bugün

ah bir zengin olsam havaya hava paraya para demesem..

ah bir arabam olsa da şöyle tozu dumanı birbirine katsam..
"Şimdi ne yazsam buraya da böyle küçük bir şeyden en beğenilen entrye çevireyim?" *
dövme yaptırsam mı?
pazartesi on numarada tutturduğu 75 162 tl yi nasıl değerlendirsem diye düşünmektedir.

oynanan numaralar için: 12,15,21,30,43,53,60,63,64,65.
çorba yapim bide salata, köfteleride ısıtırım yeter bi de kahve içerim **
bu başlığa 'onu' yazacak kaç kişi olacak acaba?
zaman geçer, yarın olur mu bir an önce?...
bugün gün ışığı göremedim mi lan ben?

(bkz: sabaha karşı uyuyup akşama karşı uyanmak)
(bkz: kaç sigaram kaldı)
(bkz: sims 3 oynasammı)
(bkz: vb)
saat 11 gelse de isten ciksam..
Bugünun '' Kadınlara Yönelik Şiddete karşı uluslararası mücadele ve Dayanışma Günü'' olduğunu kaç kişinin bildiği.
annem acaba ne yemek yaptı, eve gidince ne yiyebilirim.
pazartesi günü başlayacak olan vizeler için götüme sürülecek kaliteli bir vazalin markası.
ah şöyle deli gibi aşık olsam, karşıma adam gibi adam çıksa.
hayvanları bile eğitebiliyorsun ama insanları....
kendimi bu mutsuzluk halinden nasıl kurtarabilirim... ben bunu hep düşünüyorum.
acaba şu an bir derdim var yolu ile derdimi anlatmaya çalıştığım modun adı soyadı ve dahi adresi ne? ölmeli bence.
işten çıkıp mantı yemeye gitmek istiyorum,kilo almak istiyorum,tanrım sana geliyorum.
işten çıkmama yarım saat yirmi beş dakika kaldı ayaklarımda kokmuştur bütün gün evdede misafir vardır şimdi gitmeden bi çorap alıyımmı ki kendime alıyım ya ayıp olur misafirlere ne ayıp olcak ya benim evim len orası çorap falan almıcam sikerim çorabını ya hala yarım saat yirmiüç dakika var ne kadar saçma şeyler düşünsemde geçmiyo vakit hani düşünce gücü diye bişey vardı kandırıyolar len bizi düşüncesini sikeyim ya hala yarım saat 21 dakika offff of.
(bkz: amlar götler memeler)
acıma duygusu olan bir hayat varmı acaba?
(bkz: h a)
baba nesin sen böyle.
Aşkın ateşi yakarmış ateşi...
liseli olduğumu nasıl çaktırmam mK?