bugün

kafamıza taşlar yağsın**
sınavdan önce sınava dahil olan konuların çalışılıp bitmesini çok isterim ki.
tek bir şey; olsun istediğim her şeyin "olsun" dediğimde olmasını sağlayan güç.
Bunca zamandır beklediğime deymesi ve sonuçta tam istediğim mükemmel bir işimin olması.
Bunun sonucunda kendini bir halt zannedip bana bir şeyler söylediğini zanneden tüm insanımsıların günlerini görmeleri...
Evet üniversite mezunuyum ve sizler gibi herkesin yapabileceği işleri yapmayıp, mesleğimi yapmayı bekliyorum ve bunun için canımın istediklerini yememeyi, giymemeyi, almamayı, hatta ve hatta otobüs parası gitmesin diye gereksiz yere dışarı çıkmamayı göze alıyorum.
bir kaç biradan sonra kafamı yastığa koyduğum da uyanmak istemiyeceğim bir rüya.
annemin sağlığı yerinde olsun bi de artık o yanımda olsun.
biraz daha uyku.
koku kitabının e kitap versiyonu elimde pardon yani bilgisayarımda olsun isterdim.
yanımda bir ateist ile kıyametin kopuşunu izlemek.
adana dürüm acılı. soğuk ayran bide. ohh.
eroin güncesi kitabı çantamda oluversin yada biri bana bağışlasın yada satsın ama benim olsun o kitap.
müstakil ev, kendime ve sevgilime birer 4x4 ( amerikan ), 2 - 3 katlı showroom vari bir yer ( planlarımı gün yüzüne çıkarmak için ), 4 - 5 milyon da nakit para. sevgiler.

not: eksilersen kalbimi kırarsın. bence değmez.
1 paket marlboro, güzel demlenmiş bir bardak çay, yanan bir kalorifer.
bir kez daha o'nu görebilmek, bu saniyelik bile olsa razıyım.
odama bir adet klima. (bkz: ramen)
az biraz huzur.
(bkz: ısınmak)
(bkz: kışlıkları çıkarmaya üşenmenin sonucu)
kar topu oynamak.lakin kar yağmıyor.
sevdiceğim. daha ne isterim. soğukmuş, sıcakmış oymuş, buymuş...
duştan sonra saçları tarayıp kurutma merasimi var ya.. işte tam da o anda öliyim ve bu işkence bitsin istiyorum. çok istersem olur mu ki..
olmayan...
isteklerimin gerçekleşmesi.
05-06-2012.
odamda sigara içebilmek, ama odamın leş gibi kokmaması.
huzur...