bugün

entry'ler (42)

sözlük yazarlarından isim önerileri

Ürün kız erkek fark etmez ürün çok kaliteli bir isim.

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum can sıkıntısından gittiğim psikoloğum yüzüne tatilimin her anı saçma saçma düşüncelerle geçiyor bundan yaklaşık 2 ay önce felan can sıkıntısından daha doğrusu boş bir sebepten psikoloğa gittim ilk günler iyi güzeldi sonra bırakmayı düşündüm sonra öylesine konuşurken söz konusu hayal kurmaya geldi ben baya hayal kurarım dedim psikoloğum aman x cim dikkatli ol çok fazla hayal kurmanın sonu şizofreniye gidebilir ee tabi benim gibi pinpirikli biri o gün bugündür hayal kurmamak için savaşıyorum düşünceler zaten cabası ee insan doğal hayal kurar tatilim sayesinde berbat geçiyor bu konuda bilgisi olan yazarlar yeşillendirirse iyi olur.

hayal kurmak ve şizofreni

bu ikilinin arasındakileri bilen yazarlar aydınlatırsa güzel olur.

her şeye bir cevabı olan fenerbahçeli

gsyi real madrid gibi büyük takımlarla kıyaslayan inatçı gs taraftarından iyidir.

yazarların hayatlarını değiştiren kitaplar

yazarların hayatlarını etkileyen kitaplardır.

galatasaray

Taraftarları yüzüne nefret ettiğim takım.

Galatasaraylıların inatçılıklarından nefret ediyorum evet istisnalarıda vardır onlara birşey demem,diyemem ama şu ana kadar tanıdığım çoğu galatasaraylı inatçı kendilerini en üstün gören insanlardı.
Not:istediğiniz kadar eksileyebilirsiniz sevgili galatasaraylılar

şaka maka fenerbahçe yi tutanların olması

Sanane istediğimi tutarım sanane.!!!!

Bugün bir erkekte sesin önemini anladım.

hayatınızı anlatan filmde sizi kim oynasın

Beni benden iyi kimse anlatamaz,hissettiremez.

az çalışıp çok para kazanıp dünyayı gezecek meslek

Çocukluğumdan beri düşündüğüm ama hala yanıt bulamadığım meslektir var mı böyle meslek ya.

kara çarşaflı kadının genç hanımefendiye tükürmesi

Hıı kara çarşaflı karıııııı ! Oluyo diğeriyse genç hanımefendii (bkz: ateist kokan başlıklar)

sırttaki kör noktayı kaşımaya alternatif yöntemler

http://galeri.uludagsozlu...C5%9F%C4%B1ma-aleti-3049/

uludağ sözlük siyasi görüş anketi

Ne sol ne sağ.

en karizmatik memleketler

istanbuldur adı bile yetiyo bir çok şeyi anlatmaya.yurt dışındanda bir örnek verirsek eğer newyork venedik tokyo olabilir.

dünya kupasına rte yüzünden katılamıyoruz

Yok artık oldu olucak bunuda deyin (bkz: tayyip yüzünden sıçıyoruz)

gezi eylemcilerinin samimiyetsizliği

Geçen gün haberlerdede kanıtlanmıştır ana haberde ağaç söküldü diye kadının bir tanesi ağlıyor ulan bu ülkede kimler kimler gitti sizin gibilerin ve diğerlerinin yüzüne onlara ağlamadınız ağaca mı ağlıyorsunuz tamamiyle rol olduğunuda yüz ifadesinden belli oduyodu zaten.

en karizmatik isme sahip kitap

(bkz: kahperengi) kitabı beğendiğimden değil ama kitabın ismi çok bir ağır duruyo ne biliyim.

Sabahtan beri 2006 yılında yazılan itirafları okuyomuşum daha yeni fark ettim.

filmi yapılması gereken kitaplar

Kesinlikle ve kesinlikle canan tanın yüreğim seni çok sevdi adlı kitabıdır günümüz Türkiyesinde izlenme rekorları kırar bu kitap ciddi ciddi kırar yani hayır anlamıyorum o kadar dandirik kitapları film yapıyorlar bir şu kitaba el atmıyorlar.