bugün

entry'ler (2912)

bilgisayar dile gelse söyleyeceği ilk söz

Senin hayatını ben mahvettim..

sözlük yazarlarının itirafları

Kendimi bastan yazacak olsam su anki hayatımdan sadece iki kisi yine olurdu bu bastan yazista..

barmene söylenebilecek sözler

Başından aşağı kaynar sular dökülse de; yanmamış gibi davran!

Bazı insanların sadece varlığı bile mutlu olmama yetiyor.

O ; bana tutundugunu sarıldığını ve oyle yaşadığını söylüyor ya oysaki bilmediği birsey var aslında ben; ona tutunarak yasıyorum. Biri digerine tutunuyorsa o tutunan benim.. Ben körüm ve o bana dunyayı gezdiriyor sevgisiyle.. O olmasaydı şimdiye kadar solar ve ölürdüm...Bana tutundugunu söylediği elleriniyse hiç gercek anlamda itmedim... insan hiç nefesini keser mi ?

ben bu yazıyı sana yazdım

ufacık da olsa mutlu olabilme şansım varsa bana yardım et allah'im.. çünkü artık aglamaktan usandim.. dayanmaktan; susmaktan ve  hakaretten usandim allah'im... hiç mı şansı olmaz bir kere hata yapan bir kulunun? hiç mı dönüşü yoktur yanlış girilen bir yolun?" bir insan mutsuz başladıysa hayata ömrünce  mutsuz  olsun" diye mı belirledin bütün kuralları ? mutsuzu ; sürekli mutsuzlukla yaşatmak cok büyük ceza olmaz mı allah'ım?hiç arada nefes alıp ufak da olsa bir mutluluk sunmaz mısın ?günahkar da olsa hiç mı acimazsin kuluna ?? neden tek bırakırsın mutsuzlukta... neden tutmazsın elinden? niçin ?

sözlük yazarlarının an itibarı ile düşündükleri

Yaz artık Lale; yaz...Bak yaklaşıyor Lale mevsimi yaz....

Erkekler hastalık derecesinde kıskanÇ olabilir.

Yıllarca süren bir sevginin şiddeti ne zaman biter?

birine verilebilecek en iyi öğüt

Verebileceğin her şeyi ver.

kadınların itiraf edemedikleri itirafları

Ben bu dünyadaki en iyi kalpli cadiyim.

mutlu olmanın yolları

Mutlu olmanın yolu yoktur... Şanslıysaniz zaten mutluluk her sekilde sizi bulur ; degilseniz de hiÇbir sekilde sizde durduramazsiniz...

sürekli konuşan iç ses

Aşıksınnnn....

erkeklerin ekmek çıkmayacak kızla konuşmamaları

Ekmek gelmeyecek yerde niye oyalanayım diyen erkeksilerin fikri ..

bazen; özellikle de gözlerimin yaşla dolup şiştigi ve daha da anlamlı baktığı zamanlarda ne derece bahtsiz bir insan olduğumu düşünüyorum aynada kendime bakarken...tam kendime iyice acıyacağım anımda aynada gördüğüm yüzüme bakıp ne kadar cekicisin be diyorum kendi kendime.. gözyaşları gözlerime yerleşip de göz kapaklarim hafif sistiginde aynada gördüğüm suretime aşık oluyorum evet itiraf ediyorum... sanırım iyice Çıldırmaya başladım ...beni guzellestiren seyin Çektiğim acılar oldugunuysa düşünmek bile istemiyorum .

Hayatımda sadece bir kez aşık oldum...

kadınların iğrendikleri erkek tipleri

GüÇsüz ; celimsiz , zayıf ve kısa boylu erkekler ...

uludağ sözlük ten sıkılmak

Burada sürekli olarak bulunamayacak derecede isi gücü olan insanların bilmediği derttir.

bazen ona bir şeyler yazarsın

Yazar yazar ; dilersin... Allah bile seni hesaba almaz ama sen yine de dilersin...Bazen O'na birseyler yazarsın yazar silersin; yazar dilersin... Bazen O'na ...

Biliyorum ; beni normal kimliğimin dısına Çıkarıyor ... Biliyorum ; beni olmadığım biri haline sokuyor . Biliyorum; bütün bildiklerimi silip yeniden yazıyor ...Ve biliyorum bunları yaparken kendi kendini de bastan yaratıyor ...