bugün

entry'ler (399)

sözlük yazarlarının itirafları

uludağ sözlükte bulunan yazarların yarısı gereksiz, boş, yobaz , ırkçı ve cahil. Keşke ölseniz.

ben bu yazıyı öylesine yazdım

insanlardan giderek soğuyorum. Ama en çok ülkemin insanlarından.

yazarları hayata bağlı tutan şeyler

kader, şans vb. diye ifade edilebilir. yalnız bugün tvde sinan akçıl'ın sesini duyunca sırf bu neden ile beni hayata bağlamalı diye düşündüm.
ayrıyetten ; sevgili ve prozac

nil karaibrahimgil

insanın diline dolanan, çocuk şarkılarına benzeyen şarkılar yapan , bir türlü yaşlanmayan ablamızdır.

babanın garip huyları

biz televizyona bakarken gizlice burnunu karıştırması.

ulu roman

kendi kendimi frenledim sonra. ne de olsa adam polis . kimi zaman susmak konuşmaktan daha iyidir dedim. aslında kendi kendimi avutuyordum , korkaklığıma bahaneler üretiyordum farkındaydım . Ama yapabileceğim bir şey yoktu.

ben bu yazıyı sana yazdım

ben bunu sana yazdım be kardeşim sadece sana. ne zaman yaşamaya başlayacaksın kardeşim ? ne zaman görmeye başlayacaksın ? ne zaman kendi dünyandan sıyrılıp asıl dünyada yaşayacaksın ? ne zaman fabrika ürünü ruhunu arkanda bırakıp içindeki cevheri bulacaksın ? söylesene ne zaman ?

babanın garip huyları

biz televizyona bakarken gizlice burnunu karıştırır.

gecenin şarkısı

http://www.youtube.com/watch?v=1dQYPju_xKQ
ahmet kaya- hep sonradan.

kara para aşk

şu nilüfer'in aptallığına anlam veremediğim dizi. Tamam arkadaş anladık stockholm sendromundasın da bir otur konuş ablanla bunlar bunlar oldu diye ? ablası niye konuşmuyor nilüfer'le her şeyi anlatmıyor anlamadım.
gerçi bütün olaylar bir gün içinde gelişti sanırım ama olsun.
Engin Akyürek sen nasıl tatlı mimikler yapan bir adamsın ya ? O gülen gözlerini seviyim senin.
Elif, Ömer'i öptü ama ben heyecanlandım. Neler oluyor bana böyle anlamadım.

sözlük yazarlarının itirafları

şu anda ölüp gitsem cesedim kokuşmadan bulunur mu acep? öylesine bıktım ki artık. ne yaşam ne ölüm ikiside beni çekmiyor. artık uzaklardaki komşunun çocuğu olmaktan da daha bir çok şeyden de yoruldum. yarın doğum günüm . ölsem ne olur ?

kara para aşk

tuğba büyüküstün'ü çok incelemezsek izlenilebilecek dizidir. umarım bozmazlar.

can yoldaş

dinlendirici bir sesi olan müzisyen. hafif onur akın hafif cevdat bağca karışımı gibi sanki.
gelirsin diye şarkısı tavsiye edilebilir mesela. sözlerini de yazayım tam olsun.
gözlerim yollarda kaldı
gelirsin diye
güllerini şu bahçeme
serersin diye
bir umuttu içimde
seversin diye…
gündüzleri gökyüzünde
güneşim oldu
geceleri yatağımda
yastığım oldu
hep sakladım yüreğimde
bir sızı oldu…
yıllarca bekledim seni
özlemim oldu
turnalara sorsan bilir
hasretim oldu
kimse bilmez gecelerde
gözyaşım oldu…

flappy bird

saçma sapan bir oyun.
bir de bunda ciddi ciddi skor yapanlar var. ne kadar boş zamanınız varmış yahu ?

erkekler neden bu kadar gamsiz

basit düşünürler.

yazarların başucu kitabı

martı ve simyacı. kaç kez okudum bilmiyorum. hala arada bir güne cesaretle başlamak istersem herhangi bir kısmını açıp okurum.

öcalan serbest bırakılırsa olacaklar

öcalan serbest bırakılacaktır. hemde en geç iki sene içinde. net olarak söylüyorum.
bu hükumet her şeyi bize alıştırıp alıştırıp dayatmadı mı?
örneğin :bir sene baş örtüsü konuşuldu, ikinci sene bu haksızlığı kaldıracağız denildi, zamanla yasak kalktı.
öcalan katili de bir süre sürekli medyada konuşulacak, zamanla insanlar adamın çıkması gerektiğini inandırılmaya çalışılacak, hiç olmazsa kulak doygunluğu yaratılacak.
sonra da bir sabah kalkıp resmi gazetede ilgili kanunun, tezkerenin vs. çıktığını duyacağız.
ne yazık ki durum bu.
ne yazık ki %90 olacak.
Allah milletimize akıl versin.

ösym nin soruları paylaşmaması

ösym' nin istediğini döndüreceğini istediğini söndüreceğini gösteren karardır.
soru bankası oluşturulacakmış. o yüzden açıklanmıyormuş.
çok da inandık !

ilyas yalçıntaş

o nasıl bir sestir yahu. insanın içini eziyor resmen. sadem şarkısını ne güzel söylemiş öyle. onun sayesinde şarki anlam kazandı benim için.

atakan yıldırım

x factor de şu anda gördüğüm, 16 yaşında bu ses çıkmasına inanamadığım şahıs.