bugün

ortalama bir zeka yapısına sahip olsun ilk önce*.parlak, pürüzsüz, kılsız-tüysüz, esmer bir ten yapısına sahip olsun. fantazi dünyası geniş olsun mümkünse. hatta regl dönemlerinde bile kişilik yapısı bozulmasın. kızlık zarı olabildiğince esnek olsun trambolin misali. boyu 165 i geçmesin ki topuklu ayakkabı falan giyerse vaziyeti kurtaralım. gözleri iri olsun ki bol bol öpebileyim ondan biraz uzaklaşmak istediğimde**. kot pantolondan nefret ediyor olsun, topuklu ayakkabıların bir kadına ne denli yakıştığının da farkında. şimdilik bu kadarı yeter sözlük. ekonomik gelişimimi biraz daha arttırdığımda bir kaç yüz madde daha ekleyeceğim yakın zamanda.
az olsun bizim olsun.
(bkz: caner karamukluoğlu)
(bkz: alexander skarsgard)
(bkz: kıvanç tatlıtuğ)
(bkz: okan yalabık).
kör topal bir tane olsun yeter.
zeki olsun , anlayışlı olsun, eli yüzü düzgün olsun, beni çok sevsin yater da...
(bkz: akciğeri olsun yeter)
israilli ve ya amerikan olsun oldu sa asker olsun.
100 gr esra, 200 gr irem, 100gr pınar, 50gr banu, 100gr sibel birazda ayşe, az koy ama.
elisha cuthbert, avril lavigne karışımı bişey olursa çok memnun kalırım. *
(bkz: 0 -rh kan grubu olsun)
Ne güzeller sevdim ben
Gözümün içine baktılar
Biraz yüz verdim mi de
Deplasmana çıktılar
Üzüle üzüle düşüne düşüne
Dert sahibi oldum ben
Seni benim sanmıştım
Üstelik inanmıştım
Yandığıma yanarım
Yanmayıp da ne yapayım
Of korkulur senden
Çirkin olsun benim olsun
Kafası güzel adam olsun
Çirkin olsun benim olsun
Kafama göre adam olsun
Of benim olsun
inanma böyle şeylere
Git evine bak keyfine
Dedim ama bir de ne göreyim aa
Kayalara gelmişim
Sen yaşayacaksın da
Ben ölecek miyim
De git lan
Sen yaşayacaksın da
Ben ölecek miyim
Hadi oradan
Seni benim sanmıştım
Üstelik inanmıştım
Aşkım tavan yapmıştı
Havalarda kalmıştı
Of korkulur senden... ÇiRKiN OLSUN BENiM OLSUN, KAFASI GÜZEL iNSAN OLSUN...
adam olsun.
en az 1.80 boyunda olmalı. kilosu 70-80 civarı. (boyuna ve vücut yapısına göre kilosu değişebilir) sarı-kumral olursa tadından yenmez. bir de zekiyse tamamdır bu iş.
- alo.
+ buyurun.
- gubbettin apartmanı 22 numaraya bir sevgili lütfen.
+ nasıl olsun efendim?
- çocukça davranışları olmasın, olumlu ve neşeli bir insan olsun, iyilikten ve sevgiden anlasın, az da olsa gündemden haberi olsun, sanattan sinemadan anlasın. ben makul bir insan olmaya çalışırım da bunu suistimal etmesin.
+ boyu falan nasıl olsun?
- 1. 65 civarı iyi. saç rengi, göz rengi falan çok önemli değil ama güzel olsun isterim tabii..bu arada kendine biraz saygılı olsun, dişlerini fırçalasın, kırmızı ışıkta geçmesin, yemekten ütüden anlasın yada anlamasa da olur ben yaparım gerekirse.
+ tamam beyefendi.
- ne kadar sürer acaba?
+ kesin bir zaman söyleyemiyoruz ama 5-10 dakika da olabilir bir ömür bekleye de bilirsiniz.
- olsun ben beklerim. iyi günler.
+ size de...
ayak yapmasın doğal olsun yeter.
ayrıca futbol sevgime karışmaması, alkolüme karışmaması hatta eşlik etmesi, mühendis muhabbetine dayanması, günde 15 saat msj ile ilgi beklememesi falan istenen şeylerdir ama bu minvalde bir bayana henüz rastlanılamıştır, rastlansa bile elden kaçırılmıştır.
pasta sipariş eder gibi sevgili sipariş edilen başlık. sonra siparişle gelen sevgiliyle mutlu olamayınca da nerde hata yaptım derler.

nerde hata yapıyoruz acaba?
beni taşıyabilsin. 80 kiloyum ona göre.

malsınız mal. ne sanıyorsunuz ki kendinizi? taşıyabilsinmiş.
(Bkz: bütçeniz ne kadar hocam ?)
akcigeri sağlam olsun yeter.
mümkünse bir colin firth olsun. başımı omuzuna güvenle koyup, huzurla sırtımı dönebileyim. ölmeden önce güvenilebilecek bir adam gibi adam olduğunu görebileceğim biri olsun. yüreğiyle ve beyniyle tam bir adam olsun.
söylediği sözü balık hafızasıyla 5 saniye sonra unutmasın. benden kültürlü olsun. benden zeki olsun. en az 1.75 boyu olsun. saırışın olsun. spor yapsın. merhametli iyi yürekli olsun. olsun valla mümkünse daha aklıma gelmeyen tüm iyi huylara sahip olsun. olsun gözüm olsun. istemek bedava *
adam gibi adam olsun ve en önemlisi delikanlı olsun. kıvırma özelliği olmasın. yakışmıyor arkadaş.
son bir şey daha gözlerinin içi gülsün, ışıl ışıl baksın.
Kız olsun yeter.
okuyup, yazsın ama öyle diploma okur yazarı şeklinde değil, harbiden okusun ve yazsın.

sanata meraklı olsun biraz, müze gezilebilecek zekaya ve sanat zevkine sahip olsun.

film izlerken beni unutsun mesela, çünkü ben onu unuturum.
abuk sabuk sorular sorup, aşkım sevişelim mi felan demesin filmin ortasında. ulan bir tane filminde sonunu görelim be.

çıkıp gezelim mi dediğinde bu sorunun anlamı avm ya da mağaza olmasın amına koyim.
ne biliyim lunaparka götür beni desin, hadi bugün bangi jumping yapalım desin, komşu bahçeden elma çalalım desin. yeterki yaşamayı ve adrenalini sevsin.

kafa salladığımda kafa, göbek attığımda göbek atabilsin.
benim duvarlarım var, benim yasaklarım var demesin.

karşıma geçip şöyle adam gibi içebilsin mesela.

ota boka zırlamasın, her şeye içtenlikle gülsün mesela.

içten pazarlıklı, kindar, dırdır bir karı olmasın mesela.
dobra, affetmesini, özür dilemesini bilen, beni susarken anlayabilen ve susarken sesini duyabildiğim can olsun mesela.

yatakta biraz yaratıcı olsun mesela.
hadi açtım gir, ne lan bu.
dokunmasını, öpmesini, insanı uçurmasını bilsin.

hadi gidelim buralardan dediğimde, yarını düşünmeden, bavulunu toplamadan elini uzatıp, kapıya koşabilsin.
kalbi olsun.
wentworth miller bedeninde
oğuz atay dünya görüşünde
tom yorke aşk anlayışında olsun.