bugün

sözlük yazarlarının itirafları

Kitap okumayi pek sevmem. Ama buradaki yazılar çok samimi geldiğinden midir bilmiyorum. Okuyom ben yaa .

gün bir iş sahibi olursam eğer bunu babamla beraber yapmak istiyorum sözlük. Babamla çalışmak, babamla gezmek, babamla şöyle iş çıkışı rakı içmek istiyorum.

bir harita bürosu açmayı düşünüyorum. Bunu babamin bilgisi ve benim diploma ile yürütebilir miyiz.. Bakalım.

Bugün ağladım sözlük. Kuzenimi askere yolladım. Canım, ciğerim, kardeşim.. "Ağlamam oğlum ben" diyordum. Ama güzel bir duyguymuş yahu. Bir anda askere gidesim geldi.

Farkettim ki bu "bilmiyorum" kelimesini çok kullanır oldum son zamanlarda. Bunu da neden yapıyorum. Onu da bilmiyorum.

Bi kız var sözlük. Ona karşı çok güven kaybettirdim. Nasıl yapacağım bilmiyorum. Yanlış zamanda söyledim bazı şeyleri. Ama o bana "dürüst olmanın bir ise yaramayacağını" öğretti. Ama kendimi affettireceğim ona. Bir şekilde.. 1 yıl mi sürer artık bakalım. Arkadaşım, özür dilerim tekrar senden. Gerçekten o muhabbeti tekrar yakalayabiliriz. Sana güzel bir müzik listesi yaptım. Hani demiştin ya. "benimde yeni bir listeye ihtiyacım var diye". Hazırladım bugün onu. Sevdiğin tarzda.. heavy metal..

son birsey. senden birsey beklemiyorum. valla. dusununce sacmaladigimin farkina vardim. ne desen haklisin.
güncel Önemli Başlıklar