bugün

entry'ler (398)

hazal kaya

Bu kız bu olduysa evrime inanmak lazım ~~ http://a8.sphotos.ak.fbcd...71_468061_489745274_n.jpg

muck

Show tv de yeni başlayacak dizidir. Şimdi pis7 li tuttu ya artık kanallarda yığınla gençlik dizisi görebiliriz. Buda bir tanesi. Film çok tutmayacak bence.

star tv nin yeni logosu

Star ve bir kaç kanal satıldı galiba ya. Habire birbirlerinin reklamlarını yapıyolar. Belkide logo ondan değişmiştir. Ama bence orjinalliği kaçtı be. Tnt gibi olmuş.

facebook ta durum beğendirme çabaları

Bir durumu 30-40 kişi beğenince kendini popüler sanan ergenlerin yaptığı boktirikten bir iş.

v for vendetta

100 yılın kuantum filmi. "Fikirlere kurşun işlemez" V for vendetta.

tayyip erdoğan ve barack obama

Amerikayı büyük şirketler yönetiyor. Muhtemelen Türkiye de öyle. Tayyip erdoğan sadece bir gösterme. O sözde türkiyeyi yönetiyor ama hepsi yalan. Tayyip sadece laf sokmasını biliyor ekonomi sorusu gelince hemen konuyu değiştiriyor.

yalnızlığı tek cümleyle açıklamak

Yalnızım. (:S)

atatürk e diktatör diyen insan

Yüzde 90 akp'lidir.

facebook zaman tüneli

Facebookta facebook zaman tüneli yaptıktan sonra "hassiktir boka döndü lan profil" dedirten uygulamadır. Adamlar facebookun book'unu çıkartıyorlar.

yılbaşına bir gün kala seneye görüşürüz diyen kişi

Beynini marketten veresiye aldığı kişidir.

david addison

(#13986727) entry'sine sesli güldüğüm yazardır.

assassins creed revolution un istanbul da geçmesi

ilk bölümde tapınakçılarla savaştığımız bölüm mükemmeldi. Oyunun istanbulda geçmesi oyunu daha zevkli kılıyor. Ayrıca Sultan süleymanın tipinin öyle olduğuna inanmıyorum. Cinali ye benzetmişler.

transformice

Herkesin birbirine noob deyip kendini pro sandığı oyundur. Bağımlılık yapan sıçan oyunudur.

call of duty modern warfare 3

Oyun tek kelimeyle mükemmel diyebilirim. Bana Call of duty sevdirdi. 2011'in en çok ses getiren oyunu mw3'dür. Bağımlılık yapan oyun.

tellal

(#13986410) Entry'siyle sesli güldüğüm yazardır.

en çok gıcık olunan insan tipi

Kendini dünyanın en başarılı insanı zanneden türkçe öğretmeni.

uludağ sözlük vs ekşi sözlük

Uludağ ve ekşi sözlüğü görüpte uludağ sözlüğü seçmek tembellik ve sabırsızlıktır. Çünkü ekşi sözlük te daha çok insan olduğu için yazar olmak daha uzun sürer. Ben bu yüzden uludağ sözlüğü seçtim mesela sizi bilemem.

muhteşem yüzyılda sevdiğiniz karakter

1- Hürrem. Neden seviyorum diye düşündüğümde buldum "Hanedanın ağzına sıçıyor"
Süleymanı sevmiyorum. Adam gerçek hayatta ya çok gıcıkmış yada halit ergençin yüzü rolü vuruyor.

kuzey güney

Başröldeki karakterlerin hepsi psikopat. Hepsinin psikiyatriye ihtiyacı var. Normalden dizimi çıkmıyor ne? Kuzey sinirli kıro serseri ama yakışıklı, güney bunalımda ve pişmanlıkta dolanıp duruyor. Cemre ise güneyin başarısına kuzeyin tipine aşık olmuş. Acı gerçek.

pis yedili

Fragmanın kalitesi bizi çarptı ama dizi hüsrana uğrattı. Fragmandaki kalite diziye yansıyabilseydi dizi süper olurdu.