bugün

benim biricik sevgilim. çok seviyorum seni. iyi varsın bitanem. çok özledim hemen kavuşsam sana bu hasret artık dayanılcak gibi değil. seni çok seviyorum aşkım. ilk görüşte vurulduğumsun, ilkim ve sonum. sorma neden seviyorsun diye seviyorum çünkü kalbim sana attı. tek nedeni de bu sevgilim. seni seviyorum. **
Sözlüükkkkk ! hayatımda hiç mutluluk gözyaşı dökmemiştim bugün döktüm Allahım sana şükürler olsun sözlük bugün hukuk fakültesi okuma yolunda Rabbimin izniyle ilk adımımı atmış bulunmaktayım sözlük mutluluk çok muthiş bişey. Edit:Ne kıskançsınız be
Ahmet Kaya dinlemeyi çok seviyorum. hele bir de moral bozukken,gerçekten tam ilaç gibi gelen şarkılar hep Ahmet kaya şarkıları oluyor. çok güzel şiirler, çok güzel yorum. helal olsun. Allah rahmet eylesin.

edit: son olarak şarkılarına eşlik ederek söylemeyi çok seviyorum be sözlük. mesela şu an penceresiz kaldım anne yi söylüyorum.
kardeşimi öyle özlüyorum ki hele bir gel artık..
Bazi sarkilar var sanki adam yazarken benim hayatimi benim hayallerimi ele almis, en guzel kelimelerle suslemis al bunu bütün gün söyle demiş.
http://31.media.tumblr.co...3jg7Eixh1ruq1xgo1_500.jpg
http://www.gazeteport.com.tr/i/n/131858491737361.jpg

bunları yapmadan ölmek istemiyorum sözlük. yaptıktan sonra huzurla ölebilirim.
Aslında ismimde görüldüğü gibi, Ben Exelans değilim.

Açıklıyorum Ben bir Majeste yim
itiraf ediyorum,çikolatalı pastanın son dilimini ben yedim.babam değil.
dershane müdürü derste dersi dinleyin soytarılık yapmaya niyeti olan varsa gelsin dershanenin önünde işe başlasın dedikten sonra ne kadar veriyon lan yarraaam gelip başlayacam diyemedim be sözlük. içimde ukte kaldı.
sözlük,hep benden bir bok olmaz diye düşünürdüm çünkü hayatımda hiçbişey kazanamadım en ufak birşey ya hiç yani. Ama bu sene bu değişti inşaat müh. Kazandım amk sonunda kazandım işte belki sikimsonik bir üniversite ama olsun bölüm iyi hem düz lise mezunu olup zor zoruna sınıf geçen adam için çok bile neyse, ama asıl diyeceğim sözlük ben bi bok yedim beni hayatımda seven tek kızı yüzüstü bıraktım belki ilerde çapkınlık diyeceğim ama şu an diyorum keşke yapmasaydım. Ha yaptım da onun için yaptım be sözlük ben onun yanındayken olmayacaktı onun geleceği net birşey bu. Hem onun için hem benim için yaptım bunu son olarak bunuda buraya yazdığım için kafamı sikeyim.
fenerbahçeli insanlardan aşırı nefret ediyorum sözlük. öyle böyle değil, istediği kadar iyi bir insan olsun. örneğin 3 saatlik güzel bir konuşma sonrasında karşımdakinin fenerli olduğunu öğrendim dimi, o an istemsizce o kişiden soğuyorum, elimde değil.
edit: şimdi bu eksileyen fenerliler varya, onları da sevmiyorum mesela.
Bir sürü şey söyleyesim var sözlük. Çok fazlalar ve üşeniyorum.
itiraf ediyorum ondan nefret etmeye başladım.. tiksinmeye başladım.. yaşananlara hiç saygısı olmayan kişiliksiz biri olduğunu düşünmeye başladım.. ben onu unutmadım ama silmeye başladım aklımdan.. gerçek yüzünü daha net gördüm ve üzüldüğüm ağladığım kahrolduğum zamanlar için pişman oldum.. bugün anladım.. yaşadıklarımızın onun için hiç bir değeri olmadığını.. beni sevmediğini..kendime çok kızgınım..zamanında söz geçiremediğim için kalbime.. umuyorum ki bugünden sonra kalbimden aklımdan hatıralarımdan herşeyimden beynimden silmek için yeni bir adım atıyorum.. onu unutuyorum... yıllarımı alsada.. bugün anladımki bana hiç ait olmamış bir ortalık malı olan birisne aşık olduğumu.. yaşananların hiç özel olmadığını onun tarafından.. anladım ki o söylendiği gibi yavşak, gevşek bir insanmış.. inanmadığım için kimseye, dostlarımı dinlemediğim için üzgünüm itiraf ediyorum....
bilmem kaç yaşındayım her sene düğün sezonu açılınca bana bi şeyhler oluyor.
dibe vursam cok guzel olacak, ama eski bir arkadasimin dedigi gibi 'ben hep dusuyorum'...
Neyse...gittigi yere kadar...
çok fazla pişmanlığım var lan benim.

yarın yazıcam buraya, tek tek..
liste olarak. küçük şeyler değil, dalga geçmek içinde yazmayacağım.
yazacam gitsin.
allahını seven artık şu bilmem ne söylemi zart söylemi zurt söylemi diye entryler girmesin tanım yapamıyosan seni sanal dünyanın o muhteşem forum sitelerine davet ediyorum he bu itiraf mı diye sorarsan evet itiraf arasıra çok saçmalıyorsun uludağsözlük ve onun uluyazar dostları . *
2 saat önce oda da osurdum ama etkisi hala sürüyor sözlük.
sözle taciz ettiler dedim kim bilir ne giymiştin dedi . bakış açısı bu kadar işte . kısa ya da açık giyiyorsan sen suçlusun bu arada upuzun bir elbise giymiştim . ayrıca bugün bakkala giderken pantolonluyum yine çocuğun biri üff dedi ne var açık giyinen hatun mu gördün barzo diyerek üstüne yürüdüm bi bok diyemedi . bunlardan çıkardığım tek sonuç bayram dönüşü tekvandoya yazılmak ve bir kaç tanesini ulu orta dövmek .
Bu sozlukte benim musluman olmadigimi dusunenler var. Onlara gore varsa yoksa kendi bildikleri. Evet gecmiste inancimi sarsan olaylar olmustu. Allah'a karsi kustahlastim, kibirlendim, suphelendigim konularda oldu. Fakat inanc konusunda fikirlerim degisti. Allah' a ve emirlerine iman ediyorum.sorular halen var. Soru sormadan insan nasil gelisir ki? Nasil kemale erisir ki? Neyse allah in bilmesi yeterli.
Birisi beni dinsiz ilan etmiş diğeri murted demiş çokta dert değil.
leonardo dicaprio ve will smith bi filmde ağlıyorsa eğer acımam ben de ağlarım. sorunun ne oldğunu önemli değil, bi kadına mı ağlıyolar o kadına ağlarım, adamalr nasıl veriyosa duyguyu artık. her şeyi aynı anda hissediyorum mk.
çok mutsuzum. hayal bile kuramıyorum boşluktayım bazen belki bir mucize olur diye umut ediyorum ama yok yani. neyse buna da alışırım insan neye alışmıyor ki.
bir gün bir kadın 'sen cesur kızsın çatır çatır doğursun' demişti ben de doğururum abla demiştim.
Zaman iyileştiriyor onun açtığı yaraları, halbuki bana kıyamaz bilirdim onu...
insanin mutluyken mutsuz oldugu anlari zerre hatirlamayip mutsuzken mutlu oldugu anlari hatirlamasi da büyük orospu cocuklugu cidden. Ulan bitti iste ne önceki günleri hatirlayip bir darbe de kendi kendine vuruyorsun.