bugün

entry'ler (651)

yirmilik diş

bol acılı günler yaşatan diştir. ağzımı açamıyorum sayende sinsi diş, pis diş, kaka diş.

cop

şerefli(!) polisimizin aleti. ama unutulmasın, biz vurdukça açan çiçek gibiyiz.

http://www.youtube.com/watch?v=uI18VlRse60

sözlüğün en yakışıklı erkeği olmak

ceketimi koysam yine ben olurum dediğim ama derken benim bile inanmadığım durum. **

aykut kocaman

fenerbahçe'de istifası kabul edilen teknik adam. sonunda huzura erdik. şimdi cimbom düşünsün*

alkol yasağı

hükümetin yeni sikimsonik yasası. sıçmak da yasak mı kurban? *

alper potuk

sürekli 'bu kadar para eder mi' diye yorum yapılan futbolcu. zaten bugüne kadar hiç anlamış değilim bu muhabbetleri. parayı veren kulüp, milyon dolarlar kazanan yine kulüp. küfür ettiğimiz, beğenmediğimiz futbolcuların umurlarında bile değiliz. onlar da milyon dolarlar kazanıyor. biz de yerimizde 1 liraya aldığımız çekirdeği çitlerken 'ona bu para verilir mi, şuna bu para verilir mi' diyoruz. çekirdeğe devam gençler.

sözlük yazarlarının itirafları

hava aydınlanıyor sözlük, farkında değilim. ben hala 'unuttun mu beni'yi dinliyorum. ama unuttu sözlük unuttu, hem de çoktaaaaaan unuttu.

anlamlı şarkı sözleri

gözlerim dolar kan sanırım,
betonlar boğar nefessiz kalırım.
şahidim yoktur perdeler örtük,
inanamazsın, ağlarsın.

sözlük yazarlarının itirafları

sözlük beni iyi tanırsın. ben öyle gündem olaylarını sosyal medyada paylaşıp ona buna laf edip küfür eden biri değilim. ama yüreğim yanıyor sözlük, içim parçalanıyor 11 mayıstan beri. memleketimi ne hale getirdiler, insanlarımıza neler yaptılar! onlara ölümü yakıştırdılar, hem de hiç olmaması gereken bir şekilde...

chuck

ne izledim seni be chuck dediğim dizi. aradan geçen onca zaman seni unutturamadı. hiçbir dizi senin gibi olmaz benim için. bi de mümkünse herkes izlemesin diziyi. keşke zamanında izleseydin de beraber gülüp, duygulansaydık. *

polonezköy

çalıştığım şirketin (bkz: ehil com) haftasonu için tatil ayarlayacağı yer. bakalım göreceğiz güzel mi çirkin mi!
o değil de ben böyle şirketi yerim. *

ehil com

hizmet sektörüne 'aradığın ehil seni bulsun' sloganı ile giriş yapan ve kısa süredeki başarısı ile 1 milyon dolarlık yatırım alan internet platformu. yan sitesi olan evbilgi.com ile de faydalı bilgiler sunmaktadırlar.

http://www.ehil.com/

http://www.evbilgi.com/

hayat

hayat, bazen değil her zaman ya*ak gibi!

sözlük yazarlarının en kolay yapabildiği yemekler

lahmacun söylemek.

hamileyim swf

şimdi ben ne dersem sen 'leyim' diyeceksin.

- kitap
+ leyim
- armut
+ leyim
- hami
+ leyim

+ aaaaaaaaaaa hamileyiiiiiiiiim hamileyiiiiiim!*

kişinin 17 yaşındaki haline vereceği öğüt

beş sene sonra çok para kaldıracaksın, rahat ol!

edit: çalıştık, kazandık. niye eksiliyorsun ki?*

hikmet karaman

'şimdi bakıyorsun, rakip oyuna baroni'yi sokuyor, caner'i sokuyor... stoch daha oyuna girmiyor yani.' yorumunu da yapıp gözümde iyice sempatikleşen teknik adam. ne komik bir röportaj yapmışsın hocam ya.

hikmet karaman

'sow o açıdan vuruyor, gol atıyor. biz karşı karşıya atamıyoruz.' yorumuyla beni güldüren teknik direktör. üzüldüm lan!

ben bu yazıyı alex de souza ya yazdım

kanka ben aykut kocaman'ı kovdurayım, sen de takımın başına geç. olur mu annem! valla bak...

reklam şirketlerinin kendi reklamını yapmaması

normal bir durumdur. yaptığın işler senin referansındır, reklama gerek yoktur. zaten bilen seni bilir.