bugün

kadınların dilidir.

bazen aynı dili konuşmuyoruz gibi geliyor çünkü.
kürtçe. düşmanın silahıyla kuşanmak istiyorum.
(bkz: italyanca)

şöyle ağzımı yaya yaya, tembel tembel konuşasım var.

şimdilik busuu.com ile idare ediyoruz lakin azimliyim.
Fince, isveççe
italyanca, fransızca, ispanyolca üçlüsünden herhangi biri, rusça ve arapça.
işaret dili.
arapça ingilizce fransızca. bide tatlı dil öğrenmek istiyorum.
ingilizce ve arapçamı daha da ilerleteyim yeter. ama japonca ve korece de eğlenceli diller vesselam.
Japonca.
italyanca.

fatih terim'den daha iyi konuşabileceğime inanıyorum.*
Almanca.
italyanca ve fransızca.
Türkçe'dir efendim. Evet yanlış okumadınız. Türkçe öğrenmek istiyorum. Acıdır ki Adı şimdilerde öz türkçe olarak geçiyor. Arapça, fransızca, ingilizce, Farsça karması değil. Öz türkçe istiyorum.
italyanca, farsça.
portekizce. farklılık olsun.
Rusça, kabul edersiniz ki sadece skolko deyip fiyat sormak işi bitirmiyor malesef.
caponca.
ispanyolca
italyanca
arapça.
Tengwar ve klingonca öğrenmeye çalışmıştım birkaç kez ama olmuyor, pratik yapmak lazım. *
Rusçadır. Amaç ; ögrenilip bu cografyaya nüfus patlaması yapmaktır. Cok iyi bir fikirdir.
(bkz: aramice) ilk siradadir benim icin. hamza hocagil ile beraber dunyadaki 3. kisi olabilir ve barnabas inciline olur da ulasabilirsem, degistirilmemis orjinal incilin kurani kerimle ozdesligini gorebilirim. (bkz: megrelce) istiyorum bir de. bizim lazca sandigimiz cogu karadeniz sarkisinin orijinal dili. leziz bir dil ve kullanan cok az insan kaldi.
italyanca.

Hayır bunun italyan erkekleriyle bir alakası yok.

(bkz: çok tatlı lan piç)
(bkz: keşke benim olsa)
(bkz: bincem üstüne vurcam kırbacı)
ispanyolca ve fransızcadır.
ispanyolca. arapca. malayca.
japonca.
bir dil bi insan. ee dolu dil dolu insan.
afedersiniz cok dil bilen kiz alacan.
ee hergun baska bi kizla birliktesin iste. o konusur kiyafetlerini giyer. fanteziye bak ya. guzelll.
bir de boyle keman baglama calan bi kiz alacan bulacan. masayi kuracan o calsin sen soyle o soylesin. keyfe bak ya.
keske olsa boyle bir sey.
(bkz: php)