bugün

izmirliler bilir. bugün yağış hiç kesilmedi. kürt kökenlilerin yoğun olduğu mahallelerde arabamla gezintide bulundum. su birikintilerine hızla girip yayaları ıslattım. ilk kez chp'li belediyeleri bu hizmetleri için takdir ettim.
bu bir vicdan rahatlatma çalışmasıdır.
Evet itiraf ediyorum hangi yazarların birbirleriyle mesajlaştığını, neler konuştuğunu çok merak ediyorum ve hatta tahminler yürütüyorum. Yetmezmiş gibi bi de cinsiyetlerini bilmeksizin yazarları birbirlerine yakıştırıyorum. Evet bunu yapmak hoşuma gidiyor.
en az dip boyası gelmiş simge kadar mağdurum.
cümlelerde neşe kelimesi geçince, tabelalarda neşe kelimesini görünce, moralim bozukken birisinin bana neşelenmelisin demesiyle tüylerim diken diken oluyor. Nefretim ve çıldırasım geliyor. unutamıyorumhala üstünden 7 ay geçmesine rağmen. hala devam ediyor olsaydık bugün yıl dönümümüz olacaktı.
artık akıllandım bir daha attığın hiç bir yalana inanmıycam...lanet olsun sana...
(#10896931) buna eksi vereninde canını yakmak istiyorum..
şuan çok boktan bir üçgendeyim sözlük. içim acıyo.
itiraf ediyorum: sarp akkaya gelsin*, onunla 24 saat içinde evlenmezsem insan değilim! *
duşta şampuan yerine az daha şu üzerine basınca elinize renkli sıvı sabun dolduran gıcık aletlerden birini kullanıyordum. ödüm koptu sözlük. gerçekten ödüm koptu. yıkayınca da geçmiyor onun köpüğü ne lanet bir varlık o.
ne zaman taksiye binsem, ''öndeki aracı takip et'' demek geliyor içimden.
+ başlığın başa kalması olayını açtığım başlığı kimsenin s.klememesi sanıyodum. uzun süre de öyle sandım.*

+ sevgilime aşık mıyım emin değilim

+ ben bu yazıyı sana yazdım başlığındaki entrylerin hiçbirini okuyamıyorum, çünkü hiçbiri bana yazılmadı biliyorum

+ sanırım bu başlığa girdiğim 20.entry bu. yani her an çaylak olabilirim

+ sözlük formatının yarısını bilmiyorum muhtelemen

+ saatlerce denize bakarak oturabilirim, meditasyon bu benim için

+ insanların bana attığı kazıklara karşı sessiz kalabiliyorum. kimseyle uğraşmak işime gelmiyor bazen

+ şu yaşıma geldim annemle uyumak beni en bi mutlu eden şeydir

+ babama '' iki bira al da beraber içeriz'' dediğimde alıyor ve baba - kız maç izliyoruz

+ bazen tam anlamıyla çelişkide kalıyorum

+ şu an tam anlamıyla çelişkide olduğum bi dönemdeyim. o kadar ki yatsam mı yatmasam mı diye bile düşünür oldum

+ kumru dünyanın en güzel yiyeceği bence

+ doğumgünümde mesaj atıp yılbaşı mesajıma cevap vermeyen bir adet eski sevgiliye sahibim

+ eski sevgili! benimle ilgili bi entari gir vallahi rahatlıcam*

+ eski sevgili şu an muhtemelen başkasıyla ve bu entryden haberi bile olmayacak, onun rahatlığıyla yazıyorum

+ bir milyon canlı para ya başvurdum, aramadılar kırgınım
içimde benden başka birileri var galiba,sürekli kavga ediyorlar ve hep galip gelen karar veriyor hiç bana fırsat bana vermiyorlar...
adamlar biz geçelim diye final diye bir sistem bulmuşlar, kaldım. ''üzülme, takma kafana, bütünlemesini yaptık'' demişler, ondan da kaldım. ''sırf sen girdin diye bütün bütünü çıkarttık bu yıl'' dediler. yine kaldım. önüme çıkan fırsatları değerlendiremiyorum.
Kitap okumayi pek sevmem. Ama buradaki yazılar çok samimi geldiğinden midir bilmiyorum. Okuyom ben yaa .

gün bir iş sahibi olursam eğer bunu babamla beraber yapmak istiyorum sözlük. Babamla çalışmak, babamla gezmek, babamla şöyle iş çıkışı rakı içmek istiyorum.

bir harita bürosu açmayı düşünüyorum. Bunu babamin bilgisi ve benim diploma ile yürütebilir miyiz.. Bakalım.

Bugün ağladım sözlük. Kuzenimi askere yolladım. Canım, ciğerim, kardeşim.. "Ağlamam oğlum ben" diyordum. Ama güzel bir duyguymuş yahu. Bir anda askere gidesim geldi.

Farkettim ki bu "bilmiyorum" kelimesini çok kullanır oldum son zamanlarda. Bunu da neden yapıyorum. Onu da bilmiyorum.

Bi kız var sözlük. Ona karşı çok güven kaybettirdim. Nasıl yapacağım bilmiyorum. Yanlış zamanda söyledim bazı şeyleri. Ama o bana "dürüst olmanın bir ise yaramayacağını" öğretti. Ama kendimi affettireceğim ona. Bir şekilde.. 1 yıl mi sürer artık bakalım. Arkadaşım, özür dilerim tekrar senden. Gerçekten o muhabbeti tekrar yakalayabiliriz. Sana güzel bir müzik listesi yaptım. Hani demiştin ya. "benimde yeni bir listeye ihtiyacım var diye". Hazırladım bugün onu. Sevdiğin tarzda.. heavy metal..

son birsey. senden birsey beklemiyorum. valla. dusununce sacmaladigimin farkina vardim. ne desen haklisin.
voleybol maçımız tam bir rezaletti ve yenildik,
harry kewell gelse evlenme teklifi etse anında evet derim,
ağlamayı bile beceremeyen bir zavallıyım.
118 10 reklamındaki dişlek kızıl saçlı çirkin kız senin yüzünden 118 18 i arıyorum haberin olsun.
geçen haftanın en beğenilen entrylerinde en sonda yer alan yazarlar var ya. ben onlara çok acıyorum lan. * bi liste var ama en sondasın. ulan adamlar benden daha iyi entry girmişler ama listenin en sonundalar ve sanki başarısız entryler gibi duruyor. öyle boyunları bükük gibiler "elimizden gelen bu abi print edip pedere vericem" gibi bi bakışları olduğunu hep hayal ediyorum.

neyse gece gece aklıma düştü onların hali allah sabırlar eylesin ve düşmanımın başına vermesin.

saygılar.
sevişmeden uyuyamıyorum!
2 senedir uyuyamıyorum.*
ben varya hani sizin yanınızda hiç salak bile demiyorum ya. yok işte öyle değil be anne. çok pis bir insanım ben anne. küfür ediyorum ben anne. * *
ben sadece bir insandan nefret ettim.. ondan sonra ise kendimi bile sevemedim..
biyolojik saatimi kaybettim. Hükümsüzdür.
günde 14 saat uyuyorum ve 2 saat yataktan cıkmıyorum. nasıl bir ölme arzusudur bu anlamış değilim. ama yapamıyorum.
abi itiraf ediyorum o kaybolan paralarını ben yürütüyordum hep üzgünüm maaş almaya başlayınca iade edeceğim merak etme.
bugün uzun zaman sonra şaşırdım, ama yine değişmedim.
çok değiştim sözlük.
edit: ne oldu, değişmememi mi tercih ederdin?