bugün

Bir zamanlar...

Hikayesi olan insanları dinlerdim,

Mutlu olurdum ,

O hikayede yer almasam bile ,

Dinlemekle acılarını biraz olsun dindirebildiğim için,

Mutlu olurdum,

Oysa bilirdim ki mutlu etmek kendi mutsuzluğumdan kaçışımdı... *

Ve bir zamanlar ...

içinde aşk kokan bir hikayenin kahramanı olmak isterdim,

çocuktum...

masumdum...

Oysa artık aşktan korkuyorum...

sende bilirdin ben gibi,

Dört mısrada gizliydi hayatım...

"hayat zamanda iz bırakmaz

bir boşluğa düşersin bir boşluktan

birikip yeniden sıçramak için

eldevar hüzün..."

ve Hoşgeldin yalnızlık...

ve bir itiraf daha:

itiraf ediyorum metallica olmasaydı ben bir hiçtim. ilk adını duyduğumdan beri eleştiriyorum farklı görünüyorum. herkes bana bayılıyor. cidden böyle sananlar var. yalancı çıkmasınlar istedim.
itiraf ediyorum;
sözlüktekilerin dedikodusunu yapmaya bayılıyorum. aslında dedikoduya bayılıyorum.
uzun yillar anlamli bakmanin ne oldugunu düsünüp aynada kendime anlamli bakmaya calistim.
dün 18:23 te haydarpaşadan kalkan trenin önden 3. vagonunda, şükrü saraçoğlu stadı yakınlarında geçerken burunların
direğini kıran o mistik kokuyu ben saldım. * *
günlerdir şu başlığa giriyorum, bir şey itiraf edemeden çıkıyorum. edecek itirafım yok mu? ohooo... çok var. denizde kum, bende itiraf, ama yazmaya yürek ister. ne pislik insanmışım ben be.
yıllarca iftira ile itirafı hep karıştırdım.
itiraf ediyorum; hala geceleri altıma işiyorum...

şaka lan şaka.
uludağ sözlüğe ilk girdiğim sıralar burayı hiç sevmedim sırf bu nedenden ötürü saçma salak entryler girip suspend olana dek uğraştım. hoş çok uzun sürmedi bu durum 2-3 gün içinde atılmıştım zira. daha sonra tekrar başka bir nick ile üye oldum. yazar olur olmaz tekrar saçmaladım ve aylarca çaylak kalan bir nickim oldu. ardından bir daha girmeyeceğim bu lanet ortama dedim kendi kendime. bir kaç ay sonra bir arkadaşım bana süper bir site buldum seninde dikkatini çeker belki diye uludağ sözlük linki yolladı. bu sefer bu nickim ile üye oldum ve o gün bu gündür adam gibi yazıyorum ya da hiç yazmıyorum.
hep suspend olmayı istedim. kısmet.
çocukken, annemin bütün uyarı ve tehditlerine rağmen coca cola ile fanta'yı karıştırıp çılgınca içen bendim, evet. midem falan da delinmedi sonunda, nedir yani.
tamamen seyir zevki için izlediğim, başlangıçta oynayan takımların hiçbirine sempati beslemediğim maçlarda bile, daha 5. dakikada bir tarafı içten içe desteklemeye başlıyorum. daha da garibi, desteklediğim takım öne geçtiğinde de diğer takımın gol atmasını istiyorum delice. ne olacak bu futbol manyaklığım bilmiyorum. içimdeki holiganı dizginlemem pek mümkün gözükmüyor yani.
hiç pişman diilim.*
ben yaptım, miki yapmadı...
insan olduğumdan yana büyük şüphelerim var sözlük, hangi insanın güneşe alerjisi olur ?
çocukken sümüklünün tekiydim. temiz, tertipli ve titizdim ama titizlik ve diğerleri gibi elimde olan bir şey değildi bu sümüklülük. itfaiye hortumu gibi akardı. peçete dayandıramazdık. ağlarken sümükler fışkırırdı burnumdan; sümük baloncukları da cabası...

(bkz: burun deligindeki sumuk baloncugu)
allah kahretsin, sosyal fobiğim, çok utangaçım, sevdiğim kıza açılamıyorum. mutlu oldun mu sözlük * haaa mutlu oldun mu?!
final'le kazanamadım.
osbir çekemiyorum...
itiraf ediyorum;

"ya ereceğim ya da bedavaya vereceğim."
itiraf ediyorum ;

bundan 5 dakika önce kendimi, burnumu i$tahli i$tahli bir $ekilde kari$tirirken yakaladim .
bütün ev ahalisi size yalan söyledim, pazar günü oruç tutmadım. ama öyle sofusunuz ki, yalan söylemek zorunda kaldım. cumartesi günüde arkadaşlarla mudanya'da kafayı çektim. beni affedin, affetmezsenizde çok skmde değil.
itiraf ediyorum ;

ramazan ayi boyunca hic bir kizla birlikte olmayacagima söz vermistim fakat cuma aksami aysu ile birlikte oldum . pi$man degilim, yine olsa yine yaparim ama yarrebbim beni affet.
insanlar söylemek istediklerimi anladıklarında, her boku çarpıtmadıklarında misyonumu tamamlamış olarak sözlüğü bırakacağım.
lise-1'de* ismail yk dinlerdim.
(bkz: ne içtin oğlum sen)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar