bugün

kendimi sürekli bi özneye ya da nesneye sığdırma çabası içindeyim. biri ya da bi şey olmaya çalışıyorum. halbuki onlardan daha fazlasıyım.
itiraf ediyorum sevgilim;
sen bana uyuma dediğin her gece uyuyakalıyordum ya ben hani.
ogame oynarken filo beklediğim gibi bekleseydim seni her gece;
daha erken giderdin kalbimden.
büyümüşüm sözlük. şu nickin ne kadar saçma olduğunu anlayacak kadar büyüğüm artık.
saçmalamamak için zor tuttum kendimi.
Sınavını düşündüğüm, geceleri dertlestigim bir sözlük yazarı, arkamdan sevmediğim bir yazarla konuşuyormuş, "yok murat arkadaşım değil, bende kızıyorum ona, " vs vs. Arkamdan attığı kişide en sevmediğim yazar. Güvenecek yazar 10 kişi kadar var. Onlarda ya numaramı ya msn ya facebookumu biliyor. Güney abiyi severim de böyle biri ile keşke tanistirmasa idi.
bugün tam olarak 23 yaşına girdim. ama şu zamana kadar kayda değer yaptığım hiçbir şey yok. doğum günlerini de zaten hiç sevmem. zaten arayan soran da çok azdır. çok ta umrumda değil. benim canımı acıtan geçen yıllar ve benim yaşadığım boş hayat.
iki gündür günümü erkek arkadaşımla geçiriyorum. öyle 2-3 saatte değil 8-10 saat. ama yarın yine görüşmek istiyorum. bu nasıl birşey sözlük? aşk mı ne ?
az önce sandalyede uyuyakaldım *
bu başlıkta yazılan hiçbir şeyi okumadım ve okumayacağım. banane amk tanımadığım insanların itiraflarından. ayrıca malsınız.
bazen o miskin kediyi çok özlüyorum. sonra farkında olmadan herkesin yalan söylediğini anlıyorum. bazen bir kez olsun başımı kalbine yaslamak, o şaşkına ölesiye sarılmak istiyorum. sonra tüm bu fikirleri içi boş bir simit poşetine koyup uyuyorum.
sınavı kazanamıycam, hatta ilk elemeyi geçer miyim ondan bile emin değilim. öef keşke gerçekten kazanıp kazanmak istemediğimi bilsem. kazanırsam ne yapıcağımı bilemediğimden kazanmak istemiyorum, kazanamazsam kendimi ölümüne kötü hissedicem.

yukarı tükürüyorum bıyık diyorum ki aşağıya tüküreyim o de ne oradan da sakal çıkıyor.
yüzüne baktığımda içime ılık bir şeylerin akıp gittiğini hissediyorum aşk mı ki bu?
comptonda yasamak istiyorum zenciler. bu hiphop aski bitirdi beni. zencilerle ot satmak istiyorum. dusuk bel pantolonlarla siyah spor atletlerle parayi odemeyen zencilerin tassaklarina namluyu dayamak istiyorum. eski model lowrider ile still dre sarkisini son ses vererek california sokaklarinda gangstalik yapmak istiyorum. evet bunu istiyorum lanet zenci.
3 itirafım var.
1.terör haberlerini duydukça, şehitlerimizi gördükçe kanımın çekildiğini hissediyorum sözlük. ellerim buz kesiyor. biz türklüğü kanımızda hissederken bu memleket nasıl bu hale geldi merak ediyorum.
2.facebooktaki mutlu çift fotoğraflarını görünce hemen beğene tıklıyorum. ama içten içe inanılmaz mutsuz oluyorum. içim acıyor sözlük tarifsiz bi şekilde canım yanıyor. yapayalnız hissediyorum. düzgün birini seçemediğim ve sevemediğim için beceriksiz hissediyorum bir de.
3.yılmaz özdilin her yeni yazısında ona bir kez daha hayran oluyorum.
komsumuzun oğlunu bıçaklanarak öldürüldüğünü öğrendim şimdi. apartmanda feryatlar kopuyor. daha çok gençti be. tüylerim diken diken oldu.
girip de düzenli olarak girdilerimi okuyan birileri var mıdır merak ediyorum sözlük. okusa sana ne gerizekalı diyeceksin di mi? tamam biliyoruz da insanoğlu işte ediyor.
kate upton (3)
kezban (2)

ekşide şunları alt alta görünce bile mutlu oldum ya.
nasıl başlık açılır bilmiyorum.
Bu ara yine bir bencillik var üstümde.
şöyle bi kac ay görüsmeyip ama görüsüncede o samimi yakınlıgın olmuyo mu o insanlara bayılıyorum,onlar iyiki var.
şahsi rekorumu kırdım sözlük. 3 fırtta tuborg şişeyi bitirmiş bulunmaktayım. iyi bok yedim evet.
ramazan ayının ortasından itibaren içki içmeye devam ettim. aslında bu sene içmicem lan demiştim ama yine içtim. hatta bi gece kandildi galiba ondan onceki gece bile sarhoştum ben.
sonra ramazan geçti bayram bile bitti saat itibariyle ama tek yudum içmiş değilim. anlamadım.
kafam cok iyi lan.
ne olursa olsun konuşmamızı bir kezban edasıyla uff sanrm ck msgulsn nese ben yatiorum tarzında bitirmemeliydim. yaptığımın büyük bir hata olduğundan şüphem yok ancak bir daha olsa yapmam diye söz de veremem sana. çünkü sinirlenince saçmaladığımı öğrenmiş olmalısın şimdiye dek. hem bi itirafta bulunayım bak seni o kadar çok seviyorum ki kelimeler yetmiyor anlatmaya. keske diyorum açıp içimi gösterebilsem sana. içime sokabilsem seni. ekstra bir itiraf: bu entry i okuduktan sonra yüzünde beliren tebessümü görür gibiyim ve böyle olman tercihimdir.
Beni umursamayan bi zibidi için ağlamayı, hala onu düşünüyor olmayı kendime yediremiyorum sözlük.