bugün

üzerime alınmadığım durumdur.
erkan oğur dinleyen biri olarak siklemediğim hadisedir.v
zevkin iyisi kötüsü mü vardır diye düşündürtür. kişiye özeldir efenim müzik zevki.

belli türler var değil mi ; rock, arabesk, pop, jazz, özgün müzik, etnik müzik, fantezi müzik vs vs. bunlardan biri ya da birkaçının kişiye daha hoş gelmesi, kişinin müzik zevkini oluşturur. nerden bileceksin koca sözlük ahalisinin müzik zevkini ? hem genelleme yapılmış hem dayanaksız tespit yapılmıştır, yanlıştır.
hayati genellemeler uzerine kurulu insan yargisidir. bu kisiler pire icin yorgan yakan zihniyette oldugu icin 1-2 kisi de yasadigi deneyimi gozlemi tum insanlarda gecerli sayacak ve ortak(benzer) gordugu herkesi yaftalayacak kisidir. ornegin x memleketli bir kisi ile yasadigi kotu bir deneyim yuzunden tum x memleketli farkli kisileri de yargilayip baglari koparma durumu bu kisilerde gorulebilecek ozelliklerdendir.
sağa ne bilağder denilmesi gerekn zırva. her insanın zevkleri farklı olacağına göre bir kişinin hoşlandığın sen senin hoşlandığından o hoşlanmayabilir. bunu hala anlayamadıysan yüks bir yerden atlamak bu dünya için yapabileceğin güzel bir davranıştır.
(bkz: burası narsist kokuyor)
ustume alinmadigim gercektir.
başlık altındaki yorum sayısına göre karar verilmiş yanlış bir yaklaşımdır.

(bkz: bb king)
(bkz: serdar ortaç)

birinin ismi altında onlarca söven varken, diğerinin ismi altında övgüler dizilmiştir.
istisnaların kaideyi bozmadığı şu dünyada bir kuru olarak telaş yapmadığım hededir.
kimseyi ilgilendirmeyen durumdur . adı üzerinde zevk bu görecelidir özneldir başkaları tarafından iyi ya da kötü diye adlandırılamaz birine iyi gelen diğerine kötüdür çünkü. önce bunu idrak edip sonra yorum yapın.
Bu dahil tüm genellemeler yanlıştır.
şunu bak anlatamadım. anlatamıyorum. kişinin dinlediği müziğe burun kıvırmak "mavi mi? ıyyyyy... ne güzel bok rengi dururken... allasen" demekten farksız. yemin ederim.

buraya türlü türlü, tıklanma sayısı bini bulmamış marjinal grupların, keşfedilmemiş hazine misali duran şarkıların linklerini verip duruyosun ya, senin onca "müzikaliten" serdar ortaç'a surat ekşittiğinde eriyip gidiyor. hiçbir şey ifade etmiyorsun.

ben bunu bi sana anlatamadım. bi de hande yener'e anlatamadım.
Zevk adı üstünde, öznel bir durum. Sözlük yazarlarının ben dahil üstümüze alınmadığımız genelleme.
hiçbir sözlük sakininin üzerine alınmadıgı bir savdır, herkesin iyisi de güzeli de kendine.
Benim söyle deezer ve shazami alıyorum shazamda en çok aranan şarkıları deezerda dinleyip begendiklerimi listeye ekliyorum

(bkz: O ses Türkiye)

(bkz: Shazam)

(bkz: Deezer)
popülerle işim olmaz. ne varsa eskide var 80ler rock rules!