bugün

bilmiyordum sözlük! metrobüsteki bavullu kızın bizim okuldan olduğunu bilmiyordum. yoksa kesin yardım ederdim. fırsatı elinin tersiyle itmek bu olsa gerek...
tekrardan baglaniyorum galiba..baglanmak istemiyorum ama. tanrim yardim et
lan gerçekten çok uykum geldi bir de gece kuşu geçiniyorum.
yazar nedir bilmeden yazarlık yapıyorum.
patronuma çok ağır bir laf edessim var ama anlamaz diye korkuyorum sözlük. *
yüz gün çükün kalksın ,bi gün kalkmasın kadının gözünde iktidarsız olursun.
sözlüğe oy verebilmek için üye ol(muştum)dum.
kırıcı olduğumu anında farkediyorum ve hemen dudağımı ısırıyorum. kırmaktan nefret ediyorum sözlük. kırılmak kadar kötü.
pijamanın üzerine montu geçirip yarı uykulu gözlerle büfede karnımı doyurmayı ardından kahvemi yudumlayıp şehir ışıkları altında cadde boyunca yürümeye bayılıyorum. birde nöbetçi filmci buldum mu benden keyiflisi yok. görevliyle son çıkan filmler ve devamı çekilen filmler üzerine koyu bir sohbetten sonra eve gelip sıcak çikolatamı hazırlayıp yatağa uzanarak aldığım dvdyi izlemenin tadı paha biçilemez.*
sözlük hayatta en son istiyeceğim şeylerden birisi yanlış anlaşılmak ve başka birisinin kalbini kırmak veya benim yüzümden huzurunun kaçmasıdır.
bu söylediklerimin hepsi aynı anda ve hiç tanımadığım birine karşı başıma geldi.
affedilmeyi bekliyorum sözlükcüğüm... *
facebook'ta anasayfada aşağıya doğru inerken göze, bir şeyler paylaşmış ama profil fotoğrafı tanıdık olmayan birinin çarpması, "uyy kim ki bu yakışıklı" diyerek heyecan yapılması ve çok geçmeden o bir şeyler paylaşan kişinin, hayran olunan sayfalardan biri olan jason mraz olduğunun anlaşılması.
düşün ki ilkokul arkadaşın büyüyünce jason mraz'ımsı bir şey olmuş.. sıkıysa heyecan yapma yani.
Hep bir pegasus atım*olsun istemisim ama olmamıstır be sözlük. pelus halini bırak balon pegasusum bile olmadı. yıllardır* olacagı günü bekliyorum...
küçük bir çocukken, televizyonda ne zaman şabaniye yayınlansa, evde çıldırmışçasına çığlıklar atıp, bayram havası estirerek dolanırdım. hele de şabaniye şarkı söylemeye başladımı, elimde kumanda "ölürsem kabrime gelme gelme istemem istemem istemem"* * diyerek evdekilere işkence ederdim. tabi o zamanlar sesim çok güzel sanıyodum. * *
hakkımda girilen 'unutulmuş yazar, umursanmıyor' falan filan şeklindeki entry sinirimi çok bozdu. ama umursamıyormuş gibi yapmaya çalışıyorum.
çok seviyorum be sözlük.
en sevdiğim tarafından terk edildim.
canım çok acıyor, onsuz bi yanım eksik, ruhum gitti..
19 şubat 2010 atletico madrid galatasaray maçında arda'yı dışarı çıkarken gördüğümde gözlerim doldu sözlük. hayır öyle fanatik falan değilim ama bu adamın galatasarayda kaptan olması, galatasarayda oynaması çok hoşuma gidiyor. bizi bırakma be arda!
aşka aşığım.
--spoiler--
Ben aşkı yüz metreden tanırım.
--spoiler--
iki satırlık adamları roman yaptım hayatımda sözlük. onlardan bir cacık olmazken, hayatımın merkezine ben oturttum onları. pişman mıyım? asla...

--spoiler--
hayatıma giren herkese, yaşanmış herşeye teşekkürler! büyüyorum sizinle!
--spoiler--
gülüyorum sözlük.inadına gülüyorum. kemik attım ortaya atlayan köpekler çok oldu. nasıl mutluyum anlatamam. *
evet o kemiği atan insanevladı benim. itiraf ediyorum. *
sözlükcüm duyduğuma göre senin içinde kimi insanlar varmış sırf laf olsun diye millete sarıyormuş sonra da muhabbeti ilerletip fanteziye kadar vardırıyormuş (bkz: ben değilde bi arkadaşın başına gelmiş) doğru mu lan sözlük...
sözlük, öyle insanlar tanıdım ki yaşla ilgisi olmayan br insaniyetsizlik içindeler. sebebini, sonucunu bilmiyorum, belki de psikolojik bir rahatsızlıktır ama üzülüyorum. evet, beni kırmaya çalışan insanlar için bile üzülüyorum. çünkü, dünya öyle bir platform ki, burada yaşamak için herkes güçlü olmak istiyor. tabi bu gücün nasıl elde edildiği önemli değil. zamanla anlayacaktır elbet ve o zaman geldiğinde, ben hala ablalık yapıyor olacağım.
sözlük bazen sinirlerim tepeme çıkıyor şeytan diyor aç bayramlık ağzını ver veriştir. ama tutuyorum kendimi, çocukla çocuk olma diyorum ama sonum hayır olsun. kalp kırmak istemiyorum anlıyor musun sözlük. ama zorlanıyorum...

edit: yanlış anlaşılmalara mahal vermememek için bu entrylerin isigim sana asigim la hiç bir ilgisi yoktur tamamen tesadüfen entryler alt alta gelmiştir. saygılar...
şu an buraya entry giricem diye tuvalete gitmiyorum...
itiraf ediyorum ergenekonun kalpaklı ordusunda görev yapacaklardan birisi de bendim.
http://tinyurl.com/yge2hvl
güncel Önemli Başlıklar