kadın "ben kendimi biliyorum,seni üzerim" demesinden çıkarttığım fazla iyi biri olmam.