bugün

amorphis'in the way parçasıyla olan benzerliği sebebiyle bir miktar hayal kırıklığına uğratmış, gene de güzel parça.
mustafa hakkında herşey filmine cuk diye oturan, filmi tamamlayan şarkı.
klibi de böyle bi enteresandır, hatta osiloksopta dalgaların grafik çizimine falan baktığımda kendimi bu klibin içinde gibi hissederim. bu arada boş zmanımda grafik çizmiyorum tabi yani derste falan demek istedim.
(bkz: mor ve ötesi)
aklımın derinlerine kazıdığım, kalbimde de ayrı bir yeri olan şarkı, gerçekten morun ötesi.
(bkz: nerde bu devlet)
gitsem nereye kadar kalsam neye yarar der, dedirtir.. guzel insanlar.
daha girişinden nasıl bir yıkıcı etkiye sahip olduğunu gösteren, insanın hücrelerinin yer değiştirmesine neden olan, alev alev yakan, baş döndüren, ayakları yerden kesen, akustik versiyonuyla da hüngür hüngür ağlatan, ne desem az, defalarca defalarca ve defalarca dinlenilse de bıkılmayacak, insanı kendinden eden büyülü şarkı...
cevabı yıllar önce arabesk melodilerle verilmiş şarkı...
senin derdin dert mi ki; benim derdim yanında...
remix versiyonu "bir şarkı en fazla nasıl berbat edilebilir?" sorusunun cevabı olan şarkı.
avrupadaki bir çok grubun gıpta ile dinlemesi gereken bir beste
"bir derdim var, bin dermana değişmem."

şah hatayi
onlar yazmışlar yazacaklarını ve söylemişlerdir.onlar yani mor ve ötesi.muhteşem sözler muhteşem yorumla birleşmiştir ve geçen yılın hit olan parçası çıkmıştır.
Ayrıca bu şarkı 'mustafa hakkında herşey' filmiyle dikkatini çekmiştir birçok insanın.filmle adeta birleşen bir parça.
klibinin, istanbul üniversitesi fizik bölümü laboratuvarlarında çekildiği enfes şarkı.
çok güzel sözlere sahip olan, mor ve ötesi şarkısı.
mor ve ötesi'nin her anlamda çoştuğu bir şarkı. klasiktir. sevilir.
bulunduğu albümdeki son parçanın sonunda, hidden track olarak slow bir versiyonu bulunan $arkıdır.
(bkz: öss sonrası dinlenecek şarkılar)
mor ve otesinin guzel ve otesi sarkisi..
(bkz: herkesin bir derdi var)
dert bende derman sende

ajda pekkan
mustafa hakkında herşey filminde kullanılan akustik kaydı oldukça güzel olan bir mor ve ötesi şarkısı.
moderasyonun yeni uygulaması. yazarlar derdini anlatmak için bu aparatı kullanıp moderasyonla daha sağlıklı bir iletişim sağlayabilecekmiş.
sözlüğün yeni bir fasilitesi. moderasyona mesaj atmak yerine derdim var'ı tıklıyorsunuz, derdiniz neyse söylüyorsunuz, cevap bekliyorsunuz. en kısa zamanda cevap geleceğinden şüphemiz yok tabii. sağ olasın moderasyon! *
abuk sabuk şeyler yazılacağından emin olduğum fasilite. sözlük moderasyonu ile yeni taşak geçirgeci gibi. göriciiz.
(bkz: derdim başlayalı yıllardan öte)
güncel Önemli Başlıklar