bugün

entry'ler (222)

mavra

yalan, saçma geveleme... (bkz: al bu kafayısepetr ekle binbir türlü mavra söyle)

lol tbf için bilet aramak

benim de yapmis oldugum aktivitedir satanlar varsa ilgileniyorum...

şiirlerin en can alıcı mısraları

Uzaklaştıkça yaklaşıyor uzak,

işin en kötüsü yaklaştıkça da uzaklaşmaktan korkuyorum.

sözlük ahalisinin saç şekilleri

3 numara en temizinden...

gecenin şarkısı

Dope - Die madafaka die.

sömmester tatilinin ortasında gelen hastalık

ta amına koyim lafını hak eden hastalıktır... boyle iş mi olur arkadaş....

evrim

bazı canlıların geçirdiği, bazı canlılaraysa geçiren ne menem ne abzürt bişeydir kimse bilmez...

sözlük yazarlarının bugünkü harcama tutarları

arkadaşla ortak zippo benzini aldık 7 tl o kadar baska bişey harcamadım abonman saolaun yol bile beleş gibi geliyor insana...

captain tsubasa

3 bölümde santradan kaleye kadar koşamayan, sanki dünyanın yarısı sahaymış gibi eğimli sahalarda maç yapan, bilerek direği vurup geri dönen topa röveşata atan efsane anime karakteri arkadaşımız... saygıyla anıyoruz.

sözlük şirinler köyü olsa siz ne olurdunuz

Nerd şirin. bütün şirin köyüne kablosuz internet satar köşeyi dönerdim mk...

aşk bir cisim olsa neye benzerdi sorunsalı

aşk sigarya benzer savunduğum bir düşünce. sana ne kadar seni mutlu ettiğini düşündürse de, kendine bağlasa da, onsuz yapamazmışsın gibi hissettirse de aslında hiçbir faydası olmayan insana birçok zararı olan ve onsuzda gayet yapılabilen bir yargıdır.

finallerden sonra bütler

finallerden sonra herkesin yapmak iatediği şeyler farklıyken belirli bir kesimin sadece aklına gelebilen tek sözcük "bütler". final zamanı bitap düşmüş yine de bütlere girmek zorunda kalan biz öğrencilerin hazin durumunu anlatan cümledir.

its the biggest i ve ever seen diyen kız

eğer ingilizcesi iyise o kadar büyük gelmiştir ki konusmayı unutmuştur.

charlie diyince akla gelenler

chaplin. çok severim ben o adamı. ..

selfie çubuğu

aletin uzaktan kontrolleri ile fotograf çekme işlemi yapılırken telefonu herkezi resme katabilmek için veya olabildiğince güzel bir manzara alabilmek icin uzağa taşıyan çubuk.

fun with dick and jane

jim carrey hastası olmama rağmen adını ilk defa duyduğum film... merak ettim nasıl bir film acaba?

uludağ sözlük birlikte şiir yazma girişimi

okuyan tekrar yazan olsun.

sevilen şarkının vurucu cümlesi

sabahlarım bazen günlerce,
rüyalarıma gelme diye!

teoman / uykusuz her gece

çok cahilsin keşke ölsen

selim ışık'ın en son şarkısıdır. gerçekten efsane bir rock/metal şarkısı...

trabzon da pkklı olduğunu söyleyen mal

senin amuagoyim diyeceğim... bi bu var demek istediğim hee bide sittirin gidin lan buralardan desem fena olmaz.