entry'ler (726)

müge anlı ile tatlı sert

acaba...
acaba fikri bey zayır zayır hızar sesi dinletiyor dedikleri zaman sinan'a dinlettiği kendi eşini kesme sesleri miydi? biliyorum çok uçmuş gibi görünüyorum ancak sinan katil olabilecek cesarete sahip bir insan değil, sanki olayların bir kısmına şahit olmuş ancak ben yapmadım dercesine bir hali var. bunu 15.30'da komutana ben evdeyim demesinden de anlayabiliriz. ayrıca ben kesmedim diye de bir cümle kurmuştu. fikri bey niyeyse sinan'ı sürekli savunup düzeltiyor. sürekli bu işin arkasında başka birileri olduğunu söyleyip hedef gösteriyor ancak senin ahı gitmiş vahı kalmış kimseyle sorunu olmayan eşini kim niye öldürsün. acaba fikri bey eşi ile sinan'ı görüp bunu yanlış yorumlayıp eşini mi öldürdü ve zayır zayır hızar sesi dinlettiği eşini kesme sesi miydi? koca kadını kim bu kadar rahatlıkla kimse görmeden ortadan kaldırabilir ? fikri amca üzgünüm ama gözümde sinandan daha şüphelisin.

benimle söyle

ilk defa dün gece televizyonda gördüğüm ve annemle beraber izledikten sonra bana 2000'lerin başını hatırlatan, çocukluğuma götüren, havasını çok sevdiğim yarışma.
100 kişilik jürinin içinde hüseyin kağıt'tan hepsisiz gülçin'e, birce akalay'dan melihat gülses'e kadar herkes var. Formatı çok beğendim lakin herkes gibi ben de o jüriye para nasıl dayanıyor bunu dünden beri düşünüyorum. Favorim ise yarışmayı büyük ihtimal kazanacak olan eftalya. Eyvanına vardım'ı o kadar büyük bir keyifle dinledim ki...

birds

Imagine Dragons'un yeni parçası. Harika bir animasyon kliple yayınladılar. Çok değerlenecek bu şarkı çok.

kanıt

34. Bölüm tekrarını teve2'de az önce izlediğim ve bir kere daha bittiğine üzüldüğüm dizidir. Fırsatı olanlar bu bölümü izleyerek eğer izlemedilerse diziye başlayabilirler. Gerçekten kaliteden ödün vermeden hem bilgi verip hem de olay örgüsünün içinde tutuyorlardı. Sevil Atasoy'un da ayrı takdir edilmesi gerekiyor tabi. Yeri benzerleri ile doldurulmaya çalışılsa da olmadı, tutmadı. Keşke bitmeseydin be kanıt

yaşar salihpaşaoğlu

Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde Genel Kamu hukuku kürsüsünde yer alan doçent öğretim görevlisi. Hemen her alanda bilgi sahibi olup öğrenciyi derse bağlayan bir akademisyen gerçekten zor bulunuyor. Günümüzdeki olayları anlamak, insan hakları gibi konularda bilgi sahibi olmak için derslerini hep en önden dinledik, ezberci olmayan metoduyla, önerdiği kitaplarla konuyu sindirerek öğretti. Fırsat olsa da tüm üşkeye ders anlatsa.

cenaze evinde dedikodu yapan akraba

Kardeşinin taziyesinde (ki zaten o da amcam oluyor) facebook profil fotoğrafımı değişeceğim yeğenim gel fotoğrafımı çek diyen amcaya sahip olduktan sonra anormal karşılamadığım başlık. Hemen her taziyede/cenazede yapılıyordur muhtemelen.

çocukken zenginlik belirtisi sanılan şeyler

Çekçekli çanta.

sarmaşık

sözleri ayrı klibi ayrı güzel mabel matiz şarkısı. klipteki yürüdüğü gök kuşağını andıran ince şerit, kendi halısını serecek yer araması, bulunca insanların kaçması, gök kuşağının ilk bağlantısı olan halıların sayısı falan o kadar ince düşünülmüş ki... Uzun zamandır dinlerken duygulandığım bir parça olmuyordu, mabel bey sağolsun yine muazzam bir parça ile kalbimize dokunmayı başardı. yürüyedur, yolun hep açık olsun.

hülya avşar

Hiçbir özelliği olmayan, cahil, ahlaki açıdan çeşitli zamanlarda falsolar vermiş, vasıfsız ama tv tarafından vasıf abidesi gösterilen ünlü kişi.

Kendisinden zerre haz etmem ve seyhan ile olan tartışmasını bir kere daha izleyince ne menem bi kadın olduğunu tekrar anladım. Sivri dilli diye geçinirken aslında tek yaptığı insanlara belden aşağı vurmak, onları aşağılamak olan bu kadın zaten sadece bizim ülkemizde meşhur olabilirdi. Keşke bir an önce yurt dışında falan yaşamaya başlasa da bir daha görmesek.

milli kütüphane

Son khk ile kapatılmasına karar verilmiş. Artık pes bile diyemiyorum. Öğrencilerin gelip çalıştığı kütüphaneden ne istediniz

doktor ox un deneyi

Okuduğum en kötü kitaplardan biri. Bitirene kadar canım çıktı 90 sayfalık kitabı ve ne konusunu ne olay örgüsünü ne karakterlerini beğendim. Olmamış, otur sıfır

şokopop youtube kanalı

Zeki Müren videosundan sonra erkek olduğu tescillenmiştir (bkz: yan profil)

kahvaltıda patates kızartması yemek

Patates fiyatlarını düşünürsek zengin işi denilen eyleme belki biraz hak verebiliriz. Ama sağlık açısından özellikle kahvaltıda tercih edilmemesi gerekir.

24 haziran 2018 seçim tahminleri

Rte 47
ince 32
Mommy 10
Saz çalan adam 9
Molla 2.

soğanın aslında güzel bir şey olmaması

Tepside pişmiş halini yiyince bu fikirler değişecektir. Çiğ soğana hayır, pişmiş soğana evet

şokopop youtube kanalı

Çok başarılı bulduğum ve saatlerdir videolarını izlediğim kanal. Seren Gülben videosunda altıma işeyeyazdım. Seda videosunun da devamını tez zamanda bekliyorum. Gay twitter hesaplarına düşünce 100k olur yakın bi vakitte. Başarılar diliyorum.

beni çok sev

Şarkıyı dinlerken -otomatikman- gözünüzün önünde düğün salonunda dans eden çiftler canlanıyor.

duygu özaslan

Gecenin şu saati zatımın sinirlerini hoplamasına neden olmuş şahıstır. Ya sizde akıl, fikir mi yok da 900 bin kişi kalkmış bunu takip ediyorsunuz? Moda algısı desen yok, tarz desen çalıntı, flormar parfüm görünce ölü taklidi yapıyor, chanel sıkınca ayılıyor ki aynı markanın alışveriş kurdelesini boynuna choker yapmış bir kadın. Yazık günah yani burun kıvırdığı gratisten, flormardan takipçilerinin %90ı alışveriş yapıyor ama hala sayko gibi şu şımarığı takip ediyorsunuz. Sonra da vay efendim boş insanlar nasıl bu kadar ünlü oldu. Şu kızın videolarındaki samimiyetsizliği görmeyen biri var mı mesela? Neresinden tutsan elinde kalır ama tabi bizim millet çok özeniyor chanel poşeti açayım, dior kullanayım diye açmış bu kızı izliyor. Vallahi yazık günah, gençlere üzülüyorum görüp örnek alanlar var çünkü. Ha siz söylemeden ben söyliyim evet kimse zorla izletmiyor ama bu zatı beğenerek izleyen de biraz şeyyyydir

fifty shades freed

Soundtracklari muazzam olan ama senaryosu çöp olan film. Ayrıca fragmanda gösterilen Christian-Mrs. Robinson görüşmesi filmde neden atlanmıştı veya ülkemize özgü bir kırpmaya mı uğradı (hi rtük) bunu hiç anlamayacağım.

gazi üniversitesi hukuk fakültesi

Nesiller sonra gelen yazarlara dert olmuş bölümdür, kimseye çok şükür hava atmak gibi bir derdi olmayan ve amacı okulu tanıtmak ile öğrencilere yol göstermek olan yazarın aydınlatmaya çalıştığı fakültedir. Sığ düşüncelerle gelmeyin, boğulursunuz.